arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Mascherano w tym sezonie gra bardzo słabo . Dużo strat , błędów które takiemu piłkarzowi nie powinny się przydarzać , no i wzrost nie jest po jego stronie . Verma tak samo , po kontuzji to już inny piłkarz , często się myli .
1
Nie wiem czy wiecie ale dzisiaj stało się coś co wydawało się nie możliwe . Martin Montoya po raz pierwszy od czasu transferu do Interu zagrał w oficjalnym spotkaniu .
0
Na stronie prześcieradeł piszą że to oni wygrają w tym roku wszystko i że stosunki z piłkarzy z Benitezem są już dobre xD
3
Jaki mecz do zapomnienia ?! Tak frajersko tracić punkty nie przystoi Barcelonie , tydzień temu też było do zapomnienia i przez te 2 mecze w których obrona pokazała jak nie grać tracimy cenne punkty przewagi nad Realem i Atletico . Za dwa tygodnie to oni będą przed nami i cały czas będziemy musieli ich gonić . Tak wiem żę będzie mecz zaległy .
0
Losowanie nie jest złe . Z Niemcami raczej szans nikt nie ma , ale 2 miejsce jak najbardziej możliwe . W sumie to 4 na 6 drużyn z 3 miejsce też wychodzi więc nie ma co się martwić . Nadal jestem wkurzony tym remisem FCB , do normalności doprowadzi mnie tylko strata punktów przez Real .
0
Już mnie zaczyna denerwować Mascherano , bo dzisiaj popełniał takie błędy że masakra . Od kilku miesięcy nie jest w wysokiej formie , w każdym meczu popełnia jakieś błędy .
0
To nie jest wina Lucho , po prostu obrona gra fatalnie . O ile jeszcze Pique czy Alves grają spoko to Mascherano to tykająca bomba . Praktycznie każdy gol to jego strata albo bład , w każdym meczu mu się zdarza coś co nie powinno .
0
Tydzień temu mówiliście że remis się zdarza , że to nic takiego . A dzisiaj znowu w końcówce frajersko stracone punkty . Było już 6 przewagi nad Realem , a za tydzień mogą być liderami , no świetnie .
6
Dzięki za zjebanie soboty , jeszcze brakuje wylosowania grupy śmierci dla Polski i jutrzejszej wygranej Realu .
0
A potem się podłożyć Realowi i dostać w dupę
0
Nie wierzę ... Było 6 punktów przewagi a będą 2
3
Z Valencią stracone frajersko , teraz tak samo .
0
KURWAAA !!!!
0
Nie dość że z Deportivo ledwo co wygrywamy to jeszcze Iniesta kontuzja .
1
2:0 mi wystarczy , jestem pewien że będzie trudno .
1
O 18 na polsacie
0
Przecież Vermaelen jest bez formy , nie warto ryzykować że popełni jakieś błędy .
1
Najlepiej odkupić Deulofeu a do Everotnu na wypożyczenie oddać obu albo kogoś z nich .
1
Kiedyś gdy nie mieliśmy typowej 9 w ataku to Deulofeu mało by się nadawał , ale teraz mamy Suareza i myślę że przy tych świetnych wrzutkach Deulo padałoby dużo goli głową .
6
Kolejna asysta Deulofeu i znowu do Lukaku .
10
Jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy w Barcelonie . Zrozumcie że dzięki niemu MSN ma dużo swobody i nie musi cały czas się wracać .
7
Z pewnością w Barcelonie znalazłoby się dla niego miejsce . Myślę że kilka basenów w tym mieście byłoby zachwyconym , gdyby Portugalczyk mógł pokazać swoje techniki nurkowania .
0
Naprawdę szkoda mi jest Ronaldo , z największymi dokucza mu ból rzepki i dlatego nie jest w stanie pomóc w drużynie . Ale za to z ogórkami ból mija i wybitny Portugalczyk może strzelać w najlepsze .
2
Przegonił czarne chmury w kształcie ogórków .
0
Mam przeczucie że to będzie tak :
Real - PSV
Atletico - Juve
Bayern - Gent
Barca - Dyn.Kijów
Wolfsburg - Benfica
Arsenal - Zenit
PSG - Chelsea
City - Roma
0
Wcale nie ma takich trudnych zespołów na drugich miejscach . Jedynie Juve i PSG , a reszta to takie trochę ogórki , bo wiadomo że Arsenal niedługo odpadnie .
2
Ktoś tu wczoraj pisał że 14 grudnia o 12:00 ale nie jestem pewien .
0
Nie dziwię sie Chicharito że tak się wkurzył na Bellarabiego , gdyby padł gol to byłby awans Bayeru .
7
Losowanie będzie emocjonujące . Myślałem że Real zagra z PSV a tutaj kolejny przeciwnik czyli Gent . Ciekawe kogo wybierze Florek .
0
Stary , to jakie ty mecze postawiłeś że takie hajsy miałeś do wygrania ,