asdmnxxx
Dołączył/a: sierpień 2013
Warszawa/Otwock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://vine.co/v/O7ETjX9zuid Pedro kreatywne te zwody ma, gdyby to jeszcze skleil xd
0
Co do Roberto sie zgodze ale czy Bartra nie wykorzystał szansy? Jak dla mnie ma potencjał tym bardziej ze jest mlody. Zreszta ile to razy lepiej wygladal od innych naszych stoperow. Ja tam bym go nie skreslal.
0
za kazdym razem kiedy ogladam ta sytuacje mam flashback'a z puyolem... ahh, warto powspominac. Osobiscie strasznie mi go brakuje w barcelonie ;/
5
,,Nieważne, jak mocno uderzasz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu,, Rocky Balboa
dla tych co porownuja 8:2 realu do naszego 2:0 =)
0
Jeśli nawet... masz z tym jakiś problem? Tym komentarzem pokazujesz swoja infantylność, nic więcej.
0
Ktoś wie może na jakich programach bd transmitowane mecze Barcelony z polskimi komentatorami? Ps. nie chodzi mi o streamingi
0
busquets od biedy jeszcze tak zle nie gra w tym meczu... moze w sezonie sie rozkreci
0
Mathieu jaka reakcja wzorowa teraz ;p
1
watpie zeby mascherano gral jako obronca patrzac jak gral na def.pomocniku w argentynie lol zreszta to jego nominalna pozycja
0
,,Również agent piłkarza oświadczył, że rozgrywający jest podekscytowany nowym projektem i 24 lipca stawi się na treningu.,, jestem ciekawy co to za projekt, moze enrique nas czyms zaskoczy w tym sezonie ;p
0
tak z innej beczki: skoro halilovicia juz mamy to moze by tak upolowac Josefa i Jakoba El-Zein ;p umiejetnosci i potencjal na pewno maja :p az sie dziwie ze jeszcze zaden klub sie nimi powaznie nie zainteresowal ;d
0
biorac pod uwage to ze transfer suareza juz jest pewny nie zdziwil bym sie gdyby to sam alexis poprosil o transfer, zreszta kto by sie nie czul zagrozony biorac pod uwage ze teraz bd musial rywalizowac z messim bo przeciez teraz chyba atak bedzie taki neymar - suarez - messi no nie? na jego miejscu znajac swoje mozliwosci tez bym wolal odejsc do innego klubu w ktorym bd mial gwarantowane miejsce w wyjsciowej 11
4
otwierajcie szampana! :D
0
mam nadzieje ze kupia pogbe
0
nikt nie bierze pod uwage ze mozna grac 3-4-3? ^.-
2
mascherano musi zostac, on jako jedyny nie boi sie ostrzej odebrac pilke no i jak song odejdzi to moze grac na def pomocniku. mysle ze na tej pozycji gral by lepiej miedzy innymi dlatego ze to mniejsza odpowiedzialnosc w porownianiu do ostatniej lini obrony
0
2
youtube mowi mi ze rafinha jest gotowy na barce ;p no i zna lige ;] biorac pod uwage ze Luis byl jego trenerem, to u nas moze dostac szanse, jakiej nie dostal thiago a nawet moze zapuka do 1 skladu, ;p co do deulofeu nie jestem do niego JESZCZE przekonany patrzac wstecz na bojana i teraz na tello
0
22 miliony? zarty? w moich oczach wart jest 45 i to minimum
1
Najlepszy trener1. Diego Simeone (Real Madryt) - do poprawki
1
alexis co robi, takich dryblingow u niego to tylko w chile szukac ;p
0
Courtois > ter Stegen , tyle ze juz po ptokach
0
ma ogromny potencjal.
0
jak to jest z tymi kodami od heinkelna? nie tnie to hd, wgl jest cos takiego jeszcze?
0
Bedzie dobrze, wierze w to, przynajmniej z kwestii transferów. VeB
0
iniesta bramka z daleka alves z daleka wali co sie dzieje wgl :d jakby wczesniej i wiecej tak nie mogli probowac ;p
0
takiego kapitana nie da sie zastąpic... =(
0
,,Grali bardzo dobrze bez niego i tak będą grać z nim. Dla nas nie zmienia się wiele.,, - za te slowa Leo powinien im w marcu hattricka szczelic :P
0
ale jest szybki ten Traoré, jak wgl wyprzedzil tam 2 obroncow na prawym skrzydle mmm... :D prawde mowiac jego gra podoba mi sie bardziej niz tello, ale moze za szybko go chwale... zobaczymy :P
0
Troche szkoda ze Sergi Roberto i Tello nie dostaja szansy wyjscia w podstawowym nawet na ligowe spotkanie.