0

Na transfery.info już pewni że Noltio i Denis przychodzą do Barcy . Co do Nolito to się zgadzam bo już nawet w jego miejsce przyszedł nowy napastnik , ale wątpię aby Denis wrócił tej zimy , może latem .

0

Co się dzieje ? Celta wygrywała 3:0 , patrzę za kilka minut a tam 3:2 m chyba remontada się szykuje .

0

Nie dziwię mu się , po co przechodzić do szejków czy do ogórków jakiś . W Barcelonie są najlepsi , ale jeśli chce tutaj grać to musi ogarnąć swojego agenta bo nie będziemy na niego wydawać kosmicznych kwot .

1

Musimy mieć tego Żiru , może do Barcy B z nim .

0

Jeśli uda się zakontraktować jednego albo drugiego tej zimy , to trzeba wypożyczyć Sandro . Po co ma przez pół roku siedzieć na ławce , albo nawet nie łapać się do kadry . Celta byłaby dla niego idealna , ale jeśli go nie chcą , to można np. do Sportingu Gijon go dać.

0

Nie jestem zwolennikiem transferu Pogby , tylko dlatego że chcą za niego kosmicznych pieniędzy i po prostu nie stać nas na niego . Ale w sumie , mamy już pomoc obsadzoną , jeszcze jak wróci Rafa to będzie świetnie .

0

Nie widziałem za bardzo jak gra ten Adrian Marin , ale jeśli w tak młodym wieku gra często w podstawowym składzie Villarrealu , to na pewno ma potencjał . Zobaczymy pod koniec sezonu , ale byłby to dobry zmiennik dla Alby , który by się uczył od niego wielu rzeczy .

3

Tak patrząc na ten terminarz , to jednak przydałby się Nolito . Przez dwa miesiące gramy praktycznie cały czas co 3 dni , a Sandro i "krul" strzelców PK Munir nie dadzą rady .

5

Ja jakoś widzę że o 20:30 .

4

Co będziecie oglądać w niedzielę ? Ja zdecydowałem że obejrzę w akcji najlepszą drużynę na świecie , pewnie nie będę żałował .

0

Musimy popracować nad skutecznością , bo tyle sam na sam marnować to masakra .Obrona też słabo funkcjonowała , ale najważniejsze że wygraliśmy . Oby z Macedonią też się udało .

2

Wtedy przed dwumeczem w Superpucharze byłem spokojny o wygraną Barcy i potem się strasznie zdziwiłem . Oby teraz nie zlekceważyli walecznych Basków .

2

Sevilla miała ogromne szczęście , ogólnie to my mamy najgorszego rywala , ale tu i tak każdy mógł trafić na każdego więc mogło być gorzej , nie narzekam .

0

Byłoby przesrane jak byśmy na Atletico trafili , ale z drugiej strony , jeśli ich pokonamy to wygranie PK będzie dość łatwe .

6

Piłkarz który ma 25 lat i zero szans na grę w pierwszym zespole zastępuje młodego i utalentowanego Aitora . Wiem że może jest on bardziej doświadczony i może bramkostrzelny ,ale trzeba przecież stawiać na młodych .

0

Jeśli tak to spoko , zapomniałem o tym .

0

Ale te HD są beznadziejni . Oni się łudzą że w czerwcu będą mogli ściągać swoich graczy z wypożyczeń . Przecież jak my chcieliśmy Denisa to nie mógł przyjść mimo tego że był wypożyczony . Piszą także że mają dobrych wychowanków , owszem kilku mają niezłych ale wiadomo że w Realu stawia się na nazwiska i na pewno nikt z nich nie ma szans na grę .

3

Real na tym bardziej ucierpi , bo Atletico zimą kupiło Fernandeza z Celty i wrócił Kranvitter , a Real bez żadnego wzmocnienia przez 1,5 roku .

1

To że Messi jest bardzo mały to było widać jak pokazywał ręką , ale Messi mu odpowiedział o wiele razy lepiej xD

0

Ale tak na serio to kto według was MVP ? Messi czy Munir ?

3

piątek chyba

5

Gdyby to podanie Aleixa doszło i Masche by strzelił to mógłbym umierać . Dwa gole Munira i jeden Mascherano to coś co się nigdy nie zdarza .

0

Chyba fajny meczyk Liverpool - Arsenal . Myślałem że 0-0 a tu do przerwy już 2-2 .

1

Ale trzeba przyznać że Munir dzisiaj gra całkiem dobrze jak na niego . Dużo biega i stara się , może jednak warto dać mu kolejną szansę xD

0

Komentarz usunięty

0

Ilu z was było pewien że przewróci się przed pustą bramką ?

0

BOŻE , DOCZEKAŁEM SIĘ GOLA MUNIRA !!!

0

Duże zaskoczenie . Nie spodziewałem się że 2 mecz z rzędu bez Busiego i Iniesty , ale niech odpoczywają , jeszcze pograją i to dużo . Neymar też pewnie po meczu byłby poobijany i dobrze że odpoczywa . Widać że taka pomoc spodobała się Lucho .

1

Który dzisiaj mecz oglądacie ? Ja stawiam na Barcelonę , ale szkoda że jednego dnia tyle fajnych meczy .

0

Jeśli go kupią to zobaczymy jak się rozwinie . Ja na miejscu Barcelony wypożyczyłbym na sezon do jakiegoś hiszpańskiego klubu typu Sevilla czy Villarreal i zobaczył co z niego będzie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?