arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet jeśli Neymar miałby kontuzję , zabrałbym go na KMS i dał kilka minut .
3
Zaraz , zaraz , czy Ronaldo strzelił gola z wolnego ?
0
Nie wiem co robi ten Lingard w składzie United . Z meczów w których grał pamiętam tylko jak marnował świetne sytuacje .
4
Słabo szukam czy na serio meczu Benfica - Atletico nie ma w tv ? Moim zdaniem to najciekawszy mecz obok Wilków z United . A puszczają taki Real , który gra o pietruszkę .
0
Z Bayernem na wyjeździe to był jego najlepszy mecz w barwach Barcelony , oby jutrzejszy mecz nie był aż tak wymagający dla Marca , ale fajnie by było jakby obronił kilka dobrych strzałów .
4
Deulo kolejna asysta i kolejny świetny mecz , latem musimy go odkupić .
0
Dałbym jednak zagrać Messiemu i Suarezowi , a Neymar niech odpoczywa . Leo musi nabierać rytm po kontuzji , a Luis idzie po króla strzelców więc niech nastrzela sobie .
0
Sprzedać z opcją pierwokupu , albo wypożyczenie na 2 sezony . Lepiej dać mu więcej czasu na dostosowanie się w Benfice , im dłużej tym lepiej .
1
Pisze SERGIO
0
Wynik tego meczu nie obchodzi mnie za bardzo , ale boję się że możemy dostać kilka bramek , bo Bayer będzie walczył o awans a my raczej rezerwami zagramy .
0
Na Bayer trzeba dać rezerwy , nic nam nie da to że wygramy , lepiej oszczędzić zawodników . A co do meczu z Deportivo , my im daliśmy utrzymanie to niech oni dadzą mistrzostwo , 6 punktów w dwumeczu mile widziane :)
21
Ostatnio to przeciwko nam wszyscy grali mecze życia , może teraz Villarreal po ostatnich słabych meczach urwie jakieś punkty Realowi . Ale patrząc na grę i wyniki piłkarzy z El Madrigal to jest to mało prawdopodobne .
2
A co ? Miał napisać : Jestem załamany , w końcówce daliśmy strzelić sobie gola i przez to mamy małe szanse na mistrzostwo . Powalczymy w następnym sezonie .
1
Jedyne co mogę mu wypominać to jest to , że powinien wpuścić Bartre lub Vermaelena za Rakiticia . Już od 70 minuty czekałem na taki wariant ale Lucho widocznie miał inny pomysł
0
Dziwi mnie że niektórzy z was tak na spokojnie biorą stratę punktów , popatrzcie kto dominował , kto stwarzał sytuację no i kto w końcówce zaczął grać na czas . Ja jestem wkurzony bo spokojnie mogliśmy wygrać kilkoma bramkami , a tutaj takie coś . Mecz z Celtą przyjąłem dość spokojnie bo Celta zagrała najlepszy mecz w ciągu kilku lat i zasługiwała na wygraną , ale to co dzisiaj się stało to nie wierzę .
0
Kur... a tak się cieszyłem po golu Suareza , już myślałem że kolejny trudny rywal zaliczony a tutaj w końcówce takie coś . MASAKRA
0
Mnie nie wkurza to że jest remis , no bo wiadomo że trudny teren i że już dawno nie straciliśmy punktów , ale z taką Valencią która przed tygodniem nie zbliżyła się nawet do pola karnego stracić punkty . Mecz do 85 minuty mieliśmy pod kontrolą i nic Valencii nie wychodziło a tutaj nagle długa piłka i gol .
2
Messi dzisiaj strasznie słabo , myślałem że ma kontuzję czy coś bo od 60 do 75 minuty to ani jednego sprintu nie widziałem , nawet grał jako najbardziej wysunięty zawodnik bo mu się biegać nie chciało .
4
Masakra te wasze komentarze , jak mamy wygrywać 3-0 skoro nawet Paco stoi na 30 metrze od bramki . Ich ustawienie bardzo często wygląda 6-3-1 , ale na pewno popełnią jakieś błędy i trzeba je po prostu wykorzystać .
0
Szkoda że jednak Domenech w bramce , on jest o klasę lepszy niż Ryan .
0
Wiesz może dlaczego Feghouli nie może zagrać ? Bo ostatnio z Sevillą to chyba grał .
1
Straciła tak mało bramek bo większość drużyn z którymi grała na Mestalla to ogórki .
0
6
0
Ależ się weekend zaczyna , jeszcze jutro pokaz z Valencią i można świętować .
1
W poprzednim sezonie wygraliśmy z nimi oba mecze więc aż tak dużo czasu nie minęło.
1
Kurde , szkoda że Sergi Roberto nie zagra . Miał krótko pauzować , na mecz z Sociedad powinien być gotowy a to się strasznie przeciąga . Pewnie będzie go brakowało , oby na mecz z Bayerem się wykurował .
19
Najlepiej będzie wystawić Ardę i Aleixa w meczu z Valencią i powiedzieć że oni nie mieli o tym pojęcia że nie mogą zagrać i że wszystko jest w porządku .
0
Walkower w pierwszym meczu albo wykluczenie , innej opcji nie może być .
0
Miało być do pyku91