1

Gdyby ta koszulka jeszcze była z takiego materiału jak domowe , ale ona jest zrobiona z takiego który łatwo przesiąka . Potem pod koniec meczu biegają w koszulkach zalanych potem .

2

Ten odcinek już był dawno emitowany , teraz liczby nie mieszczą się na ekranie .

2

Ale mnie dzisiaj Ronaldo wkurza ! Cały czas się kładzie , a niby jest tak świetnie zbudowany .I jak tu mieć do niego szacunek .

0

Na razie trzeba poczekać do przerwy . Betis ma szanse ale muszą być na maksa skoncentrowani .

0

Ale trzeba powiedzieć że jak na razie to Betis ładnie klepie .

2

Jakie cudo !!! Już nie przełączamy kanału xD

0

No to czekamy na mecz Juve - Roma , bo nie ma co oglądać Realu , pewnie wygrają ale mi to koło dupy lata , z ogórkami to sobie mogą .

1

Hehe , to samo miałem napisać xD Jak Betis będzie dobrze grał to może do przerwy obejrzę , ale wątpię , pewnie zaraz będzie 1:0.

0

Dlaczego pisaliście wczoraj że Real bez Bale'a i Benzemy , jak Francuz będzie grał ?

0

Z włosami wygląda na 25 lat , a jak jest łysy to ponad 40 .

1

Jutro o 20:30 z Białorusią

1

Nareszcie Alexis gra , długo miał kontuzję .

3

Jak grała Chelsea w pierwszej połowie ? Autobus czy może autobus ?

4

Komentarz usunięty

3

Za tydzień walczymy o życie . Jeśli wygramy to droga po mistrzostwo będzie o wiele łatwiejsza .

3

Przynajmniej Correa jest zawieszony :) Zawsze jakieś pocieszenie .

0

Jest !!! Jednak im się udało ! Brawo Sevilla !

3

Nie wierzę ! Na ławie Gameiro i Konoplyanka a on wpuszcza Krohn-Dehliego , chyba Emery gra na remis .

3

Ja będę w siódmym niebie jak Sevilla ten mecz zremisuje . Ich gra ofensywna to masakra , nawet nie umieją trochę klepą pograć . Tylko długie i niecelne piłki i gra górą.

0

Patrzałem tylko na La Ligę i ma 4 .

0

Musi wejść Konoplyanka na lewe skrzydło . Bo przy takiej grze to nie ma kto zagrozić Juanfranowi , więc jak na razie to daleko od żółtej kartki .

0

Jednak Godin jest zagrożony . Sprawdzałem w każdym meczu Atletico kartki i ma 4 , dlatego nw dlaczego mówią że nie jest . Diego nie dostał zółtej kartki od prawie 10 kolejek .

0

W sumie jak Pique dostał 5 kartkę to też nic nie pisało , więc może pomyłka , a tak napraawdę jest zagrożony .

3

Myślałem że Godin , Juanfran i Gimenez zagrają od początku , a tu się okazuje się że ten pierwszy nie jest zagrożony , a ostatni nie gra .

0

To Godin jest zagrożony czy nie ?

1

Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami Sevilli i Realu , oczywiście Betis . Nie pasują mi godziny tych meczów , powinna być zamiana . Taki hit i o 16:00 , a mecz o nic o 20:30 . Wiem że to dla większej oglądalności , ale nie ma takiej atmosfery jak wieczorem .

4

Z takim składem to boję się że Sevilla nawet remisu nie urwie . Gameiro i Konoplyanka na ławie , a mecz zaczyna Escudero na skrzydle i Llorente . Na wrzutki Hiszpan jest dobry , ale jednak Gameiro jest lepszym zawodnikiem .

0

Dzisiaj mecz Atletico - Sevilla chyba na 0:0 idzie . W Atletico bez skrzydłowych i z Saviciem w obronie , a Sevilla z Escudero , czyli z obrońcą na skrzydle i z Coke w obronie zamiast Mariano.

1

Więcej niż Real Madryt , ktokolwiek . Jeden z najtrudniejszych meczów w sezonie .

0

Popatrz na skład i będziesz wiedzieć . Oszczędzają zawodników na mecz z Atletico w pucharze , dobrze dla nas , wymęczą ich . Nie gra dzisiaj m.in. Orellana , Cabral , Aspas , Guidetti czy Jonny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?