0

Ja 2.5 na City i Smerfy no i właśnie 1.5 na Lisy z Liverpoolem

0

Znasz jakiś najbliższy samolot do dzungli ? xD

2

The Bus 2:2 :(

0

Benteke i 1:0 , w sumie to dobrze bo w końcu Leicester będzie atakowało i będzie mecz ciekawy .

0

On już w poprzednim sezonie odzyskiwał formę a w tym gra naprawdę dobrze . W dodatku jest wychowankiem i nigdy nic nie wiadomo .

0

Wypożyczyć albo sprzedać Sandro i Munira i kupić Bojana albo Deulofeu na rezerwę dla MSN .

0

Fellaini nawet nie umie w bramkę mocno kopnąć z 6 metrów

0

Neymar nie kreuje , nie wyprowadza piłki ? Chyba ostatnio Pele nie widział go w akcji . A tak poza tym to Neymar nie jest tutaj od bronienia , po to mamy zawodników takich jak Rakitic czy Busquets aby łatali te dziury .

0

Sandro jest stworzony do Premier League i to będzie najlepszy wybór dla niego . Najlepiej byłoby z opcją pierwokupu , ale jak nie da rady to za 12 mln sprzedawać . Najwyżej za kilka lat kupimy go za 40 mln xD

4

Wiem że Ter Stegen chce grać jak najwięcej , ale niech sobie zobaczy jak czuje się Bravo kiedy przychodzi czas na LM , czyli według mnie najważniejsze i najbardziej prestiżowe trofeum , a on nie może zagrać . Być może od następnego sezonu role się odmienią , ale i tak pewnie nikt z bramkarzy nie będzie w 100 % zadowolony .

0

Nie przesadzaj , były mecze w których grał świetnie . Po prostu brakuje mu ogrania , jakby zagrał kilka meczów z rzędu to by pokazał co umie .

0

Gdyby Bravo był o kilka lat młodszy , to pewnie byłby przez wielu uważany za najlepszego bramkarza świata . Ten wiek trochę oddala go od tego miana , ale nie wiem dlaczego . Przecież to idealny czas jak dla bramkarza , spokojnie na takim poziomie może pograć z 4-5 lat . Buffon ma swoje lata a jest nadal świetnym bramkarzem .

2

Jak Bartra ma pokazać swoje umiejętności jak zagra raz na jakiś czas , a wtedy może być trochę zestresowany i jakieś błędy mogą się mu przydarzyć . Jak masz w głowie że trener ci ufa i że jak coś ci się przytrafi to nic się nie stanie , to jest się pewniejszym . To samo było z Sergim Roberto , odblokował się psychicznie i teraz jest ważny dla Barcelony .

0

Arsenal widać że w formie , do lutego mogą sobie tak grać . Będzie trudno z nimi , tak naprawdę to obok Juventusu to najgorszy rywal , ale my z każdym możemy wygrać .

5

Kolejny argument mówiący jakim krajem jest Argentyna w kwestii futbolu . Zwykłe łajdaki którzy nie radzą sobie z przegraną drużyny czy reprezentacji . Bez Messiego ich kraj nie był by tak rozpoznawalny , a reprezentacja nie wychodziłaby z grupy na mistrzostwach .

0

Według mnie może być tak że 3 mecze wygrane wysoko i strata punktów . W takim wypadku Benek miałby jakieś argumenty do pozostania trenerem Realu , ale i tak traciliby punkty .

0

Wiem że to gdybanie , ale gdybyśmy w meczu z Deportivo nie dali sobie wydrzeć pewnych 3 punktów , to w tej chwili liga byłaby zdominowana przez Barcelonę . Mistrz już byłby praktycznie pewny . Licząc wygraną w zaległym meczu to byłoby 5 pkt. przewagi nad Atletico i aż 7 nad Realem .

0

Dzięki Malaga za fajny prezent !

0

Malaga naprawdę może dzisiaj wygrać , byłoby super mieć mecz zaległy a i tak być liderem . Remisem także nie pogardzę .

7

Atletico dzisiaj gra dość słabo i przewidywalnie , ale będzie jakaś wrzutka czy coś i dowiozą to 1:0 do końca .

4

Ciekawe jak to będzie , Ancelotti w Bayernie , a do tego klubów będą szukali Mourinho , Guardiola , być może Simeone odejdzie .
Myślę że największym wyzwaniem jest United , każdy tam oczekuje bardzo dużo , być może Pep się weźmie za Czerwone Diabły .

0

Wiem że to był sarkazm

0

Na fioletowej piszą że Bale > Neymar i że jak Messi gra słabo to Neymar nie istnieje . Jak to czytam to mi się śmiać chce , gdy nie było Messiego to Neymar grał cudownie , a Bale jeden mecz zagrał dobrze i juz się spuszczają . Przyjdzie Valencia i już Samuraj nie będzie taki bramkostrzelny .

5

A ja nie . Lubię ich , przecież z nami też tak grają , ale po stronie Realu jest sędzia i wiadomo że Rayo nie ma szans .

1

BBC 0 trofeów , MSN 1 trofeum
BBC < MSN

0

Wiem że Paco Jemez ma swoje zasady , ale powinien zdjąć napastnika i wpuścić obrońcę , bo to się może skończyć gorzej niż już jest , a jest fatalnie .

0

Cristiano chyba nie w humorze , pewnie ma problemy ze swoim '' kolegą " z Maroka .

4

chyba nie zrozumiałeś , sędzia też się liczy

0

W PK mogą sobie jeszcze nastrzelać .
Oh , wait...

0

KMS > pogrom ogórków z przewagą 3 zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?