arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Atletico będzie miało teraz strasznie trudne mecze . W niedzielę ważny mecz z Sevillą , w środę mecz z Celtą która dzisiaj oszczędza swoich najlepszych zawodników , dlatego tak Rayo ich ciśnie , a potem mecz z nami .
0
Celta gra aż tak tragicznie ? Włączyłem mecz po przerwie i patrzę a tu Rayo 3:0 , jestem mocno zdziwiony .
2
Obecnie Ligue 1 jest najnudniejsza ze wszystkich lig . PSG wygrywa wszystko , a Monaco które jest drugie w tabeli jest bliższe spadku niż mistrzostwa .
0
Komentarz usunięty
0
A zobaczcie jak może być pięknie .W tej chwili mamy 1 punkt przewagi nad Atletico , a doliczając zaległy mecz to będą 4 punkty , a biorąc pod uwagę ewentualny remis Atleti z Sevillą , to 3 pkt. Potem mecz na Camp Nou i możliwa przewaga 6 punktami , a tyle to trudno roztrwonić , mając na uwadze że później będą derby Madrytu .
0
Dobrze że Luis w przerwie nagadał im do głów , bo na drugą połowę wyszli o wiele lepsi . Gdyby było tak jak w pierwszej połowie to na pewno byśmy przegrali .
1
Najlepsze było to że wszyscy pisali że Messi out a potem strzelił taką bramę i orgazm wszyscy .
2
Od spalonych są sędziowie liniowi , ale co ja tam wiem . A ręka Busiego to było na małej przestrzeni i nie powinno być karnego .
14
Bardzo mi się dzisiaj sędzia podobał , nie dawał się nabierać na symulki i już na początku dał graczowi zółtą za symulowanie .
0
Dawno aż tak się nie spociłem xD Najważniejsze że 3 punkty z strasznie trudnego terenu , gra nie ma znaczenia . Będzie już tylko lepiej .
0
Powinien wejść Rakitic , on by uspokoił grę i dał coś w ofensywie .
0
Gramy najgorszy mecz w sezonie , szczególnie w obronie . Malaga jest o wiele lepsza , ale to Messi miał pustą bramkę i mógł na 2-1 trafić , ale jednak nie..
0
Początek taki świetny się zapowiadał , a tutaj masakra . Gdyby Leo strzelił na pustaka to nie byłoby tak źle , jak nie wykorzystuje się 200 % okazji to tak jest .
1
Mascherano gra dzisiaj dobrze , ale to wybicie przy stracie bramki . Oni nie umieją mocniej ? Ta bramka to wina tego że źle wybił a potem nie zdążył wrócić .
0
Zadzwoń do Puyola
0
No ku**a , mecz taki trudny że się nie spodziewałem . Mamy 2 sytuacje na mecz a Messi postanawia że nie strzeli , no bez jaj . Wystarczyło , ją podnieść i tyle .
0
Takiego czegoś się nie spodziewałem , szybki początek i Munir w formie xD
0
Nie wierzę !!! Co tu się dzieje !
1
Co za mecz dzisiaj !!! Masakra !!!
0
Według mnie zamiast Munira powinien zagrać S.Roberto , a Arda na skrzydle . Oby Munir w tym meczu zamknął mi jape i potwierdził że jest w formie , bo jeśli nie to możemy stracić punkty .
0
Vermaelen z Malagą ? Tak mi się wydaje .
0
Milner i 4:3 dla Liverpoolu , zasłużyli !!
0
Dziwi mnie ten dzisiejszy skład . Luis Enrique wie że z Malagą gra nam się strasznie trudno , a wystawia Munira i Adriano . Munir jako "9" gra dobrze bo strzela , ale na skrzydle gra piach . Adriano to niewiadoma więc nie będę oceniał ,ale wolałbym kogoś innego .
0
Munir na skrzydle to zła wiadomość , już wolałbym Sergiego Roberto jako fałszywego skrzydłowego . I jeszcze Adriano . Oby nie był objeżdżany , wolałbym Mathieu .
0
Dzisiaj gramy w katalońskich barwach ?
9
Warto spróbować , wydawanie grubych milionów na Laporta , Marquinhosa czy Stones'a nie jest konieczne . Tylko żeby nie był to drugi Douglas.
0
Ostatnio z Villarrealem zagrali dobry mecz , kupili kilku zawodników i grają lepiej ,ale szanse są minimalne .
0
Jeśli dobrze pamiętam to kiedy my tracimy punkty to Real także je gubi . Jednak wolę , aby dzisiaj ta historia się nie powtórzyła .
0
Ale bez niego damy sobie radę , a dzisiaj 3 punkty to obowiązek , a wiadomo jak ciężko nam się gra z Malagą .
0
Iniesta musi dzisiaj zagrać , odpocznie sobie w środę .