2

@norbi77 czy ja wiem? Skontrował ładnie i ciężko było bramkarzowi odpowiednio zmienić kierunek.

0

@Culer9002 Ten blaszak będzie najprawdopodobniej najbardziej zaawansowanym technologicznie stadionem na świecie. Absurdalną decyzją byłoby rozegranie tego finału w innym miejscu.

3

Pewnie, że możesz Robert, tylko po co?

0

@Pepito18 Klasy nie kupisz.

0

Co do sytuacji z Lewym, to przydałaby się powtórka, na której byłoby widać piłkę. Jeżeli była w grze, to karny i nie ma nawet z czym dyskutować.

0

@Sulimo He he he herbata Ci wystygła.

@Allblacks86 nie jestem za tym, aby błąd naprawiać błędem, ale za tym, aby kryteria były jednolite.

4

Jak dla mnie, to trochę identyczna sytuacja jak z Oyarzabalem. Włożenie nogi przed obrońcę i tyle. Skoro tam nie podyktowali, to tutaj również nie powinni, skoro takie są przepisy.

0

No kto by się spodziewał.

4

@bartulek98 100% racji. Generalnie ten plebiscyt to lekki żart.

2

@Tabaluga37 Ciii, psujesz narrację!

0

@Jakchcesz Oczywiście, ale przychody pewnie również są w tym wypadku różne :)

2

A może tak dorzucić gole z Osasuną? Możliwe, że gdyby nie jego otwierające bramki, wynik mógłbym wyglądać zupełnie inaczej. Ciekaw jestem jak to wygląda u Lewego, bo możliwe, że również należałoby dodać tutaj jakieś punkty.

Generalnie porównanie od czapy już patrząc po samych pozycjach obu piłkarzy.

6

@Emhyr Przecież po profilowym widać, że to odklejeniec.

0

@Kapitan hawk no tak, teraz kiedy Barcelona gra kupsko, to nie liczy się styl, tylko wynik.

3

Barcelona grająca wrzutkami to żart. Xavi out.

0

Przewiduję srogi niewypał i później sztuczną transakcję na sprzedaż udziałów.

0

@partymaker Przecież to piłkarze o nieco innych charakterystykach. Tchouameni lepsza gra piłką, a Case lepsza obrona.

5

@sokot A czytałeś artykuł? Przecież tu nie jest napisane, że Laporta jest niewinny, tylko, że sprawa uległa przedawnieniu, a to nie jest równoznaczne z niewinnością.

2

Ciekawy skład.

Generalnie Fermin to objawienie sezonu. Darmowa odpowiedz na Bellinghama (chociaż statystki oczywiście nie te). Z początku byłem do niego nastawiony sceptycznie, ale nabieram coraz większego przekonania.

0

Zadziwia mnie ta strona czasami. CZŁONEK ZARZĄDU, który komentuje postawę piłkarza z INNEGO KLUBU w sposób żenujący, jest tutaj traktowana niczym wygrana. Dramat.

1

Ten co sobie nawkładał coachingowych bzdur do głowy.

"Miałem misję - ta, "Niebo to limit"
Teraz wiem, że pewnych spraw nie zmieni tu tylko optymizm"

0

@TheNekro94 Nie mam na myśli tego newsa, ale dziesiątki innych.

0

@draxidox Piechociński już dawno odleciał. Nigdy nie podaje źródeł publikowanych treści, a gdy jest o nie zapytany, to pisze aby poszukać.

0

@Karamba przecież wczoraj już po pierwszej powtórce mówili, że to nie może być karny, więc nie siej fermentu.

0

Karny, czy nie? Jeżeli tak, to wczoraj po sytuacji z Vinim również należał się karny.

3

@pt9 jako nastolatek oraz później na studiach, pracowałem jako fizol przy torach tramwajowych/kolejowych. Człowiek może i był zmęczony fizycznie, ale wracał do chaty, chwilę poleżał i był wypoczęty. Aktualnie pracuję w biurze jako Data Scientist, i jestem zdania że wysiłek umysłowy/intelektualny, bardziej eksploatuje organizm niż praca fizyczna. Dodatkowo w biurach są również stanowiska, których odpowiedzialność jest tak wysoka, że dodatkowo powoduje stres zarówno w pracy, jak i po niej.

Moim zdaniem praca biurowa jest o wiele bardziej "męcząca" niż fizyczna.

18

@Transu96 Początek gry, a już są specjalne karty. Ale ta gra jest spierdolona.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Na marginesie warto wspomnieć jakie kryteria przyjmuje ArchivoVAR odnośnie przyznawania punktów po błędach sędziowskich. Dla nich spalony Joselu daje remis w meczu, w którym również wskazali jako błąd nie zauważenie zagrania piłki ręką poza polem karnym przez Sorię (za co sami przyznaliby czerwoną kartkę). Więc tę ich tabelę można rozbić o kant dupy, ale oczywiście Szanowni Redaktorzy o tym nie wspomną :)

0

@mindbender84 Ale jak to, Alex Baena tak agresywnie? Niee, to pewnie sfabrykowane wideo, ewentualnie jakieś CGI. Tak samo jak film z kamery w sprawie uderzenia Fede, tam też pewnie ktoś kombinował przy filmie i tak na prawdę Fede uderzył Alexa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?