arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby ta koszulka jeszcze była z takiego materiału jak domowe , ale ona jest zrobiona z takiego który łatwo przesiąka . Potem pod koniec meczu biegają w koszulkach zalanych potem .
2
Ten odcinek już był dawno emitowany , teraz liczby nie mieszczą się na ekranie .
2
Ale mnie dzisiaj Ronaldo wkurza ! Cały czas się kładzie , a niby jest tak świetnie zbudowany .I jak tu mieć do niego szacunek .
0
Na razie trzeba poczekać do przerwy . Betis ma szanse ale muszą być na maksa skoncentrowani .
0
Ale trzeba powiedzieć że jak na razie to Betis ładnie klepie .
2
Jakie cudo !!! Już nie przełączamy kanału xD
0
No to czekamy na mecz Juve - Roma , bo nie ma co oglądać Realu , pewnie wygrają ale mi to koło dupy lata , z ogórkami to sobie mogą .
1
Hehe , to samo miałem napisać xD Jak Betis będzie dobrze grał to może do przerwy obejrzę , ale wątpię , pewnie zaraz będzie 1:0.
0
Dlaczego pisaliście wczoraj że Real bez Bale'a i Benzemy , jak Francuz będzie grał ?
0
Z włosami wygląda na 25 lat , a jak jest łysy to ponad 40 .
1
Jutro o 20:30 z Białorusią
1
Nareszcie Alexis gra , długo miał kontuzję .
3
Jak grała Chelsea w pierwszej połowie ? Autobus czy może autobus ?
4
Komentarz usunięty
3
Za tydzień walczymy o życie . Jeśli wygramy to droga po mistrzostwo będzie o wiele łatwiejsza .
3
Przynajmniej Correa jest zawieszony :) Zawsze jakieś pocieszenie .
0
Jest !!! Jednak im się udało ! Brawo Sevilla !
3
Nie wierzę ! Na ławie Gameiro i Konoplyanka a on wpuszcza Krohn-Dehliego , chyba Emery gra na remis .
3
Ja będę w siódmym niebie jak Sevilla ten mecz zremisuje . Ich gra ofensywna to masakra , nawet nie umieją trochę klepą pograć . Tylko długie i niecelne piłki i gra górą.
0
Patrzałem tylko na La Ligę i ma 4 .
0
Musi wejść Konoplyanka na lewe skrzydło . Bo przy takiej grze to nie ma kto zagrozić Juanfranowi , więc jak na razie to daleko od żółtej kartki .
0
Jednak Godin jest zagrożony . Sprawdzałem w każdym meczu Atletico kartki i ma 4 , dlatego nw dlaczego mówią że nie jest . Diego nie dostał zółtej kartki od prawie 10 kolejek .
0
W sumie jak Pique dostał 5 kartkę to też nic nie pisało , więc może pomyłka , a tak napraawdę jest zagrożony .
3
Myślałem że Godin , Juanfran i Gimenez zagrają od początku , a tu się okazuje się że ten pierwszy nie jest zagrożony , a ostatni nie gra .
0
To Godin jest zagrożony czy nie ?
1
Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami Sevilli i Realu , oczywiście Betis . Nie pasują mi godziny tych meczów , powinna być zamiana . Taki hit i o 16:00 , a mecz o nic o 20:30 . Wiem że to dla większej oglądalności , ale nie ma takiej atmosfery jak wieczorem .
4
Z takim składem to boję się że Sevilla nawet remisu nie urwie . Gameiro i Konoplyanka na ławie , a mecz zaczyna Escudero na skrzydle i Llorente . Na wrzutki Hiszpan jest dobry , ale jednak Gameiro jest lepszym zawodnikiem .
0
Dzisiaj mecz Atletico - Sevilla chyba na 0:0 idzie . W Atletico bez skrzydłowych i z Saviciem w obronie , a Sevilla z Escudero , czyli z obrońcą na skrzydle i z Coke w obronie zamiast Mariano.
1
Więcej niż Real Madryt , ktokolwiek . Jeden z najtrudniejszych meczów w sezonie .
0
Popatrz na skład i będziesz wiedzieć . Oszczędzają zawodników na mecz z Atletico w pucharze , dobrze dla nas , wymęczą ich . Nie gra dzisiaj m.in. Orellana , Cabral , Aspas , Guidetti czy Jonny .