0

Pique cały czas w polu karnym , poluje na manitę ale Munir mu zabrał .

0

Któy bramkarz jest najlepszy ??!!

5

Czyżby Munir drugi Jeffren ?

0

Wchodzi egzekutor !!!

0

Iniesta !!!!!! NA MANIte

0

Prawie jak my , tylko że Real do tego uchroniło afro Marcelo .

0

Rakitic dzisiaj gra super , z nim gramy o wiele spokojniej .

0

Fajnie byłoby zachować czyste konto ale Real może się jeszcze rozegrać . Messi wejdzie i hat-tricka strzeli .

0

Mnie tylko 3:0 uspokoi , przy 2:0 wpadnie jakaś kontaktowa i potem nerwy ,

0

Byłoby po meczu , bo wątpię aby tak słaby Real odrobił 3 bramki . Wielka szkoda że to nie wpadło .

0

I kto by pomyślał że bez Messiego tak zagramy .

1

Wiem że to głupie ale jeszcze bardziej boję się o wynik gdy jest 2:0 niż 0:0 . Przy takim wyniku łatwi się rozluźnić i stracić bramki .

1

Niech się Eleven zdecyduje , bo najpierw za szybko komenatarz a teraz za wolno .

0

Real dzisiaj ofensywnie . Szkoda Casemiro , bo chwalony jest a w takim meczu na ławie siedzi .

0

Dziwne , myślałem że Messi jest bardziej gotowy niż Rakitic ale skład nie jest zły . Pewnie w drugiej połowie Leo za Rakietę .

16

I jak tu można mieć wątpliwości o najlepszym piłkarzu na świecie . Wystarczy porównać sobie ulubione ofiary Messiego takie jak Real , Sevilla czy Atletico oraz ofiary Ronaldo takie jak Espanyol i Getafe .

6

Co się śmiejecie , wymuszanie karnych to trudna dyscyplina w której niekwestionowanym liderem jest Grzmot , szacunku trochę .

0

Moim zdaniem najlepiej sprzedać Adriano , Douglasa , Mathieu i Masipa . Sandro dać na wypożyczenie a Munir może zostać , tylko wtedy kiedy nie kupimy jakieś dobrego zmiennika jak Nolito . Przy Deulofeu to mógłby zostać , walczyliby o pozycję pierwszego zmiennika dla MSN . W miejsce Mathieu kupić jakiegoś naprawdę dobrego stopera , ale lepiej dać szansę Bartrze , ale mówię tu o takim sezonie gdzie zagra ok. 60 % meczów od pierwszej minuty .

2

Perez nie może się zdecydować , łapówkę szykuje .

0

Ale nie można spocząć na laurach i czas na jakiś klub o bardziej uznanej marce . Drugi sezon w Gijon zastopowałby jego karierę , teraz czas na np. Celtę czy jakiś klub z innej ligi .

4

Czemu jesteście przeciwni sprzedaniu z opcją pierwokupu , to tak jak wypożyczenie tylko że piłkarz według mnie czuje się bardziej komfortowo . Od nowego sezonu będzie Iniesta , Rakitic , Arda i Rafinha a nikt z nich nie zasługuje na siedzenie na ławce . Będzie rywalizacja i Halilovic nie pograł by sobie .

0

Jeśli wróci to można bez problemu zagrać 4-4-2 z Realem .

1

Wolę żeby opuścił El Clasico niż widok jak po 15-20 minutach gry łapie się za kolano i schodzi z boiska .

1

Mylisz się . La Liga w tym sezonie jest tak mocna że Real i my stracimy jeszcze nawet 10 punktów .

0

Znając Leo to pewnie będzie gotowy na ten mecz , aczkolwiek nie ryzykowałbym aby grał od początku . Tak było z Suarezem który już po niecałej godzinie nie miał sił . Fajnie jakby Messi zagrał te ostatnie 30 minut , ale jeśli będzie się dobrze czuł.

3

To raczej normalne , że jak ktoś ma zółtą kartkę na koncie i wygrywa to stara się zachowywać spokojnie żeby nie wylecieć z boiska .

1

Tak naprawdę to Barcelona obecnie jest w bardzo dobrej formie , ale mamy w głowie to że nie ma Leo i może być jeszcze lepiej i się obawiamy jak zagramy bez niego . Ja obstawiam że Leo zasiądzie na ławce i wejdzie około 60 minuty , a nawet bez niego mamy duże szanse aby wygrać .

4

Benitez był bardziej widoczny niż Ronaldo...

0

W trójce ZP powinni się znaleźć co najmniej Leo i Neymar . Porównując statystyki Grzmota i Suareza , nasz napastnik daje o wiele więcej w trudniejszych meczach i ogólnie jest lepszy . Zapewne będzie tak , że Ronaldo strzeli 4-5 goli dzień przed galą ZP i wszyscy się zachwycą i znajdzie się on na podium choć na to nie zasługuje .

1

Real ma szczęście że James wrócił , w przeciągu 30 minut pokazał więcej niż Ronaldo przez 2-3 mecze . Bale też bez szału , nie mają kim straszyć , no może Karimem przestępcą .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?