asdmnxxx
Dołączył/a: sierpień 2013
Warszawa/Otwock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na real postawil bym masche i puyi. Co do pique mam pewne watpliwosci zwiazane z jego zwrotnoscia z reszta to samo tyczy sie bartry chociaz... jest w dobrej formie ostatnio wiec mozna zaryzykowac :> VeB
0
jeszcze 7 dni ^^ bedzie sie dzialo :D juz sie nie moge doczekac xd
0
ja to jestem ciekawy o co dzisiaj poszlo pomiedzy VV a Xavim
0
I za to wieki + dla niego, ale czasami mam wrazenie ze alexis az za bardzo cos chce ze az... no nie wiem ;p
0
W koncu sanchez pokazuje na co go stac aczkolwiek pod koniec zaczynal cos przekompinowywac w tej ostatniej sytuacji no i wczesniej jak spowolnil akcje :D
0
czerwono-bordowych? fail
0
skoro mowisz ze Barcelona jest dla Ciebie tylko historia Messiego (on juz jest historia?) i Ronniego to pozdrawiam serdecznie. lol
0
Podczas nieobecnosci Leo chcialbym zobaczyc Ney w srodku a alexisa na lewej bo ciagle jest wystawiany na prawej przez co musi schodzic na slabsza noge.
0
Tak oczywiscie ze jest, ale gra sancheza byla by moim zdaniem zdecydowanie lepsza na lewej stronie. w ostatnim meczy ney nie bylo w wyjsciowym a sanchez i tak zagral na prawej. Alexis na lewej wnioslby wiecej niz Pedro. Wedlug mnie podczas nieobecnosci neymara chilijczyk powinien grac na lewej. VeB
0
Czy ustawienie sancheza na lewej stronie nie jest przypadkiem lepsze? Wczoraj widac bylo ze wielokrotnie probowal pojedynku 1 na 1 ale byl na prawej stronie. Z tago co wiem jest on prawonozny a moim zdaniem zejscie na prawa noge jest o wiele wygodniejsze. VeB
0
Mascherano wczoraj pokazal sie z bardzo dobraj strony moim zdaniem.
0
Z jakiegos powodu wole gre Songa i bede sie trzymał tego iz to on powinien grywac wiecej, jest silny i solidny. Co do Busiego to owszem jest on dobry ale strasznie ,,delikatny,, jak na pomocnika defensywnego co w wazniejszych meczach wywoluje to wiadomo co...