azsiezaloguje
Dołączył/a: styczeń 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Moim zdaniem Messi pójdzie do Arabii, a aktualny szum ma jedynie sprawić wrażenie, że robili co mogli, ale się nie udało. Wtedy każda ze stron będzie miała czyste ręce i nikt nie będzie miał do nich pretensji.
0
@Sulimo z tego co kojarzę, to w środę Karim będzie miał oficjalne pożegnanie.
0
@Aragorn33 Możliwe, za mają już przyklepane transfery i stąd takie czystki.
1
@Encore Z młodej gwardii chyba najlepszy pod kątem technicznym. Świetnie składa.
0
@Barcaa12 Wtedy Barcelona notowała co sezon coraz to większe przychody więc nie ma co porównywać.
0
@cules100pro w Lidze owszem, ale w LM to Barcelona została poniżona, więc się zagalopowałeś.
1
Rany jak to długo trwa. Od 5 min nic się nie dzieje, bo melexa nie ma przy murawie.
1
@Plmyszynski i co powie? "Nie zrobiliśmy transferów, bo Alba nie chciał obniżyć pensji"?
0
@Cule1234 to co robi ten klub pod tym względem jest żałosne.
1
@Kgorecki2500 Racja z tym gameplayem. Piłkarze ruszają się jak muchy w smole. Tragedia.
0
Choreografia nie dla mnie, ale numer niezły.
0
"To, co w przypadku Królewskich pozwoliło uchronić Klub przed potężnymi stratami" co autor miał na myśli?
0
@Emhyr Może i masz rację, ale gość nie stworzył żadnego zagrożenia. Moim zdaniem mimo wszystko zostało zneutralizowany.
0
@Emhyr Myślę, że większość z nich była na swojej połowie gdzie wychodzili spod pressingu Realu. Nie przypominam sobie, aby Camavinga został tyle razy przedryblowany na swojej połowie.
1
@BorzyKrzys Ciekawe kiedy ukaże się jakiś dokument o czarnoskórym Reaganie. Oczywiście że stajni Netflix.
3
@marcin62 mam nadzieję, że to oznacza, że nie mają popytu więc muszą chodzić i się reklamować w metrze. Oby to wlasnie był powód.
0
@skakun95 racja, akcja prosta lecz skuteczna. Były chyba ze 3 takie sytuacje, w których Real wyciągnął do skrzydła defensywnych zawodników City i łatwo ich przeszli klepką.
2
@skakun95 Real gra bardzo mądry mecz. Szczelnie z tyłu i szybkie kontry, które tworzą zagrożenie. Ci co myśleli, że Real będzie grał otwarta piłkę chyba nie do końca kumają ten sport.
0
@sintesox wartością dodaną, a nie dodatnią.
3
@adambądkowski93 ale jak utrudniać? Reguły są takie same dla wszystkich. To Barcelona utrudniła sobie rejestrację swoją sytuacja finansową.
0
@iksajotien ponowię pytanie z artykułu. Jak wygląda procedurą wyboru członków komitetu? To jest bardzo istotne w kontekście piastowania tych stanowisko w wymienionych przez Ciebie okresach.
3
A kto wybiera prezesów CTA? Pytam z czystej ciekawości.
Dodatkowo pytanie, czy Real w tym czasie był jakkolwiek finansowo powiazany z którymś z tych prezesów? Samo to, że byli aktywnymi socio, o niczym nie świadczy. Zgadzam się natomiast z tym, że to powinna być kompletnie niezależna osoba, która nie ma żadnych powiązań z jakimkolwiek klubów.
1
@Emhyr i znowu odwracanie kota ogonem zamiast wyjaśnienie całej sytuacji. Laporta to typowy polityk, który sypie populizmami.
0
Panie Redaktorze, jeżeli chodzi o sytuację Lewego z Militao, która miała miejsce przy linii końcowej, to sędzia nie odgwizdał tam faulu, a przyznał rzut rożny dla Barcelony. Wiem, że ta pomyłka nie była umyślna, ale jeżeli już odwołujemy się do czegoś, to warto to sprawdzić drugi raz.
Swoją drogą, skąd taka pewność, że Dembele zamiatałby Camavingą przez 90 minut? Mieli oni już może jakieś starcia, że wysuwasz taką tezę?
0
@DonMatteo901 Myślę, że gdyby tam był karny, to piłkarze sami by się do tego odnieśli, albo Xavi wspomniałby o tym na konferencji. Bardziej niż ufać VARowi należałoby zaufać własnej drużynie :)
0
@Irmscher10 tak, przepisy te same, ale sytuacje inne. Chyba, że Alonso podpierał się o powietrze, to zwracam honor.
11
Znowu zgrywanie ofiary przez Laportę. Mógłby wyjść, wyjaśnić dlaczego akurat płacił firmie, która w swojej strukturze miała Negreirę i po kłopocie. To teraz niepotrzebnie zgrywa pokrzywdzonego i będzie się starał znaleźć osoby, które wypuściły tę informację na światło dzienne, choć to on ma za uszami.
0
@Emhyr i wymiana 1:1? Jeden z najlepszych zawodników w Serie A na kopiącego się ostatnimi czasy po czole małolata?
0
Przecież to był faul. Sędziowie VAR również powinni się tłumaczyć ze swoich decyzji.
0
Ten powrót sztangi był piękny.