2

no wlasnie, wyglada na to ze nie...

0

jaki tam faul, walka o pilke xD

0

Szkoda kartki Roberto ale trudno stalo sie - jak to sie mowi hiszpanski temperament. Przestancie na niego bluzgac emocje wzielu gore poprostu. Jak juz gramy taki brudny mecz to trzeba dalej real prowokowac. Ramos musi wyleciec, jego latwo sie triggeruje. Trzeba sie pozbyc u nich kogos, inaczej bedzie ciezko!

0

Wystawić cały skład rezerwowy i zrobić im szpaler. Jak przegrają lm będą upokorzeni 100 razy bardziej. xD Zresztą nawet jak wygrają lm a szlaler będzie już wykonany przez mistrzów hiszpani zanim wygrają lm to tylko pokaże jak bardzo nam to wisi i jakie smieszki jesteśmy xD Przecież nie można ich brać na poważnie jak maja takie muchy w nosie a wręcz trzeba im dowalic za to przerosniete ego xD liga już rozstrzygnięta to trzeba klimatu dodać do elclasico

3

xD

0

Nie podoba mi sie grymas Messiego. Takie zwątpienie troche.

0

Niezly kocur z tego Seri ale Di Maria? Pamietam jak w realu jako jedyny ciagnal gre i byc moze nadal to potrafi ale c'mon, 29lat. Nie rozumiem po co zarzad barcy bierze pod uwage takich graczy ktorzy za chwile beda niczym pilkarski szrot.

0

"Każdy ma prawo do tego, aby odejść, kiedy chce i gdzie chce." - orientuje sie ktos ile wynosi kwota odstepnego Verratiego? Uzbroili nas w 222ml to moze daloby rade go sprzatnac i zagrac na nerwach szejkowi wszak mial byc trzonem ich zespolu xd

5

powaznie...?

0

dziwi mnie to ze to Bartra po tym strzale krzyczal na kolegow zamiast Ter Stegen, wgl on jakos stoi na tej bramce jak kolek jak sobie przypomne jak sie wydzieral VV

0

blad vermalena serio?

0

Rafinha ociezaly, niezbyt dobrze klepie?.... wez sie panie puknij w glowe, on mi nie raz bardziej przypomina xaviego w rozgrywaniu niz iniesta, nie wiem czy mozna mu cos wiecej zarzucic niz przeplatanie dobrych meczow ze zlymi. Wdg mnie on jest bardziej wartosciowym zawodnikiem niz napompowany pogba, zreszta jego forma z wiekiem powinna sie ustabilizowac.



PS: nigeria nigdy nie byla gospodarzem mundialu, moze ci sie z rpa pomylilo gdzie wlasnie hiszpania wygrala

1

roberto co czysci dzisiaj xd

8

Rafinha jak dla mnie wielki plus i cos czuje ze stac go na wiecej. Chlopak stara sie, lata jak glupi do obrony no i probuje szarpac gre do przodu a przede wszystkim nie boi sie dryblingu. Dac mu minuty a bd z niego ludzie, mowie wam. =P

0

0

a moze by tak Philippe Coutinho?

0

chyba faktycznie trzeba sobie z nim dac spokoj, ewentualnie postawic jego agentowi ostateczna oferte i dac znac ze na wiecej nie maja co liczyc. Jesli pogba bd chcial grac u nas no to napewno zaakceptuje jesli nie to jest veratti, coutinho. taki coutiho wdg mnie nawet najbardziejj do nas by pasowal z nich wszystkich a i tanszy by byl

1

rafinha gotowy na 1wszyy sklad wgl mnie

0

Gdzie mozna obejrzec powtorke wczorajszego meczu?

0

Gdzie mozna obejrzec powtorke meczu, bo niestety nie mialem mozliwosci obejrzec a nie watpie ze byl ciekawy.

0

treaore strasznie mi do premier league pasuje i wgl wedlug mnie jest lepszy od munira a napewno od sandro, a przynajmniej stwarza wrazenie solidniejszego ;p bartra i montonya moim zdaniem dobry mecz zaliczyli, nie wiem dlaczego tak malo graja

1

co bartra wgl robi xd

0

bylo by fajnie tylko czy mathiu na prawej stronie daje rade tak samo jak i na lewej

4

luis rece ulozyl jakby kajdanki mial i byl prowadzony przez kogos xd

0

Jedziemy z psg rewanz na camp nou jak z milanem w 2012/13 i koniec kropka. Psg zbudzilo bestie ta wygrana kurde, jeszcze zobacza :>

2

Ja nie wiem czego wy chcecie... mecz dobry, zabraklo szczescia i tyle. To jest pilka ludzie. Gdybysmy przegrali z jakimis ogorkami, ale to jest psg, liga MISTRZOW...

0

ha, mowisz masz xd

5

xavi i messi dzisiaj mega,
masche > busi
i duet bartra, mathiu wydaje mi sie najlepszy oczywiscie kiedy masce jako defensywny pomocnik ;p

0

Bartra wcale nie jest gorszy od nich, jak by tak popatrzec na te wachania formy Mathieu to wychodzi na to ze to wlasnie Bartra jest pewniejszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?