arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Po prostu La Liga staje się coraz lepsza , jeszcze kilka lat temu to Barca , Real i długo, długo nic , a teraz co najmniej połowa zespołów gra dobrą piłkę i liga jest bardziej wymagająca .
0
Isco niewidoczny a CR11 chyba zniknął , czasem pojawiał się na murawie machając rękami .
0
No ten z soboty nie za bardzo .
5
Mi to pasuje , brawo dla Atleti
0
Obie drużyny nie grają za dobrze , ten gol Benzemy uratował Real bo nadal by się męczyli . Karny sygnalizowany , gdyby było 1-1 to czuję że tak by się mecz skończył .
1
Ten Griezmann to jednak drewno , może z ogórkami nastrzela ale jak przychodzi co do czego to nic nie gra . Karny też sygnalizowany i słabo uderzony .
4
Komentarze typu nie myśl tylko rób są beznadziejne . Jakoś zawsze mu wypominacie żeby pierw pomyślał a potem coś zrobił a teraz nagle ma na odwrót robić .
0
Gdybyśmy mieli chociaż odrobinkę szczęścia to wynik byłby inny . Nadal nie wierzę że te piłki nie chciały wpadać . A wy też to zauważyliście że z kim nie gramy to grają oni najlepszy mecz w sezonie ? Tak było z Celtą , z nami zagrali kapitalnie a potem remisy z Eibarem i Getafe . Sevilla jeszcze w środę zagrała beznadziejnie a tutaj nagle taki meczyk . Ale nadal wierzę że powtórzy się to z zeszłego sezonu , dojdzie Arda i Aleix i forma powinna wrócić .
0
Szkoda tego strzału Suareza co obrońca zablokował , mógł strzelać z pierwszej piłki a nie przekładać na prawą .
0
Nie wiem jak ta piłka nie wleciała do bramki . Jak ogarnąłem że ona toczy się po linii to myślałem że Pique ją dogoni i dobije , ale biegł jak na skazanie , gdyby tam był Suarez to byłby gol .
0
Mamy kim straszyć na ławce , Douglas czy Gumbau wejdą i pozamiatają .
0
Sevilla dziś bardzo defensywnie , praktycznie w składzie 4 defensywnych pomocników bo Iborra i Krohn-Dehli to nie są raczej skrzydłowi .
0
Moim zdaniem z Sevillą powinniśmy zagrać tak jak w drugiej połowie z Bayerem z wahadłowymi obrońcami czyli :
Ter-Stegen - Bartra , Pique , Mascherano - S.Roberto , Busquets , Rakitic , Alba - MSN
0
Chelsea mogła więcej w dupe dostać , szkoda że jakiegoś pogromu nie było .
0
Ale ten mecz mnie nakręcił , przed tym meczem już mi się odechciało przez tą kontuzję Messiego a teraz dawać mi tą Sevillę , pokażemy im jak się gra.
0
mamy roberta przecież
1
Chyba najlepsza remontada w tym roku w wykonaniu Barcy . Do 80 minuty byłem przekonany że przegramy a tutaj Robert i Munir zaczarowali . Oczywiście brawa dla Suareza .
3
Suarez dla Leo , szacun
0
Ja już mogę umierać , wszystko widziałęm
21
Z radości rozjebałem jogurta ... Fuck
0
Nasza szkoła !!!!!
0
Nasze Lordy - Roberto i Munir
0
Spokojnie , wyjdziemy z grupy . Bayer na pierwszym miejscu , Roma gra kupe i ostatnia a my będziemy się bić z BATE xD W lipcu nie do pomyślenia .
0
Gdyby nie ten stracony gol ... Ogólnie gra ofensywna wygląda spoko , Neymar to ciągnie i na pewno by się udało , ale to co robi obrona to tragedia . Przez nich nie mamy szans aby coś ugrać . Bez Leo trudno będzie to odrobić , liczę chociaż na ten remis .
3
Tak patrze na wyniki i widzę 3-0 dla BATE i się śmieję , a po chwili uświadamiam sobie że oni mogą mieć więcej punktów niż my .
0
Jedynym wytłumaczeniem tego że nie gra S.Roberto może być zmęczenie , bo mocno harował z Las Palmas , ale nic nie przemawia za Alvesem . Składzik dość dobry , szkoda że Alba jednak nie na lewej , Mathieu nie da nam tyle co pędziwiatr .
0
Przecież w Sevilli Rakitic grał jako prawoskrzydłowy , to dlaczego nie miałby tutaj też ?
5
Chodziło o to że wiemy jaki jest i nie odpuści sobie ciężkiej harówki aby prędzej wrócić .
6
W świecie Pereza wszystko jest możliwe , zaraz powiedzą że tego dnia jest murawa wymieniana i trzeba tydzień wcześniej .
0
Znając Messiego to już za 6 tygodni będzie mógł grać , będzie ciężko pracował i zdąży nabrać formę przed El Clasico .