arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówię o meczu Cadiz - Real , czytanie ze zrozumieniem się kłania
0
A tymczasem Valencia męczy się z Barakaldo . A rezerw to nie wystawili.
3
Wielki Real powraca , już mamy faworyta do wygrania trypletu.
7
Cadiz ma lepszą murawę niż Celta . Ogólnie stadion też spoko jak na trzecioligowca .
10
Mathieu chyba poszedł na szluga .
23
To jednak Messiemu brakuje jakiegoś trofeum . Z pewnością szynka ze świni karmionej kasztanami jest w zasięgu Argentyńczyka.
0
Masip - Adriano, Bartra, Mascherano, Mathieu - Gumbau, Samper , Iniesta - Munir , Messi , Sandro
0
Najlepsze dla nas w tym meczu to byłyby żółte kartki dla Fuego i Parejo , obaj są nie do zastąpienia dla Valencii . Bez nich będzie o wiele łatwiej.
0
Wygranie ZP przez Neymara będzie takim przekazaniem pałeczki przez Messiego . Jeszcze na to za szybko , za 2-3 lata będzie to możliwe .
1
Claudio Bravo który jako jedyny zdobył absolutnie wszystko nie został nominowany , a Navas który pograł kilka meczów jest nominowany .
2
Według mnie :
Najbardziej prawdopodobne : PSG i City
Najbardziej chciane : Gent , Olympiacos , PSV
Mam przeczucie że będzie to jednak Dynamo Kijów .
0
Hahaha Ronaldo Delfin
0
Nie wiem dlaczego ale ten gol strasznie mnie rozśmieszył xD
0
Król powraca !!!
0
Jednak są ludzie którzy uważają że Casemiro jest lepszy w kreacji niż Busquets . Przecież Brazylijczyk to typowy przecinak , Busquetsowi to on może buty czyścić .
0
Według mnie na Sociedad :
Bravo - Alves , Pique , Bartra , Alba - Rakitic , Busquets , Iniesta - MSN
Skład nie może być rezerwowy bo piłkarze z San Sebastian pod wodzą Eusebio grają lepiej i chcą się pokazać trenerowi , nie należy ich lekceważyć . Gdy wynik będzie korzystny to niech wejdzie Samper i Adriano do pomocy .
5
Jutro na Onecie: Wychowanek Barcelony na wylocie z klubu .
0
Trudno z tą bramką , trochę rozluźnienia i strzelili nam , ale nie zamazuje to obrazu pięknej gry Barcelony .
4
Chyba nie zauważyłeś że on tak od kontuzji Messiego wykonuje karne , 3 razy mu się udało , teraz nie wyszło .
0
Pierwszy raz od bardzo dawna mam taki niedosyt mimo tego że zmiażdżyliśmy Real na Bernabeu a u siebie zgwałciliśmy Romę . Oby z Sociedad poszło nam tak samo , jak będzie manita to się nie obrażę.
0
Ale my gramy dzisiaj !!! To jest magia !!
1
Roma gra dzisiaj tak słabo że manita jest całkiem możliwa .
0
Naprawdę nie wiem dlaczego tak napisałem , myślałem o Busquetsie a napisałem Mascherano .
15
Już zaczyna mnie wkurzać ciągłe pomijanie Busiego , to tak jakby Suareza zabrakło wśród napastników . A co tam robi Gareth Bale to ja nie wiem , większość czasu to on leczył kontuzję i kłócił się z Ronaldo niż grał .
0
Ter Stegen - Alves , Bartra , Vermaelen , Alba - S.Roberto, Mascherano , Rakitic - MSN
A w drugiej połowie Iniesta , Munir , Samper .
9
Draxler nie gra już w Schalke , latem przeszedł do Wolfsburga .
0
Piszecie że lepiej wystawić rezerwowy skład bo i tak już 1 miejsce mamy praktycznie zaklepanie , ale jak przegramy to będziecie marudzić że nie mamy ławki i że znowu gramy słabo.
0
Levante chyba dzisiaj zaczarowało bramkę bo nic nie chce wpaść .
13
S.Roberto bez zawahania mogę nazwać odkryciem sezonu . Chłopak który ledwo co łapał się ławkę teraz jest jednym z ważniejszych piłkarzy w Barcelonie . Obok Neymara zrobił największy progres .
4
Szkoda że ta piłka dotarła do Munira a nie do Pique , ale to byłby widok jak strzela na manitę .