arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba szybko strzelić coś , bo potem będzie ciężko . Dla mnie wystarczy skromne 1:0 nawet po golu Mascherano .
0
Real , Espanyol , Getafe
3
Przeoczyłem czy nie ma gola Suareza po tej pięknej asyście Neymara w TOP5 ?
2
Sędzia powinien doliczyć w najgorszym wypadku z 2-3 minuty . Dzisiaj w meczu West-Hamu z Liverpoolem sędzia doliczył aż 5 minut , w PL nie boją się przedłużać meczów , a tutaj to jakaś masakra .
0
Dzisiaj to już chyba 3 poprzeczka z rzędu po wolnych Messiego .
0
Ja kompletnie nie rozumiem Espanyolu. Z nami dają z siebie wszystko i się starają , a przychodzi Real i odpuszczają . I to tak jest już od kilku sezonów , ja nie wiem dlaczego tak się dzieje . Wiem że nie lubią Barcelony , no ale żeby tak dawać się Realowi .
0
Najbardziej będzie brakowało Mustafiego , ale może dadzą radę .
1
Nietoperze w defensywie grają bardzo dobrze , reszta to już bardzo słabo . Dzisiaj prawie nic sobie pod bramką Villarrealu nie stworzyli , ale może na farcie z Realem wygrają tak jak z nami .
9
Kevin w Nowym Jorku na Polsat Film !!!!!! xD
0
Najgorszych to chyba będzie mały wybór . Myślę że kontuzja Rafinhi to było najgorsze wydarzenie . A najlepsze to oczywiście tryplet i zatrudnienie Beniteza na stanowisku trenera Realu .
1
Valencia dzisiaj na pięciu obrońców gra , chyba szykują taktykę na Real . Autobus z nietoperzami .
0
Wiadomo że jak jakiś napastnik przyjdzie to i tak sobie nie pora . Messi wiadomo że nigdy nie jest zmieniany , Neymar też tego nie lubi . Jedynie Suarez nie grymasi i czasem można go zmienić lub dać odpocząć na ławce .
0
Nie chce mi się tego szukać teraz i kopiować . Ale powiem że dość sporo takich komentarzy jest , ogólnie o tym że BBC dorównuje MSN .
2
Większość kibiców Realu to chyba jakieś 10-letnie aroganckie przygłupy . Na śmietankowej piszą że BBC jest lepsze bo są bardziej umięśnieni i przepchaliby np. Pepe a Neymar czy Leo nie . Albo że MSN gra słabo , ale czasami im coś się udaje . Śmiać mi się chce co tam piszą .
2
Zgadzam się w 100 % xD :
Cristiano nie strzela karnego, ale nie widać łez. Zawija rękawy i pruje dalej. To jest gladiator, który nie odpuszcza. Bale szaleje i walczy z rywalami w każdej sekundzie spotkania, wystawia piłki, drybluje, widać że to siłacz, że jego nogi to ogromne mięśnie, które mają być bardziej wytrzymałe niż u najsilniejszych rywali.
A tak po za tym to Bale nigdy nie dorówna Neymarowi , on przy takim przyjęciu piętką zerwałby więzadła w obu nogach .
65
kiedyś było że Messi strzelał 70 % goli , a teraz mamy to rozłożone na 3 różne od siebie osoby . Każdy z MSN jest inny i ma inne walory , dlatego są najlepsi .
0
Mam takie pytanie ? Którą wersję Messiego uważacie za lepszą , tą kiedy był goleadorem i strzał kilka bramek co mecz , czy to co dzisiaj prezentuje Leo , czyli rolę lidera drużyny , który asystuje, kreuje i nadaje tępo akcją .
3
Dlatego kocham Barcelonę i jej grę . Oni każdym meczem się bawią i nie dążą tak strasznie do strzelania goli , szukają lepiej ustawionych kolegów , czasem aż za bardzo :) Real to co zrobili z Rayo to moim zdaniem brak szacunku , Ronaldo po każdym golu biegł po piłkę i chciał jak najszybciej rozpocząć . Problem Realu jest taki że nie umieją się bawić , dla nich to tylko zdobycie 3 punktów się liczy , nie ważne w jaki sposób .
4
Trzeba też zauważyć że Vermaelen dzisiaj świetnie zagrał , żadnego błędu nie popełnił .
0
Sędziowanie w La Liga to porażka , szkoda że nie da się kilku z Anglii przenieść do Hiszpanii . Jak był mecz Leicester z City ( chyba to ten ) to aż się miło patrzyło na sędziego . Były jakieś twarde zagrania to kazał grać dalej , a nie jak tutaj . Tylko w LM jest okazja aby sędzia nie był bohaterem meczu , w La Liga to niemożliwe.
0
Dlaczego nie ? Gol to gol
0
Mi się gorąco zrobiło i myślałem już o najgorszym .
0
Sędziowanie w La Liga to porażka , szkoda że nie da się kilku z Anglii przenieść do Hiszpanii . Jak był mecz Leicester z City ( chyba to ten ) to aż się miło patrzyło na sędziego . Były jakieś twarde zagrania to kazał grać dalej , a nie jak tutaj . Tylko w LM jest okazja aby sędzia nie był bohaterem meczu , w La Liga to niemożliwe.
0
Szkoda że graliśmy tylko 30 minut . Większość to kontuzje i urazy . Oby bez kontuzji i po manite lecimy .
1
Jak przyniesli te nosze to myślałem że jakaś kontuzja kręgosłupa , taka co Neymar na mundialu miał , ale na szczęście Messi gra dalej .
0
Jeszcze jedna i rekord pobity .
1
POWRÓT BOGA !!! Wrócił i strzelił .
0
Karny moim zdaniem prawidłowy , bramkarz skasował Messiego .
0
Boże , jakie szczęście że Messi może grać .
0
3:0 mi wystarczy , nie dość że 3 punkty to jeszcze rekord pobity . Oczywiście manita mile widziana :)