14

Gdyby sędziowie gwizdali wszystkie słuszne karne to byłoby ich z 15 , CR11 pewnie by płakał .

0

Co do dzisiejszego meczu i karnych Neya , to przy pierwszym miałem zawał widząc ten krótki rozbieg ale jednak był pewny siebie i wiedział co robi .

5

Pique sabotażysta . Już wiem dlaczego tak się uśmiechał do graczy Rayo.

4

Z Eibarem a nawet z BATE z taką obroną nie wygramy . Dzisiaj powinniśmy stracić około 4-5 goli . Od dzisiaj modle się aby sprzedali rudego , pamiętam jego gola przeciwko Realowi ale skończyło się .

5

Chyba się każdy zgodzi że obecnie mamy jedną z najgorszych obron w La Liga a może i w 5 najsilniejszych ligach . To co robi Pique to nawet junior by się wstydził , były momenty że grał dobrze , ale w takim klubie nie ma miejsca dla amatorów .Według mnie obrona na BATE to Alves , Bartra , Mascherano , Alba .

0

Gdyby był Messi to zapewne byłaby dwucyfrówka , te podania do środka w jego stylu dałyby z 3-4 brameczki .

3

Liczę na pewno na hat-trick Neymara , a może na coś więcej . Oby Luis coś dołożył i będę zadowolony . Tak naprawdę to powinno być na koniec jakieś 15:1 ale jak będzie 5:1 to nie będę narzekał .

1

O atak się nie martwię , nawet bez Messiego jesteśmy groźni , ale jak patrzę na obronę to od razu mi ciśnienie się podnosi . Jedynie Alba jest stabilny i gra dobrze , Pique cały czas nie trzyma linii spalonego i popełnia juniorskie błędy .

2

Pytanie za 1000 punktów . Czy Petr Cech zagrał piłkę ręką poza polem karnym ?

0

Zawsze tak jest , nic nie poradzisz .

0

Przecież napisałem że Levante to drewna i że tak nie liczyłem na wygraną .

0

Masz racje , a tak w ogóle to po co strzelać gole Atletico czy Bilbao . Gol przeciwko Levante jest ważniejszy .

0

Ja na ich miejscu już po tym meczu dałbym ZP Ronaldo , może z ogórkami typu Atletico , Bilbao czy Malaga nie strzelał ale forma z tymi największymi wróciła .

0

Ale to Levante jest beznadziejne , nikt im nie powiedział żeby z takim klubem jak Real nie tracić piłek na własnej połowie . Mogło być 2-0 dla Levante a jest na odwrót . Ale czego można było się spodziewać bo takich drewnach .

0

TO wyglądało mniej więcej tak : Levante marnuje świetną okazję , strata piłki na własnej połowie i gol x2

60

Jutro na Onecie : Luis Enrique chce zawieszenia dla Neymara !

2

Tak , ale teraz ta Barca Guardiolii nic by nie osiągnęła , już wszyscy rozszyfrowali tiki-takę . Dobrze że przyszedł Lucho i trochę zmienił nas styl gry .

7

Dobrze że akurat trafił do Sportingu , tutaj ma pewne miejsce w składzie i czuje się pewnie . Jakby trafił do jakiegoś klubu z BPL to pewnie byłoby tak jak z Deulofeu że więcej siedział na ławce niż grał , o Sevilli już nie wspomnę .

0

Obok Messiego mój ulubiony zawodnik , ile ja bym dał żeby go zobaczyć w koszulce Barcelony . Uwielbiam jego grę i byłoby super jakby to wypożycznie się udało .

0

Moim zdaniem taki skład będzie odpowiedni :
Bravo - Alves , Pique , Bartra , Alba - S.Roberto , Busquets , Rakitic - Munir , Suarez , Neymar .

Nie ma co eksperymentować , może w końcu strzelimy kilka bramek i się odblokują , jeśli wynik będzie korzystny to można zdjąć Rakietę , Suareza czy Busiego

0

Komentarz usunięty

2

Nie ważne jak się zaczyna , ważne jak się kończy .Tamten sezon był wyjątkowy i nikt już nie mówi o słabej grze w pierwszych miesiącach .

0

Dobrze że dzisiaj nasi odpoczną , najbardziej się Busiemu przyda

0

A po zakończeniu kariery na pewno dla niego znajdzie się miejsce w klubie , ma charakter i będzie tu pracował , to jest pewne .

0

Nawet jak przegramy to i tak awansujemy bo najlepsza drużyna z 3 miejsca nie gra barażów i awansuje normalnie .

0

Ale za to z Albanią , Rumunią i Irlandią Północną !

2

Raczej jako magik , wejdzie i zniknie .

0

Patrząc na skład Polski to taktyka Nawałki wygląda strzelić szybko gola a potem cały mecz się bronić . NIe rozumiem dlaczego ustawienie jest tak defensywne skoro mamy pokazać że to my zasługujemy na awans .

0

Po co ? Będzie Arda , wróci Rafa na którego bardzo liczę i jest jeszcze Rakitic i Iniesta . Przydałby się jakiś pomocnik do 20 mln euro taki jak Gundogan.

1

Z tym Herrerą to chyba żart , on nie nadaje się do Barcelony . Jedyni którzy są dobrą opcją na teraz to Gundogan który wraca do formy oraz Verratti który niestety jest nie do wyciągnięcia z P$G . Tielemans też spoko , ale jedyna opcja to kupić i wypożyczyć bo jeszcze nie jest zbyt doświadczony i dobry na pierwszy skład Barcy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?