0

Widzę, że są jeszcze trzeźwo myślący ludzie, którzy w meczu z PSG nie widzieli genialnej taktyki a po prostu geniusz poszczególnych zawodników.

0

chyba mamy inne definicje epitetu.

0

Widzę, że ból dupy wszechobecny. Pierwsze primo, Ronaldo miał więcej bramek od Messiego w LL to one się nie liczyły i nawet nikt nie zwracał uwagi, że już wcześniej sporo było z karnych. Nagle jak Messi w ostatnich 3 meczach ligowych strzelił 6 bramek to zaczęła się nagonka na Cristiano z powodu karnych bo przecież przez ostatnie 3 mecze było ich 100. Drugie primo, gdy zawodnik z półwyspu iberyjskiego był znacznie w tyle za Messim w asystach to bramki się wtedy nie liczyły bo "liczy się dobro ogółu i w ogóle". Teraz gdy Portugalczyk mniej strzela a więcej asystuje co przełożyło się na wyprzedzenie Messiego w klasyfikacji asyst, straciły one wagę jaką miały na początku. Trzecie primo, ultimooo, odejdę trochę od tematu nieścisłości wynikających z handicapu umysłowego niektórych użytkowników. Nie uważacie, że podczas tej walki Messiego z Cristiano zaszła mała zamiana ról? Panowie pozazdrościli sobie chyba wzajemnych statystyk indywidualnych przez co widujemy coraz częściej asysty CR7 i więcej bramek Atomowej Pchły.

PS. Powinniśmy się cieszyć, że możemy podziwiać walkę tych dwóch tytanów a nie najeżdżać na każdego z osobna ze względu na przywiązanie do ukochanego klubu.

PS2. Nie pochwalam i nie toleruje nurkowania w piłce nożnej i mam nadzieję, że nigdy więcej w jego wykonaniu tego nie zobaczę.

1

Mógłbyś się wysilić i nie rymować na czasownikach.

152

Vermaelen powinien dostać Audi L4, jeżeli by takie istniało.

1

Piszę się gwiazdom.

1

Pewnie, rekord strzelonych bramek pewnie sam się pobił.

0

to masz zajebiste zajęcie, ja wolę oglądać mecz na żywo.

0

Odnośnie meczu, bo to on jest chyba tematem przewodnim tego newsa. Widzieliście koziołkowanie Neymara przy pierwszej kartce Cuardado?

1

0

połamałoby mu ręce.

0

fanem, nie idolem.

0

Przy wyborze MVP Mundialu też tak prawiłeś?

0

Tak jakby mundial miał zaważyć o wszystkich indywidualnych nagrodach. Na nagrody pracuje się cały rok a nie miesiąc. Dostał swoją nagrodę za ten turniej ale na powyższą nawet nie zasługuje..

0

Patrz przypale na grupy.

0

Czyli Niemcy mają puchar.

0

i Koke zamiast Busiego.

0

Napisz po polsku bo nie kumam.

0

Jak możesz to wnioskować po tym jak Portugalia przez większość pierwszego meczu grali w 10? Kibicujesz pewnie Argentynie.Czy po ich dwóch meczach, z ogórkami, nie sadzisz, że dostaliby po dupie z Ghana?

0

jaki niby bład Ikera i Ramosa? To był bład Xabiego i nikogo więcej.

0

Tylko i aż.

0

Gdzie jest ten co mówił że Rakitic zjada Modricia?

1

Pocieszasz się Rakiticiem bo Modric gra w Realu czy jak? Modrić w tym sezonie był najlepszym środkowym pomocnikiem w Lidze a Ty piszesz że Rakitic, który owszem miał genialny sezon, jest lepszy od Luki? Ku##a nie sadze.

2

Kto wymięka? Modric? Nie wiesz co piszesz chyba.

0

0

*Za tyle

1

Za tylko to moga kupić Morate a nie Aguero..

1

Składna akcja, za która winę ponoszą obrońcy, niepotrafiący wybić piłki, nie umniejszając Inieście, który strzelił kapitalną bramkę. Gram w piłkę i wiem co się dzieje "w ostatnich minutach w polu karnym i jego obrębie", są stałe fragmenty gry lub szarpane akcje i strzały z dystansu, czyli to co zarówno charakteryzuje bramkę strzeloną z Chelsea jak i z Atletico.

1

Cyklu nie ma, to fakt. Ale z tą składną akcją przy golu Iniesty to chyba przesadziłeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?