azsiezaloguje
Dołączył/a: styczeń 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę, że są jeszcze trzeźwo myślący ludzie, którzy w meczu z PSG nie widzieli genialnej taktyki a po prostu geniusz poszczególnych zawodników.
0
chyba mamy inne definicje epitetu.
0
Widzę, że ból dupy wszechobecny. Pierwsze primo, Ronaldo miał więcej bramek od Messiego w LL to one się nie liczyły i nawet nikt nie zwracał uwagi, że już wcześniej sporo było z karnych. Nagle jak Messi w ostatnich 3 meczach ligowych strzelił 6 bramek to zaczęła się nagonka na Cristiano z powodu karnych bo przecież przez ostatnie 3 mecze było ich 100. Drugie primo, gdy zawodnik z półwyspu iberyjskiego był znacznie w tyle za Messim w asystach to bramki się wtedy nie liczyły bo "liczy się dobro ogółu i w ogóle". Teraz gdy Portugalczyk mniej strzela a więcej asystuje co przełożyło się na wyprzedzenie Messiego w klasyfikacji asyst, straciły one wagę jaką miały na początku. Trzecie primo, ultimooo, odejdę trochę od tematu nieścisłości wynikających z handicapu umysłowego niektórych użytkowników. Nie uważacie, że podczas tej walki Messiego z Cristiano zaszła mała zamiana ról? Panowie pozazdrościli sobie chyba wzajemnych statystyk indywidualnych przez co widujemy coraz częściej asysty CR7 i więcej bramek Atomowej Pchły.
PS. Powinniśmy się cieszyć, że możemy podziwiać walkę tych dwóch tytanów a nie najeżdżać na każdego z osobna ze względu na przywiązanie do ukochanego klubu.
PS2. Nie pochwalam i nie toleruje nurkowania w piłce nożnej i mam nadzieję, że nigdy więcej w jego wykonaniu tego nie zobaczę.
1
Mógłbyś się wysilić i nie rymować na czasownikach.
152
Vermaelen powinien dostać Audi L4, jeżeli by takie istniało.
1
Piszę się gwiazdom.
1
Pewnie, rekord strzelonych bramek pewnie sam się pobił.
1
http://gfycat.com/IllustriousSpectacularKusimanse
0
to masz zajebiste zajęcie, ja wolę oglądać mecz na żywo.
0
Odnośnie meczu, bo to on jest chyba tematem przewodnim tego newsa. Widzieliście koziołkowanie Neymara przy pierwszej kartce Cuardado?
1
0
połamałoby mu ręce.
0
fanem, nie idolem.
0
Przy wyborze MVP Mundialu też tak prawiłeś?
0
Tak jakby mundial miał zaważyć o wszystkich indywidualnych nagrodach. Na nagrody pracuje się cały rok a nie miesiąc. Dostał swoją nagrodę za ten turniej ale na powyższą nawet nie zasługuje..
0
Patrz przypale na grupy.
0
Czyli Niemcy mają puchar.
0
i Koke zamiast Busiego.
0
Napisz po polsku bo nie kumam.
0
Jak możesz to wnioskować po tym jak Portugalia przez większość pierwszego meczu grali w 10? Kibicujesz pewnie Argentynie.Czy po ich dwóch meczach, z ogórkami, nie sadzisz, że dostaliby po dupie z Ghana?
0
jaki niby bład Ikera i Ramosa? To był bład Xabiego i nikogo więcej.
0
Tylko i aż.
0
Gdzie jest ten co mówił że Rakitic zjada Modricia?
1
Pocieszasz się Rakiticiem bo Modric gra w Realu czy jak? Modrić w tym sezonie był najlepszym środkowym pomocnikiem w Lidze a Ty piszesz że Rakitic, który owszem miał genialny sezon, jest lepszy od Luki? Ku##a nie sadze.
2
Kto wymięka? Modric? Nie wiesz co piszesz chyba.
0
0
*Za tyle
1
Za tylko to moga kupić Morate a nie Aguero..
1
Składna akcja, za która winę ponoszą obrońcy, niepotrafiący wybić piłki, nie umniejszając Inieście, który strzelił kapitalną bramkę. Gram w piłkę i wiem co się dzieje "w ostatnich minutach w polu karnym i jego obrębie", są stałe fragmenty gry lub szarpane akcje i strzały z dystansu, czyli to co zarówno charakteryzuje bramkę strzeloną z Chelsea jak i z Atletico.
1
Cyklu nie ma, to fakt. Ale z tą składną akcją przy golu Iniesty to chyba przesadziłeś.