0

Bez jaj !!! Oglądałem chwile mecz Evertonu z $ity i przełączyłem na Atleti . Pacze a tutaj po bramce dla obu drużyn z Anglii i szybko daje na ten mecz . Wchodzę na stronkę a tu nagle gol dla Rayo .

0

Wolicie żeby Atletico odpadło z PK czy grało dalej ? Z jednej strony jak odpadną to będzie dość łatwo o wygraną , ale z drugiej to lepiej żeby się męczyli , bo Real już nie gra a jakby jeszcze Atleti nie grało to mielibyśmy najgorzej .

61

Barcelona powinna się odwołać od żółta dla Pique . Piłkarz espanyolu przecież symulował , a Pique nawet go nie dotknął .

4

Szkoda że Arda temu Murzynowi z buta nie zaje**ł .

0

Jeszcze z 2-3 po przerwie i awans załatwiony .

0

Kolejny mecz gdzie gramy jakieś 35-40 minut . Dobrze że Messi się przełamał , ale w sumie to 4 poprzeczka z rzędu , seria nadal trwa .

0

Trochę szkoda że nie ma Aleixa , ale mam nadzieję że z Granadą wyjdzie w pierwszym składzie . I widziałbym Vermaelena zamiast Mascherano , ale mister wie co robić .

0

A niech powoła, z takim trenerem to nawet z grupy nie wyjdą . Neymar im też nie pomoże , jeden meczu nie wygra .

2

Z Bilbao , Villarrealem , Celtą , Deportivo , Atletico , Vallecano , Cadizem , Betisem , Sevillą , Mirandesem , Valencią , Granadą , Eibarem lub Las Palmas :)

0

Mamy Polaka w serii finałowej xD

0

Fajnie jakby Arda dzisiaj strzelił , już widzę tę owację na Camp Nou .

0

Kristianu Ronaldo ?

18

Zgadłeś , jednak nic nie wygrałeś tak jak Real Madryt . Przykro.

12

Zagadka : Jest przestarzała , często nie działa i znika z niej tabela .

2

Szczerze mówiąc ,to będzie dobrze jak ci 50 % tych meczów wejdzie . Swansea ostatnio gra słabo i może zawieść . Watford jest w formie , tylko nie mają szczęścia . Tottenham pierwszy raz od dawna utrzymuje bardzo dobrą formę , mają szansę aby sezon zakończyć w strefie LM , a Leicester ostatnio złapało zadyszkę.

2

Byłoby zabawnie , gdyby Zizou stracił punkty w kilku następnych meczach i kibice Realu chcieliby powrotu Beniteza :)

0

Jestem zwolennikiem tego zawodnika , ale jak kupować to za ok.30-35 mln , nie więcej . Nie ma sensu na rezerwowego obrońcę w PSG dawać astronomicznych kwot .

1

Zidane jest , czyli wszystko wiadomo .

3

Wszyscy Culés,teraz odmawiamy modlitwę za Beniteza

0

Benitez

6

Od początku nie wierzyłem w odejście ter Stegena . Mógł być trochę smutny bo przez miesiąc nie grał ,ale teraz jest puchar , przyjdzie LM i znowu będzie grał .

0

Florek chyba załatwia dla Beniteza ostatnią kolację .

0

Oby nie zwolnili Beniteza , gdy go widzę to mi się morda cieszy i naprawdę go lubię . Fajnie jakby Floro dał mu jakieś ultimatum że do końca stycznia ma wygrać wszystkie mecze , im dłużej tym lepiej.

0

Nie wiem po co Real blokuje Czeryszewa , przecież on nawet godziny w koszulce Realu nie zagrał , a jestem pewien że to się nie zmieni .

8

Ter Stegen - Aleix , Pique , Vermaelen, Alba - Arda , Busquets , Iniesta - MSN

Według mnie to nie ma po co dawać odpocząć Albie , ponieważ on juz z Betisem był na ławce , a Mathieu można dać zagrać w sobotę .

2

Barca gra cały czas o 16:00 , a dlaczego Real wieczorami ? Patrze tutaj i z Granadą o 20:30 , z Depor o 20:30 , z Valencia też o 20:30.

2

Czyli do kościoła nie idę :)

0

Najlepsze dla nas będzie remis w derbach Madrytu i wygrana nad Atleti , jeśli tak będzie to nie ma innej opcji jak wygranie ligi .

0

To żałuj bo mecz był świetny , te zwroty akcji prawie mnie do zawału doprowadziły xD

1

Niestety , już nikt tego nie pamięta...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?