azsiezaloguje
Dołączył/a: styczeń 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@norbi77 czy ja wiem? Skontrował ładnie i ciężko było bramkarzowi odpowiednio zmienić kierunek.
0
@Culer9002 Ten blaszak będzie najprawdopodobniej najbardziej zaawansowanym technologicznie stadionem na świecie. Absurdalną decyzją byłoby rozegranie tego finału w innym miejscu.
3
Pewnie, że możesz Robert, tylko po co?
0
@Pepito18 Klasy nie kupisz.
0
Co do sytuacji z Lewym, to przydałaby się powtórka, na której byłoby widać piłkę. Jeżeli była w grze, to karny i nie ma nawet z czym dyskutować.
0
@Sulimo He he he herbata Ci wystygła.
@Allblacks86 nie jestem za tym, aby błąd naprawiać błędem, ale za tym, aby kryteria były jednolite.
4
Jak dla mnie, to trochę identyczna sytuacja jak z Oyarzabalem. Włożenie nogi przed obrońcę i tyle. Skoro tam nie podyktowali, to tutaj również nie powinni, skoro takie są przepisy.
0
No kto by się spodziewał.
4
@bartulek98 100% racji. Generalnie ten plebiscyt to lekki żart.
2
@Tabaluga37 Ciii, psujesz narrację!
0
@Jakchcesz Oczywiście, ale przychody pewnie również są w tym wypadku różne :)
2
A może tak dorzucić gole z Osasuną? Możliwe, że gdyby nie jego otwierające bramki, wynik mógłbym wyglądać zupełnie inaczej. Ciekaw jestem jak to wygląda u Lewego, bo możliwe, że również należałoby dodać tutaj jakieś punkty.
Generalnie porównanie od czapy już patrząc po samych pozycjach obu piłkarzy.
6
@Emhyr Przecież po profilowym widać, że to odklejeniec.
0
@Kapitan hawk no tak, teraz kiedy Barcelona gra kupsko, to nie liczy się styl, tylko wynik.
3
Barcelona grająca wrzutkami to żart. Xavi out.
0
Przewiduję srogi niewypał i później sztuczną transakcję na sprzedaż udziałów.
0
@partymaker Przecież to piłkarze o nieco innych charakterystykach. Tchouameni lepsza gra piłką, a Case lepsza obrona.
5
@sokot A czytałeś artykuł? Przecież tu nie jest napisane, że Laporta jest niewinny, tylko, że sprawa uległa przedawnieniu, a to nie jest równoznaczne z niewinnością.
2
Ciekawy skład.
Generalnie Fermin to objawienie sezonu. Darmowa odpowiedz na Bellinghama (chociaż statystki oczywiście nie te). Z początku byłem do niego nastawiony sceptycznie, ale nabieram coraz większego przekonania.
0
Zadziwia mnie ta strona czasami. CZŁONEK ZARZĄDU, który komentuje postawę piłkarza z INNEGO KLUBU w sposób żenujący, jest tutaj traktowana niczym wygrana. Dramat.
1
Ten co sobie nawkładał coachingowych bzdur do głowy.
"Miałem misję - ta, "Niebo to limit"
Teraz wiem, że pewnych spraw nie zmieni tu tylko optymizm"
0
@TheNekro94 Nie mam na myśli tego newsa, ale dziesiątki innych.
0
@draxidox Piechociński już dawno odleciał. Nigdy nie podaje źródeł publikowanych treści, a gdy jest o nie zapytany, to pisze aby poszukać.
0
@Karamba przecież wczoraj już po pierwszej powtórce mówili, że to nie może być karny, więc nie siej fermentu.
0
Karny, czy nie? Jeżeli tak, to wczoraj po sytuacji z Vinim również należał się karny.
3
@pt9 jako nastolatek oraz później na studiach, pracowałem jako fizol przy torach tramwajowych/kolejowych. Człowiek może i był zmęczony fizycznie, ale wracał do chaty, chwilę poleżał i był wypoczęty. Aktualnie pracuję w biurze jako Data Scientist, i jestem zdania że wysiłek umysłowy/intelektualny, bardziej eksploatuje organizm niż praca fizyczna. Dodatkowo w biurach są również stanowiska, których odpowiedzialność jest tak wysoka, że dodatkowo powoduje stres zarówno w pracy, jak i po niej.
Moim zdaniem praca biurowa jest o wiele bardziej "męcząca" niż fizyczna.
18
@Transu96 Początek gry, a już są specjalne karty. Ale ta gra jest spierdolona.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Na marginesie warto wspomnieć jakie kryteria przyjmuje ArchivoVAR odnośnie przyznawania punktów po błędach sędziowskich. Dla nich spalony Joselu daje remis w meczu, w którym również wskazali jako błąd nie zauważenie zagrania piłki ręką poza polem karnym przez Sorię (za co sami przyznaliby czerwoną kartkę). Więc tę ich tabelę można rozbić o kant dupy, ale oczywiście Szanowni Redaktorzy o tym nie wspomną :)
0
@mindbender84 Ale jak to, Alex Baena tak agresywnie? Niee, to pewnie sfabrykowane wideo, ewentualnie jakieś CGI. Tak samo jak film z kamery w sprawie uderzenia Fede, tam też pewnie ktoś kombinował przy filmie i tak na prawdę Fede uderzył Alexa.