arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na fioletowej piszą że Abdennour zrobił to samo co Pepe i powinien być karny xD Mi się jednak wydaje że jest różnica między walką bark w bark a kopnięciem w łydkę .
6
Nie liczyłbym aż tak na Celtę . Kontuzję ma Nolito a Augusto Fernandez ( chyba ) czyli główny kreator gry odszedł właśnie do Atleti .
16
Valencia 2-2 Getafe
Valencia 2-2 Real
Real = Getafe
1
I Deportivo , oby zagrali tak jak z nami i powalczyli chociaż a nie jak zawsze rozłożyli nogi .
3
Ale i tak ten noł luk pas daje mu etykietę magika .
0
Prawdę mówiąc to najbardziej do śmiechu jest kibicom Atletico . To oni wygrywają mecze a my remisujemy .
1
Ostatnio bardzo lubię Real Madryt . Oni jak nikt inny potrafi zamazać straty punktów przez Barcelonę , po remisie z Realem Madryt C byłem lekko wkurzony , a dzisiaj bananek na ryju :)
0
Mnie najbardziej śmieszy to że frajerskimi remisami powiększamy przewagę nad Realem xD Jak Barca wygra zaległy mecz to będzie 5 punktów przewagi , a tak samo było po El Clasico , a my od tego meczu aż 3 zremisowaliśmy .
0
Co za mecz !!!
5
Zamiast Negredo podać to kolegi obok i miałby pustą to zjebał
0
CO TEN NEGREDO ZROBIŁ !!!!!
0
VAMOS VALENCIA !!!!
0
Jak teraz Real strzeli to ja zawału dostanę .
0
Ale po co takie ofensywne zmiany !!?? Napastnicy za obrońcę i pomocnika , oby to się nie zemściło .
1
Chciałbym teraz widzieć twarze kibiców Realu xD
0
Teraz zrobić powtórkę z poprzedniego sezonu i 2-1 wygrać . Remis też dobry .
6
Valencia dzisiaj defensywnie , bo Cancelo gra na skrzydle , czyli wiadomo że na 5 obrońców . Real z Kovaciciem i bez Jamesa . Kolumbijczyk coraz bliżej odejścia :)
0
Gdyby Valencia była w takiej formie jak w tamtym sezonie to wygrana z Realem byłaby pewniakiem . Teraz to tylko obronę mają dobrą , a reszta to już masakra , nawet nie umieją stworzyć sobie sytuacji pod bramką .
0
Gdzie ? On gra w Sportingu Gijon , a mecz był z Eibarem .
0
The Bus prowadzi 1:0
0
My obecnie nie jesteśmy w bardzo dobrej formie i nie udaje nam się wygrywać kilka meczów pod rząd . Atletico też nie ma formy , ale im udaje się zdobywać 3 punkty , nawet jeśli w końcówkach , to jednak im się udaje .
4
Malaga idzie po 4 zwycięstwo z rzędu , akurat złapali taką formę ,a my z nimi niedługo gramy i to jeszcze na wyjeździe . Oby nie było kolejnego frajerskiego remisu .
0
Atleti często w końcówkach mecz rozstrzyga. Dzisiaj , z Rayo , pamiętam jak z Sportingiem Gijon w ostatniej sekundzie strzelili . Są niebezpieczni , ale widać że ostatnio bez formy .
0
Kibice Realu już chcą Asensio do składu . Przecież wiadomo że nie wygra , tam liczy się kto ile kosztował i jakie ma nazwisko .
3
Ale jest jeszcze Atletico , nikt ich nie docenia a to oni mogą wszystkich zaskoczyć i wygrać ligę .
1
Messi mnie wkurza tym że w ogóle nie biega . Jego najszybszy sprint to zaledwie 28 km/h . Ogólnie przebiegł najmniej na boisku i sie nie wraca .
1
Za tydzień Real gra u siebie z Deportivo , ciekawe czy goście powalczą o punkty tak jak z nami czy standardowo rozłożą nogi.
0
Wszystko co najtrudniejsze Suarez zrobił , minął bramkarza i oszukał obrońcę i zostało mu tylko wbić z 2 metrów .
0
Ostatnie 4 mecze w La Liga to 3 frajerskie remisy . Te wygrane nad Realem i Atletico na wyjeździe teraz poszły się je**ć .
1
Jak się z 2 metrów nie trafia to tak jest