11

Z jednej strony szkoda Rayo i fajnie jakby Real stracił punkty . Ale dopóki Real ogrywa ogórków to Benitez zostaje , więc się cieszę .

0

Ciekawe co trzeba umieć żeby być bramkarzem Rayo ? Joel jest tak słaby że mała dziewczynka by mu strzeliła . Kiedy grał w Celcie to był świetny , w Valenci zniszczył sobie karierę .

0

Co teraz Rayo zrobiło to ja nie wiem . Tragedia w obronie , ale grają w 9 , to co mają robić .

6

Widać że sędzia za Realem , teraz to już sobie nastrzelają , a przyjdzie Valencia i znowu w dupę dostaną .

1

WTF !!?? Widać że sędzia za Realem , cały czas daje żółte i teraz karny .

0

Pewnie będzie z 4:3 dla Realu . Jestem pewien że Rayo nie wygra , grają radosny futbol i na Bernabeu nie wytrzymają nawet 20 minut bez straconej bramki .

2

Tylko Bale ich ratuje , jako jedyny jest w formie .

0

Trochę mało męskie , ale nie mam nic do tęczy , jest spoko .

14

I tak Rayo przegra . Defensywni pomocnicy mają żółte kartki i grają w 10 . Ale i tak fajnie że postraszą Real i dadzą nam nadzieję , a nie jak inni nastawią tyłek i będę czekać na gole .

0

Rayo właśnie odbiera sobie szansę na korzystny wynik :(

3

hahahahahaha leżę i kwicze

1

hehe xD No w końcu faworyt zaczyna odrabiać straty .

0

Dzisiaj stroje Realu straciły emblemat KMS , a stroje Rayo męskośc . Serio ? Tęczowe stroje xD

0

WIELKI REAL POWRACA !!!

0

Oby nie , liczę na jakieś 4-0 dla Realu . Im dłużej mają Beniteza tym lepiej dla nas .

1

Trochę szkoda Ter Stegena , ale Bravo zasłużył sobie na występ w finale .

2

W sumie to szkoda że United nie awansowali w LM , może byśmy z nimi grali i wtedy dostaliby największe lanie od lat . Wtedy to stadion mógłby się nazywać Teatrem Marzeń patrząc na grę Barcy .

13

Jak to możliwe że puszczają spadkowicza z najnudniejszym zespołem w Premier League , a nie ma sensacji ligi czyli Leicester i Evertonu w formie . Na United spać mi się chce a ten drugi mecz pewnie jest dobry .

0

Na początku przeczytałem że wygrał walkę z Kevinem Roldanem xD

1

Według mnie te 60 mln to i tak dość sporo . Atak mamy pratycznie kompletny , jedynie jakiś dobry rezerwowy by się przydał . Pomoc już obsadzoną mamy na jakiś czas , a jedyną pozycję jaką trzeba wzmocnić to obrona . Potrzebny jakiś stoper klasy światowej i konkurent dla Alby na lewej obronie . Wiem że mamy dużo stoperów ale żaden z nich nie jest zbyt dobry aby grać w pierwszym składzie .

0

Według mnie na następny sezon , jeśli Arda się sprawdzi to będzie pomoc Rakitic - Busquets - Arda . Iniesta coraz starszy a bez względu co mówicie Rakitic jest jednym z najważniejszych piłkarzy w Barcelonie , gramy ładną piłkę z przodu dzięki niemu .

1

Na FlashScore w składzie Eibaru gra Lars Bender , no nieźle .

2

Modlę się żeby Real do meczu z Valenicą gromił rywali , może dzięki temu Benitez zostanie .

0

Jakby była Najlepsza jedenastka fazy grupowej ogórkowej LM to zapewne byłoby aż jedenastu Ronaldo .

0

Leicester chyba bramkę zaczarowało xD

0

Fajnie by było , ale pewnie po sezonie odejdzie kilku piłkarzy i się rozsypie . Do kolegi wyżej .

4

Nieeee !!! Przełączyłem na chwilę , wracam po minucie i gol dla Leicester ! Ja to mam pecha .

0

Czy to prawda że mecze Barcelony z Arsenalem i Juve z Bayernem będą tego samego dnia ? Bo jeśli tak to jestem trochę wkurzony , dwa takie wielkie mecze , a jeden z nich trzeba odpuścić , ale już wiem który to będzie .

0

Ale lekka pomoc zawsze mile widziana :)

0

Do wszystkich z gimbazy ! Jak mieliście egzamin próbny z matematyki i przyrodniczych z nowej ery to napiszcie co było , nawet kilka pojęć się przyda .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?