1

To co grają dzisiaj Polacy to jakaś żenada . Gdyby Chorwaci grali lepiej , bo nie grają jakoś rewelacyjnie to już byśmy przegrywali z 10 bramkami . W obronie są dziury a skuteczność jest fatalna .

0

Dzisiaj Atletico nikogo nie oszczędza i wysyła do boju najlepszy możliwy skład . Fajnie jakby Celta sprawiła niespodziankę i wywaliła ich z PK . Jeśli tak by się nie stało to ja chyba wolę grać z nimi dwumecz niż jeden mecz . W dwumeczu mamy większe szanse , a zawsze może być gorszy dzień i finał byłby trudny.

0

Trochę szkoda Danii , ale cieszę cieszę się że Francja odpadła .

0

Dzięki wielkie , gdyby nie ty to bym o tym nie wiedział...

1

Możemy przegrać z Chorwacją max. 3 punktami , tak mówią .

0

Norwegia wygrywa jak na razie 3 punktami z Francją , oby tak do końca .

1

Sandro na wypożyczenie , Munir niech zostanie , widać w nim potencjał . Adriano i Douglas muszą zostać sprzedani . Mathieu gra dobrze wtedy kiedy gra na stoperze , jeśli tam będzie ustawiany to będzie z niego pożytek . Verma niech zostanie bo często pokazuje dobry poziom , czasami mu się zdarzają słabe mecze . Rakitic to pewniak do pierwszego składu i jest bardzo ważny . A co do wzmocnień to Gaya i Gimenez jak najbardziej . Dybala też świetny ale zbyt drogi i prawda jest taka że MSN nikt nie wygryzie .

0

Chciałbym zobaczyć w końcu Mathieu na swojej nominalnej pozycji , czyli na stoperze . Na LO nie gra dobrze , a gra tam praktycznie cały czas kiedy w ogóle gra . Z Malagą zagrał bardzo dobrze .

0

Jak Norwegia wygra z Francją , a my przegramy z Chorwacją to mamy awans tak ?

0

U mnie jest tak że jak gramy z Atleti to zawsze wieje mocny wiatr i się boję żeby prądu nie zabrali . W styczniu rok temu fartownie akurat na mecz dali , ale teraz raczej też będzie .

0

No właśnie chyba nie grał , bo miał kontuzję a z ogórkami z pierwszej rundy odpoczywał .

0

Oby jutro zagrał . Osobiście , to już do jakiegoś czasu mało mnie obchodzi czy będzie grał , bo broniąc go przed ponad 2 lata znudziło mi się czekanie aż w końcu utrzyma wysoką formę i coś pokaże . Fajnie jakby dostał szansę , ale jeśli nie pokaże że jest pewnym stoperem to nie ma co na niego stawiać , w ostatnich meczach wchodził z ławki i zawsze mu się jakiś poważny błąd zdarzał .

1

Patrząc na kalendarz meczów jaki nas czeka w lutym to trzeba się modlić aby przyszedł . Przecież tridente nie będzie grała cały czas co 3 mecze , wykończą się .

0

Mam pytanie , jak Nolito zagrałby w środę z Atletico to mógłby grać u nas w PK ?

2

Myślałem że te półfinały PK będą trochę później , moim zdaniem bez sensu jest trochę w ciągu miesiąca rozegrać większość meczy pucharowych , a finał jest tak późno .

16

Znowu to samo . Derby Madrytu odbędą się w sobotę o 16:00 . Jak ja nienawidzę tej godziny , jeszcze sezon temu takie mecze były o 20:00 czy 18:00 , ale teraz to przesadzają .

0

Najgorsze jest to że szykuje się jeden z lepszych dwumeczy w tej edycji LM , a nam nie będzie dane go obejrzeć . Oczywiście że wolę Barcelonę oglądać , ale trochę szkoda że takie mecze w jeden dzień są .

1

Tak jak dzisiaj grał Luka to wyglądał każdy mecz Ronaldinho. Mają kompleksy te dzieci .

0

Ja miałem jakieś przeczucie że Betis może urwać remis , ale też byłem pewien że Real to wygra .

1

Niepodyktowany karny dla Realu jak i dla Betisu , oraz gol Benzemy był ze spalonego . Wynik wypracowany ciężko i myślę że zasłużony .

2

Ależ się spociłem xD Adan dzisiaj MVP meczu , świetnie bronił .

1

Beniteza po takim meczu by powiesili , ale Zidane to najlepszy trener w historii oczywiście .

1

Betis dziękujemy !!!

1

Tak , zgadza się .

2

Ostatni mecz jaki Betis wygrał z Realem to był mecz u siebie zakończony wynikiem 1:0 po golu na początku pierwszej połowy . Czyżby historia miała się powtórzyć ?

0

Nadal wierzę w Betis , jeśli wyjdą tak na drugą połowę to remis uda im się urwać . Nie sądzę jednak żeby Real zakończył mecz bez bramki , Betis to nie klasa światowa i pewnie jakiś błąd im się przydarzy .

1

Jednym słowem - Real

0

Dzisiaj może się spełnić wymarzony weekend w La Liga . Wygrana Barcelony w trudnym meczu na trudnym terenie , potem strata punktów przez Atleti a teraz szykuje się sensacja .

0

Albo faks nie doszedł xD

1

Ja często mam wrażenie jakby piłkarz Betisu podawał do zawodnika Realu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?