arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nareszcie mecz się zacznie , HSV 1-1 Bayern
0
Jak nie ? Oczywiście że ten .
0
Ja oglądałem Bayern z HSV i zrobiłem błąd . Zmarnowane 45 minut życia , Bayern gra strasznie nudno i usypiająco .
0
To w końcu słuszny czy nie ? Bo akurat sam faul mnie ominął i nw .
0
Za Heynckesa Bayern grał ładną piłkę , często grali szybkie kontry . Niestety , odkąd przyszedł Pep , Bayern może gra skutecznie ale przynajmniej dla mnie strasznie ogląda się ich mecze . Nudna piłka , brak pomysłu na akcje , coś jak my w ostatnim sezonie Pepa .
0
Mi się wydaje że jest to związane z formą Alena . W meczu z Realem był niewidoczny i nawet w defensywie nie pracował , a po przerwie gdy zszedł z boiska gra Sportingu od razu się poprawiła .
12
Dzisiaj Halilovic od jakiegoś już czasu rozpoczyna mecz na ławce , zawsze wychodził w pierwszym składzie . Chciałem ten mecz obejrzeć ze względu na Alena , ale jeśli nie gra to obejrzę Bayern z HSV .
0
W sumie to nawet dobrze że Ney sobie odpocznie . Mecz z Atletico jest tak naprawdę o 6 punktów , a bez niego będzie o wiele trudniej . Według mnie zaraz po Messim najważniejszy zawodnik , jeśli on gra dobrze to nie mamy czym się martwić .
0
Dla mnie to jest bez sensu , niektórzy piłkarze i tak nie mają czasu na jakiś konkretny wypoczynek a większa ilość turnieju oznaczałaby całkowite przemęczenie . Taki Messi gra cały czas , wygrał tryplet i grał w Copa America , teraz długi sezon i znowu Copa America , a potem jeszcze MŚ . Według mnie jest dobrze tak jak teraz jest , wprowadzanie jakiś nowych lig czy turniejów wprowadziłoby niepotrzebne zamieszanie .
1
Fajne , ale tan kołnierzyk nie potrzebny jak dla mnie .
2
Każdy mówił że Valencia i Sevilla wylosowały słabych rywali i są pewniakami w półfinale , a tutaj może być niespodzianka . O ile gracze z Andaluzji grają z drugoligowcem i nie ma szans żeby odpadli to Valencia gra słabo i przegrywa jak na razie u siebie .
0
Wczorajszy mecz aż tak ostry nie był , ale decyzje podejmowane przez sędziego to żenada . Dlaczego Iniesta dostał kartkę ? Tego chyba nikt nie wie , nawet sam Gonzalez x2
0
Na Malagę zaryzykowałbym i dał Messiemu zagrać , ale na rewanż z Baskami zostawił go na ławce .
0
Powinni się odwołać od tej kartki bo jeszcze może go w jakimś meczu zabraknąć .
0
Dobra , wynik jak na grę bez Leo i Suareza jest więcej niż zadowalający . Mogło być wyżej , ale też mógł być remis gdyby nie Ter Stegen . My mecz rewanżowy możemy zagrać trochę rezerwowym składem , a Atletico będzie musiało pokonać Celtę , więc mamy łatwiej .
1
Neymar dzisiaj jeden z najsłabszych , ale jak dla mnie to mecz do zapomnienia . To taki sam jak ten z Espanyolem na wyjeździe , dużo walki , mało gry .
0
Przed meczem taki wynik wziąłbym w ciemno. Ale mogło być o wiele lepiej gdyby Alves nie zaczął pajacować . W rewanżu nie możemy wystawić rezerw bo odpadniemy , ale kilku zawodnikom będzie można dać odpocząć .
1
Szkoda że Munir nie wykorzystał swoich sytuacji , oczywiście , brawa za bramkę , ale mógł jeszcze co najmniej jedną dorzucić .
1
Alexis odpoczywa , ale w Londynie .
2
Alves zamiast wybijać to się zabawił się w Mikołaja i dał prezent Baskom .
0
Dobrze by było jakby Celta strzeliła gola i wygrała 1:0 . Wtedy na rewanż Atletico musiałoby wystawić najlepszy skład , a wiadomo że kilka dni później grają z nami .
1
Otóż to , po co robić zupę z najlepszych składników jak można przyrządzić ogórkową .
0
Chciałem napisać kto może zastąpić Iniestę , bo dzisiaj za dużo głupich strat ale popatrzyłem na ławkę i nawet Andres w takiej formie jest lepszy od każdego z nich .
0
Alves gra bardzo dobrze, tylko czasem robi niespodziewaną wrzute we własne pole karne i są kłopoty . Gdyby nie to zagranie to byłyby same plusy . Dobra współpraca z Ardą i Rakietą .
7
Jak na razie to Pique najlepszy , Rakitic też dzisiaj dobrze gra , obserwuję go i będzie chyba walczył o ZM .
0
Za bycie zawodnikiem Barcelony .
0
Iniesta dzisiaj trochę słabo , nie chodzi mi o kreacje czy coś bo dzisiaj mecz jest inny niż wszystkie , ale za dużo głupich strat .
Dzisiejszy mecz jeszcze bardziej przekonuje mnie o głupocie Gonzaleza , Andres podchodzi do niego żeby porozmawiać a on kartkę mu daje , no bez jaj .
1
Nawet jak nie dowieziemy takiego dobrego wyniku do końca to i tak będzie dobra zaliczka przed rewanżem .
1
Wynik dość wysoki ale nie lekceważyłbym Basków , oni potrafią jeszcze wygrać ten mecz . Ale muszę przyznać że o takim wyniku nawet nie marzyłem , a tutaj miła niespodzianka .
6
Nie czuli się upokorzeni po 6:0 ? Teraz już mogą xD