4

Atletico będzie miało teraz strasznie trudne mecze . W niedzielę ważny mecz z Sevillą , w środę mecz z Celtą która dzisiaj oszczędza swoich najlepszych zawodników , dlatego tak Rayo ich ciśnie , a potem mecz z nami .

0

Celta gra aż tak tragicznie ? Włączyłem mecz po przerwie i patrzę a tu Rayo 3:0 , jestem mocno zdziwiony .

2

Obecnie Ligue 1 jest najnudniejsza ze wszystkich lig . PSG wygrywa wszystko , a Monaco które jest drugie w tabeli jest bliższe spadku niż mistrzostwa .

0

Komentarz usunięty

0

A zobaczcie jak może być pięknie .W tej chwili mamy 1 punkt przewagi nad Atletico , a doliczając zaległy mecz to będą 4 punkty , a biorąc pod uwagę ewentualny remis Atleti z Sevillą , to 3 pkt. Potem mecz na Camp Nou i możliwa przewaga 6 punktami , a tyle to trudno roztrwonić , mając na uwadze że później będą derby Madrytu .

0

Dobrze że Luis w przerwie nagadał im do głów , bo na drugą połowę wyszli o wiele lepsi . Gdyby było tak jak w pierwszej połowie to na pewno byśmy przegrali .

1

Najlepsze było to że wszyscy pisali że Messi out a potem strzelił taką bramę i orgazm wszyscy .

2

Od spalonych są sędziowie liniowi , ale co ja tam wiem . A ręka Busiego to było na małej przestrzeni i nie powinno być karnego .

14

Bardzo mi się dzisiaj sędzia podobał , nie dawał się nabierać na symulki i już na początku dał graczowi zółtą za symulowanie .

0

Dawno aż tak się nie spociłem xD Najważniejsze że 3 punkty z strasznie trudnego terenu , gra nie ma znaczenia . Będzie już tylko lepiej .

0

Powinien wejść Rakitic , on by uspokoił grę i dał coś w ofensywie .

0

Gramy najgorszy mecz w sezonie , szczególnie w obronie . Malaga jest o wiele lepsza , ale to Messi miał pustą bramkę i mógł na 2-1 trafić , ale jednak nie..

0

Początek taki świetny się zapowiadał , a tutaj masakra . Gdyby Leo strzelił na pustaka to nie byłoby tak źle , jak nie wykorzystuje się 200 % okazji to tak jest .

1

Mascherano gra dzisiaj dobrze , ale to wybicie przy stracie bramki . Oni nie umieją mocniej ? Ta bramka to wina tego że źle wybił a potem nie zdążył wrócić .

0

Zadzwoń do Puyola

0

No ku**a , mecz taki trudny że się nie spodziewałem . Mamy 2 sytuacje na mecz a Messi postanawia że nie strzeli , no bez jaj . Wystarczyło , ją podnieść i tyle .

0

Takiego czegoś się nie spodziewałem , szybki początek i Munir w formie xD

0

Nie wierzę !!! Co tu się dzieje !

1

Co za mecz dzisiaj !!! Masakra !!!

0

Według mnie zamiast Munira powinien zagrać S.Roberto , a Arda na skrzydle . Oby Munir w tym meczu zamknął mi jape i potwierdził że jest w formie , bo jeśli nie to możemy stracić punkty .

0

Vermaelen z Malagą ? Tak mi się wydaje .

0

Milner i 4:3 dla Liverpoolu , zasłużyli !!

0

Dziwi mnie ten dzisiejszy skład . Luis Enrique wie że z Malagą gra nam się strasznie trudno , a wystawia Munira i Adriano . Munir jako "9" gra dobrze bo strzela , ale na skrzydle gra piach . Adriano to niewiadoma więc nie będę oceniał ,ale wolałbym kogoś innego .

0

Munir na skrzydle to zła wiadomość , już wolałbym Sergiego Roberto jako fałszywego skrzydłowego . I jeszcze Adriano . Oby nie był objeżdżany , wolałbym Mathieu .

0

Dzisiaj gramy w katalońskich barwach ?

9

Warto spróbować , wydawanie grubych milionów na Laporta , Marquinhosa czy Stones'a nie jest konieczne . Tylko żeby nie był to drugi Douglas.

0

Ostatnio z Villarrealem zagrali dobry mecz , kupili kilku zawodników i grają lepiej ,ale szanse są minimalne .

0

Jeśli dobrze pamiętam to kiedy my tracimy punkty to Real także je gubi . Jednak wolę , aby dzisiaj ta historia się nie powtórzyła .

0

Ale bez niego damy sobie radę , a dzisiaj 3 punkty to obowiązek , a wiadomo jak ciężko nam się gra z Malagą .

0

Iniesta musi dzisiaj zagrać , odpocznie sobie w środę .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?