arturpip34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Gdyby sędziowie gwizdali wszystkie słuszne karne to byłoby ich z 15 , CR11 pewnie by płakał .
0
Co do dzisiejszego meczu i karnych Neya , to przy pierwszym miałem zawał widząc ten krótki rozbieg ale jednak był pewny siebie i wiedział co robi .
5
Pique sabotażysta . Już wiem dlaczego tak się uśmiechał do graczy Rayo.
4
Z Eibarem a nawet z BATE z taką obroną nie wygramy . Dzisiaj powinniśmy stracić około 4-5 goli . Od dzisiaj modle się aby sprzedali rudego , pamiętam jego gola przeciwko Realowi ale skończyło się .
5
Chyba się każdy zgodzi że obecnie mamy jedną z najgorszych obron w La Liga a może i w 5 najsilniejszych ligach . To co robi Pique to nawet junior by się wstydził , były momenty że grał dobrze , ale w takim klubie nie ma miejsca dla amatorów .Według mnie obrona na BATE to Alves , Bartra , Mascherano , Alba .
0
Gdyby był Messi to zapewne byłaby dwucyfrówka , te podania do środka w jego stylu dałyby z 3-4 brameczki .
3
Liczę na pewno na hat-trick Neymara , a może na coś więcej . Oby Luis coś dołożył i będę zadowolony . Tak naprawdę to powinno być na koniec jakieś 15:1 ale jak będzie 5:1 to nie będę narzekał .
1
O atak się nie martwię , nawet bez Messiego jesteśmy groźni , ale jak patrzę na obronę to od razu mi ciśnienie się podnosi . Jedynie Alba jest stabilny i gra dobrze , Pique cały czas nie trzyma linii spalonego i popełnia juniorskie błędy .
2
Pytanie za 1000 punktów . Czy Petr Cech zagrał piłkę ręką poza polem karnym ?
0
Zawsze tak jest , nic nie poradzisz .
0
Przecież napisałem że Levante to drewna i że tak nie liczyłem na wygraną .
0
Masz racje , a tak w ogóle to po co strzelać gole Atletico czy Bilbao . Gol przeciwko Levante jest ważniejszy .
0
Ja na ich miejscu już po tym meczu dałbym ZP Ronaldo , może z ogórkami typu Atletico , Bilbao czy Malaga nie strzelał ale forma z tymi największymi wróciła .
0
Ale to Levante jest beznadziejne , nikt im nie powiedział żeby z takim klubem jak Real nie tracić piłek na własnej połowie . Mogło być 2-0 dla Levante a jest na odwrót . Ale czego można było się spodziewać bo takich drewnach .
0
TO wyglądało mniej więcej tak : Levante marnuje świetną okazję , strata piłki na własnej połowie i gol x2
60
Jutro na Onecie : Luis Enrique chce zawieszenia dla Neymara !
2
Tak , ale teraz ta Barca Guardiolii nic by nie osiągnęła , już wszyscy rozszyfrowali tiki-takę . Dobrze że przyszedł Lucho i trochę zmienił nas styl gry .
7
Dobrze że akurat trafił do Sportingu , tutaj ma pewne miejsce w składzie i czuje się pewnie . Jakby trafił do jakiegoś klubu z BPL to pewnie byłoby tak jak z Deulofeu że więcej siedział na ławce niż grał , o Sevilli już nie wspomnę .
0
Obok Messiego mój ulubiony zawodnik , ile ja bym dał żeby go zobaczyć w koszulce Barcelony . Uwielbiam jego grę i byłoby super jakby to wypożycznie się udało .
0
Moim zdaniem taki skład będzie odpowiedni :
Bravo - Alves , Pique , Bartra , Alba - S.Roberto , Busquets , Rakitic - Munir , Suarez , Neymar .
Nie ma co eksperymentować , może w końcu strzelimy kilka bramek i się odblokują , jeśli wynik będzie korzystny to można zdjąć Rakietę , Suareza czy Busiego
0
Komentarz usunięty
2
Nie ważne jak się zaczyna , ważne jak się kończy .Tamten sezon był wyjątkowy i nikt już nie mówi o słabej grze w pierwszych miesiącach .
0
Dobrze że dzisiaj nasi odpoczną , najbardziej się Busiemu przyda
0
A po zakończeniu kariery na pewno dla niego znajdzie się miejsce w klubie , ma charakter i będzie tu pracował , to jest pewne .
0
Nawet jak przegramy to i tak awansujemy bo najlepsza drużyna z 3 miejsca nie gra barażów i awansuje normalnie .
0
Ale za to z Albanią , Rumunią i Irlandią Północną !
2
Raczej jako magik , wejdzie i zniknie .
0
Patrząc na skład Polski to taktyka Nawałki wygląda strzelić szybko gola a potem cały mecz się bronić . NIe rozumiem dlaczego ustawienie jest tak defensywne skoro mamy pokazać że to my zasługujemy na awans .
0
Po co ? Będzie Arda , wróci Rafa na którego bardzo liczę i jest jeszcze Rakitic i Iniesta . Przydałby się jakiś pomocnik do 20 mln euro taki jak Gundogan.
1
Z tym Herrerą to chyba żart , on nie nadaje się do Barcelony . Jedyni którzy są dobrą opcją na teraz to Gundogan który wraca do formy oraz Verratti który niestety jest nie do wyciągnięcia z P$G . Tielemans też spoko , ale jedyna opcja to kupić i wypożyczyć bo jeszcze nie jest zbyt doświadczony i dobry na pierwszy skład Barcy .