arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze że Munir gra bo widać że ma passę w PK , w lidze pewnie by nie strzelał , ale trzeba mu dawać szansę .
1
Ale Rakitic asysta genialna
0
Matko !!! Co się dzieje !?
0
Mam przeczucie że dzisiaj nie wyjdziemy zwycięsko z meczu z Baskami . Obym się mylił , ale ostatnio jak gramy mecze 3 razy z tym samym przeciwnikiem w ciągu kilkunastu dni to zawsze w którymś się potykamy .
0
Mi się wydaje że Messi i tak zagra na San Mames , może nie wyjdzie w podstawowym składzie , ale jak nie będzie szło to pewnie wejdzie z ławki .
0
Wiadomo że jutro będzie ustawienie 4-3-3 albo 4-4-2 , ale dobrym pomysłem byłoby taki skład :
Ter Stegen - Pique , Mascherano , Vermaelen - Alves , Busquets , Iniesta , S.Roberto - Aleix , Neymar , Arda
Pomoc w tzw. diamencie z najbardziej wysuniętym Iniestą
0
Trzeb zadzwonić do Krychy żeby tam załatwił kartki dla Godina lub Gimeneza .
0
A może zmienić mu pozycję na lewą obronę i jest pewnie jakaś szansa że w końcu coś zacznie grać . Konkurencja dla Alby mile widziana .
59
Oczywiście że Xaviego nie da się zastąpić , ale Ivan godnie reprezentuje barwy tego klubu . Wielu go nie docenia , ale to co on robi na boisku ma wpływ na wyniki meczów . Według mnie jeden z kluczowych piłkarzy , dzięki któremu gra Barcelony się odmieniła .
4
Eibar ma już więcej goli niż obecny lider La Liga- Atletico .
6
Eibar miażdży Granadę już 5-1 !!!
0
We wczorajszym meczu jak Pique dostał kartkę to nie pisało że będzie pauzował w następnym meczu , a widzę że ma już 5 kartek .
1
Powiecie mi kto i ile ma kartek w Barcelonie w La Liga . Bo na stronce jest że Neymar ma 1 kartkę , a mi się wydaje że on jest zagrożony i ma 4 .
0
Oby był gotowy na mecz z Malagą ,bo będzie ciężko . Jak nie odwołają zawieszenia Suareza to na San Mames będzie ciężko .
0
Wygrać z beniaminkiem , a potem ze spokojną głową oglądać trudne mecze rywali w walce o majstra .
5
Jeśli to prawda to przypomina mi się mecz z Superpucharu , też graliśmy bez największych gwiazd i każdy wie jak się skończyło . Gdyby Suarez mógł zagrać to jeszcze pół biedy , ale bez nich dwóch to będzie ciężko .
5
Dlatego mówi że zbyt surowe bo to prawda . Przecież mówi także o nas w tym zdaniu , ma na myśli Real i Atletico , a także jak my musieliśmy się z tym męczyć .
6
Jeśli wygraną Realu nad przyszłym spadkowiczem określają mianem perfekcyjnego meczu , to co można powiedzieć o grze Barcelony w meczu z Baskami .Niestety mi brakuje słów aby nazwać to co wydarzyło się wczoraj na Camp Nou .
0
Bardzo dobrze że to tylko 10 dni , bałem się że kilka tygodni i będziemy musieli grać najważniejsze mecze z Rudym na lewej . Niech się przygotuje na Atletico , bo prędzej nie ma co go wystawiać .
0
Na tyle ile Ronaldo za pokaz sztuk walki .
0
Jeśli zagramy w 60 % tak jak dzisiaj za tydzień z Malagą , to nie ma innej opcji jak zwycięstwo . Oby wyszli na tamten mecz skoncentrowani i szybko strzelili gola .
0
Prędzej Aleix lub S.Roberto zagra na lewej niż Alves , ale są szansę że kontuzja Alby nie jest groźna .
0
Poczuł lekki dyskomfort i nie chciał ryzykować , wszystko jest dobrze , zagra w środę .
8
Dobrze że Messi odpoczął , ale boję się że Alba dostał kontuzji która go wykluczy na kilka tygodni . Oby wykurował się na Atletico , bo nie chcę walczyć o lidera z Mathieu na boku obrony .
0
W sumie to nie będę zdziwiony jak bez Leo zagramy lepiej , ostatnio bez niego nie było tak źle .
0
No to Lucho teraz zaskoczył
0
Grzechem byłoby sadzanie na ławce Aleixa w takiej formie , ale tak smutno trochę jak Dani siedzi na ławce . Jak się ma tylu świetnych zawodników jak Barcelona to tak później jest .
1
Jeszcze dwie Leo i jedna Suareza i będę zadowolony .
1
Ja także , ale dla " ekspertów " liczą się tylko statystyki . Bo kto normalny przy takiej grze Neymara daje mu tak mało głosów na ZP.
2
Suarez trochę irytuje nieskutecznością , ale dobrze że chociaż asystuje .