1

Na fioletowej piszą że Abdennour zrobił to samo co Pepe i powinien być karny xD Mi się jednak wydaje że jest różnica między walką bark w bark a kopnięciem w łydkę .

6

Nie liczyłbym aż tak na Celtę . Kontuzję ma Nolito a Augusto Fernandez ( chyba ) czyli główny kreator gry odszedł właśnie do Atleti .

16

Valencia 2-2 Getafe
Valencia 2-2 Real
Real = Getafe

1

I Deportivo , oby zagrali tak jak z nami i powalczyli chociaż a nie jak zawsze rozłożyli nogi .

3

Ale i tak ten noł luk pas daje mu etykietę magika .

0

Prawdę mówiąc to najbardziej do śmiechu jest kibicom Atletico . To oni wygrywają mecze a my remisujemy .

1

Ostatnio bardzo lubię Real Madryt . Oni jak nikt inny potrafi zamazać straty punktów przez Barcelonę , po remisie z Realem Madryt C byłem lekko wkurzony , a dzisiaj bananek na ryju :)

0

Mnie najbardziej śmieszy to że frajerskimi remisami powiększamy przewagę nad Realem xD Jak Barca wygra zaległy mecz to będzie 5 punktów przewagi , a tak samo było po El Clasico , a my od tego meczu aż 3 zremisowaliśmy .

0

Co za mecz !!!

5

Zamiast Negredo podać to kolegi obok i miałby pustą to zjebał

0

CO TEN NEGREDO ZROBIŁ !!!!!

0

VAMOS VALENCIA !!!!

0

Jak teraz Real strzeli to ja zawału dostanę .

0

Ale po co takie ofensywne zmiany !!?? Napastnicy za obrońcę i pomocnika , oby to się nie zemściło .

1

Chciałbym teraz widzieć twarze kibiców Realu xD

0

Teraz zrobić powtórkę z poprzedniego sezonu i 2-1 wygrać . Remis też dobry .

6

Valencia dzisiaj defensywnie , bo Cancelo gra na skrzydle , czyli wiadomo że na 5 obrońców . Real z Kovaciciem i bez Jamesa . Kolumbijczyk coraz bliżej odejścia :)

0

Gdyby Valencia była w takiej formie jak w tamtym sezonie to wygrana z Realem byłaby pewniakiem . Teraz to tylko obronę mają dobrą , a reszta to już masakra , nawet nie umieją stworzyć sobie sytuacji pod bramką .

0

Gdzie ? On gra w Sportingu Gijon , a mecz był z Eibarem .

0

The Bus prowadzi 1:0

0

My obecnie nie jesteśmy w bardzo dobrej formie i nie udaje nam się wygrywać kilka meczów pod rząd . Atletico też nie ma formy , ale im udaje się zdobywać 3 punkty , nawet jeśli w końcówkach , to jednak im się udaje .

4

Malaga idzie po 4 zwycięstwo z rzędu , akurat złapali taką formę ,a my z nimi niedługo gramy i to jeszcze na wyjeździe . Oby nie było kolejnego frajerskiego remisu .

0

Atleti często w końcówkach mecz rozstrzyga. Dzisiaj , z Rayo , pamiętam jak z Sportingiem Gijon w ostatniej sekundzie strzelili . Są niebezpieczni , ale widać że ostatnio bez formy .

0

Kibice Realu już chcą Asensio do składu . Przecież wiadomo że nie wygra , tam liczy się kto ile kosztował i jakie ma nazwisko .

3

Ale jest jeszcze Atletico , nikt ich nie docenia a to oni mogą wszystkich zaskoczyć i wygrać ligę .

1

Messi mnie wkurza tym że w ogóle nie biega . Jego najszybszy sprint to zaledwie 28 km/h . Ogólnie przebiegł najmniej na boisku i sie nie wraca .

1

Za tydzień Real gra u siebie z Deportivo , ciekawe czy goście powalczą o punkty tak jak z nami czy standardowo rozłożą nogi.

0

Wszystko co najtrudniejsze Suarez zrobił , minął bramkarza i oszukał obrońcę i zostało mu tylko wbić z 2 metrów .

0

Ostatnie 4 mecze w La Liga to 3 frajerskie remisy . Te wygrane nad Realem i Atletico na wyjeździe teraz poszły się je**ć .

1

Jak się z 2 metrów nie trafia to tak jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?