arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Z jednej strony szkoda Rayo i fajnie jakby Real stracił punkty . Ale dopóki Real ogrywa ogórków to Benitez zostaje , więc się cieszę .
0
Ciekawe co trzeba umieć żeby być bramkarzem Rayo ? Joel jest tak słaby że mała dziewczynka by mu strzeliła . Kiedy grał w Celcie to był świetny , w Valenci zniszczył sobie karierę .
0
Co teraz Rayo zrobiło to ja nie wiem . Tragedia w obronie , ale grają w 9 , to co mają robić .
6
Widać że sędzia za Realem , teraz to już sobie nastrzelają , a przyjdzie Valencia i znowu w dupę dostaną .
1
WTF !!?? Widać że sędzia za Realem , cały czas daje żółte i teraz karny .
0
Pewnie będzie z 4:3 dla Realu . Jestem pewien że Rayo nie wygra , grają radosny futbol i na Bernabeu nie wytrzymają nawet 20 minut bez straconej bramki .
2
Tylko Bale ich ratuje , jako jedyny jest w formie .
0
Trochę mało męskie , ale nie mam nic do tęczy , jest spoko .
14
I tak Rayo przegra . Defensywni pomocnicy mają żółte kartki i grają w 10 . Ale i tak fajnie że postraszą Real i dadzą nam nadzieję , a nie jak inni nastawią tyłek i będę czekać na gole .
0
Rayo właśnie odbiera sobie szansę na korzystny wynik :(
3
hahahahahaha leżę i kwicze
1
hehe xD No w końcu faworyt zaczyna odrabiać straty .
0
Dzisiaj stroje Realu straciły emblemat KMS , a stroje Rayo męskośc . Serio ? Tęczowe stroje xD
0
WIELKI REAL POWRACA !!!
0
Oby nie , liczę na jakieś 4-0 dla Realu . Im dłużej mają Beniteza tym lepiej dla nas .
1
Trochę szkoda Ter Stegena , ale Bravo zasłużył sobie na występ w finale .
2
W sumie to szkoda że United nie awansowali w LM , może byśmy z nimi grali i wtedy dostaliby największe lanie od lat . Wtedy to stadion mógłby się nazywać Teatrem Marzeń patrząc na grę Barcy .
13
Jak to możliwe że puszczają spadkowicza z najnudniejszym zespołem w Premier League , a nie ma sensacji ligi czyli Leicester i Evertonu w formie . Na United spać mi się chce a ten drugi mecz pewnie jest dobry .
0
Na początku przeczytałem że wygrał walkę z Kevinem Roldanem xD
1
Według mnie te 60 mln to i tak dość sporo . Atak mamy pratycznie kompletny , jedynie jakiś dobry rezerwowy by się przydał . Pomoc już obsadzoną mamy na jakiś czas , a jedyną pozycję jaką trzeba wzmocnić to obrona . Potrzebny jakiś stoper klasy światowej i konkurent dla Alby na lewej obronie . Wiem że mamy dużo stoperów ale żaden z nich nie jest zbyt dobry aby grać w pierwszym składzie .
0
Według mnie na następny sezon , jeśli Arda się sprawdzi to będzie pomoc Rakitic - Busquets - Arda . Iniesta coraz starszy a bez względu co mówicie Rakitic jest jednym z najważniejszych piłkarzy w Barcelonie , gramy ładną piłkę z przodu dzięki niemu .
1
Na FlashScore w składzie Eibaru gra Lars Bender , no nieźle .
2
Modlę się żeby Real do meczu z Valenicą gromił rywali , może dzięki temu Benitez zostanie .
0
Jakby była Najlepsza jedenastka fazy grupowej ogórkowej LM to zapewne byłoby aż jedenastu Ronaldo .
0
Leicester chyba bramkę zaczarowało xD
0
Fajnie by było , ale pewnie po sezonie odejdzie kilku piłkarzy i się rozsypie . Do kolegi wyżej .
4
Nieeee !!! Przełączyłem na chwilę , wracam po minucie i gol dla Leicester ! Ja to mam pecha .
0
Czy to prawda że mecze Barcelony z Arsenalem i Juve z Bayernem będą tego samego dnia ? Bo jeśli tak to jestem trochę wkurzony , dwa takie wielkie mecze , a jeden z nich trzeba odpuścić , ale już wiem który to będzie .
0
Ale lekka pomoc zawsze mile widziana :)
0
Do wszystkich z gimbazy ! Jak mieliście egzamin próbny z matematyki i przyrodniczych z nowej ery to napiszcie co było , nawet kilka pojęć się przyda .