arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Może my nie wygrywamy po 10:0 , ale cały mecz mamy pod kontrolą i gramy bajecznie . To zgranie tridente jest niesamowite , ten spokój i kreatywność pomocników . Szkoda że mecze Barcelony trwają tylko 90 minut , bo mógłbym oglądać je godzinami .
57
1 minuta ?! To sama zmiana bramkarza trwała 3 minuty .
0
Wolałbym Alvesa w takim meczu , ale kiedy ma się Aleix pokazać jak nie dzisiaj .
0
Najważniejsze to ich nie zlekceważyć , nawet bez Raula Garcii i Aduriza są groźni i trzeba grać na 100 %
0
Komentarz usunięty
1
Nie lubię jak zawodnicy dostają kontuzji , ale tak nie jest w przypadku Realu . Gdyby to był Modric czy Isco to szkoda bo ich lubię , ale kontuzje Łysego z Brazzers i Księżniczki Walii są świetną wiadomością .
0
Są szanse i to dość spore że Las Palmas ukradnie jakieś punkty Atletico . Ostatnio dobrze im idzie i może się uda .
3
Fajnie jakby Sporting gola dołożył , wtedy nie byłoby tak źle .
0
Co to za ole , ole ? Sporting się bawi xD
0
Ciekawe jak sobie teraz Zidane poradzi . Gdy miał wszystko na tacy to był Bogiem , a teraz być może przez kilka meczów zostanie tylko z Cristiano i już tak łatwo nie będzie .
0
Najpierw Bale , teraz Benzema , Real zaczyna się kruszyć .
0
Remontada xD
0
Nic nie dostał i pewnie nie dostanie .
1
Nosz ku**a , takie zagrania jak Pau Lopeza czy Ronaldo powinny być karane przez komisję , mają nagrania meczów i widzą to wszystko .
9
Suarez nazywa piłkarzy " odpadami " - 2 mecze kary
Ronaldo kopie zawodnika bez piłki - nawet żółtej nie ma
0
Bo w Barcelonie taka gra to normalka więc wiesz :)
0
Ma ktoś screen'a jak Neymar i Suarez są na czele klasyfikacji strzelców xD Bo teraz "krulem " jest Grzmot .
0
Powiem tak , Real gra lepiej niż za Beniteza , ponieważ grają szybciej , ale rywale są słabi i trzeba oceniać ich po meczu z gigantem .
0
Kto dzisiaj będzie oglądał derby Madrytu ?
0
Będzie 7:0 bo mi do Sportingu ta liczba pasuje xD
0
A niech sobie strzelają , my z Granadą mogliśmy zrobić to samo ,ale nasi zawodnicy woleli nie marnować sił na spadkowicza . I do tego my gramy co 3 dni , więc nie można tak co mecz .
0
Okej , no to wracamy na Anfield :)
0
Ja stawiam na 7:0
1
Jak się takie błędy popełnia to nie ma co liczyć na inny wynik niż pogrom . Pierwszy gol to niepotrzebne wyjście bramkarza , a drugi to strata na własnej połowie .
0
Komentarz usunięty
0
Oglądam mecz Liverpool z United i tam sędzia kontroluje sytuację i rozmawia z zawodnikami , a w La Liga to lecą żółtka i sędzie nawet nie odezwie się dlaczego dał kartkę .
0
Typuje 4:0 dla Realu , niech sobie wygrywają , przyjdzie Atletico i będzie to co zawsze .
0
WTF !! Co się dzieje w Valencii !!!
2
Dani Romera już strzela !! Barca B wygrywa 1:0 na wyjeździe .
0
Jak rok czy dwa lata temu tam wchodziłem to dużo , przynajmniej w przypadku Barcelony było transferów które ogłaszali , a potem były prawdą .