0

to już prędzej dojdzie do jakiejś wymiany z Arsenalem.

0

ale co mnie zdziwił to to że schudł

;D

0

najgorsze jest to że dzieje się to regularnie ;(

0

Real dziwi się że m=Manchester robił takie problemy z transferem Ronaldo , a sami robią to samo z Robinho który nie jest ich czołowym zawodnikiem.

0

grupa G jest też ciekawa, a tak z innej beczki to chciałbym żeby w finale Barca spotkała się z Realem i go rozniosła XD

0

można dużo mówić ale tak jak on grał to jeszcze długo długo długo nikt tego nie powtórzy ;

0

powinni pozwolić mu zostać w Pekinie bo z takiego czegoś może dojść tylko do konfliktu między zawodnikiem a klubem , a tak poza ty myśle że nawet bez niego Barca sobie spokojnie poradzi z Wisłą.Bo beitar dziś polegnie!!!!!

0

artysta!! :D

nieźle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?