błoniak
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
co do piłkarza meczu to chyba bym przy Diego Alvesu obstawiał...
0
pierwszy raz od kilku ostatnich meczy jestem naprawdę usatysfakcjonowany tym co zobaczyłem. prawdziwa dominacja, szybkie akcje i wygrana. jest się z czego cieszyć
0
a jak Barca będzie chciała pozyskać Bale'a to i tak go pozyska, najlepszym przykładem na to są transfery Cesca albo Villi. moim zdaniem i tak powinni sobie darować i ściągnąć Albe za prawie dwa razy mniejszą sumę
0
plotki, nie panikujcie. uważacie Pepa za mądrego i rozsądnego i myślicie że pozbędzie się Cuenci i Tello? proszę was ;)
0
jak tak czytam nie ktore komentarze ze zle zrobil przychodza do Barcelony i zle zrobila Barca go kupujac to smiac mi sie chce. czy wy wogole ogladaliscie mecze z jego udzialem w arsenalu w latach 2005-2009? gosciu byl jednym z zawodnikow ktory ciagnal im druzyne, i co strzelil tez raptem 8 czy 9 bramek. i wy mowicie ze Barca zle zrobila kupujac takiego zawodnika na ławke? smiech na sali. ja zaluje ze mu nie wyszlo bo pokroju tego zawodnika najlepszych lat jest w tej chwili callejon w realu albo oezil
0
mysle jednak ze bardziej emocjonujacym pojedynkiem bylby rewanz za rok 2009 niz nie oszukujmy sie, przejejazdzka po mirandes. z calym szacunkiem do tego klubu ale jednak to jest Barca w kazdy wie jak sa w stanie zmotywowac jej pilkarze przed obojetnie jakim finalem czy to KMS czy o puchar Gampera.
0
reventon
pomimo tego że koleś pieprzy głupoty, nie wykracza poza zasady, więc admin bezpodstawnie nie zablokuje
0
nienawidzę tego okresu czasu. co roku to samo, jedno pytanie....
Czy Pep przedluzy kontrakt?
0
ten sezon jest taki dziwny ze az nie moge uwierzyc w to co sie dzieje. nie bylo takiego sezonu za czasow guardioli zeby Barca stracila tyle punktow. z bolem serca musze to powiedziec ale powoli zaczyna do mnie docierac swiadomosc ze madryt naprawde moze w tym roku odjechac. prawda jest taka ze w tej lidze jest Barca i real a pozostale druzyny sa po to aby dostarczac im punkty jesli sie nie wygrywa takich meczow, co real robi z dokladnoscia niemalze precyzyjna rozbijajac takie druzyny po 5:0 6:0 to faktycznie przegrywa sie lige. i nikt wtedy nie bedzie mowil o tym ze Barca wygrala z realem oba mecze tylko o tym ze real przerwal passe Barcy
0
z jednej strony jakby nie patrzeć na Forlana i Torresa to obaj by się przydali ale Forlan bylby tani, nie oszukujmy sie ile inter moglby za niego zarzadac 5mln? co innego tyczy sie Torresa za ktorego nie wiadomo ile by trzeba bylo wylozyc, jedni mowia ze 20mln a chelsea powie 35mln wiec inwestycja w Forlana wydaje mi sie bardziej oplacalna, chociaz Torres odzyskujac forme, a jest pilkarzem ogromnego potencjalu moglby sporo namieszac w lidze hiszpanskiej i byc bardzo dobrym wzmocnieniem na kolejne 2 sezony.
0
nie zrobilby szału w mediach gdyby powiedzial ze Barca jest najlepsza, teraz wiadomo po co powiedzial to co powiedzial ;]
0
PEP MUSI ZOSTAC, NIE MA CO ROZMYSLAC NAD INNYM TRENEREM !!
0
dziękuję :) tez chciałem zyczyć wszystkim wesołych świąt w kolorach granatowo-bordowych :):)
0
gosia1216
zgadzam sie z toba, ique nie zasluzyl na tak niska note
0
a tak nawiasem mowiac to wam powiem ze mourinho powoli zaczyna brakowac argumentow jakoby jego real mialby byc lepszy od Barcy. jeszcze rok temu mogl mowic o tym ze wygral CDR albo ze urwal Barcy punkty, w tej chwili ten koles gasnie i sam nie wie co ma zrobic, wystraczy popatrzec na jego zenujace wypowiedzi niedlugo wogole nie bedzie udzielal wywiadow
0
rozumiem że chłpaków z madrytu satysfakcjonuje drugie miejsce w tabeli, skoro chca cos swietowac
0
neymar na lewej, messi w srodku, sanchez z prawej
o jaaaaaaaaaaaaaaaaaa cieeeeeeeeeeeeeeee
0
nie zapominaj o klasie poza boiskiem, skromnoscia, i oddaniu jednemu klubowi. to sa cechy ktore czynia Messiego ponad Maradona
0
sklad na jutro: V.V Alves Puyol Pique Abidal, Sergio Xavi Fabs, Iniesta Messi Pedro
chyba ze Pep zaskoczy i da zagrac Cuence zamiast Pedro a reszta watpie zeby sie zmienila
0
real odpada w 1/8 bo beda chciali wrocic do tradycji z przed dwoch lat ! tak troche nie na temat sory, slyszalem jakies pogloski ze ferguson chce znowu ronaldo a ten nie zaprzecza odejscia?
0
wierze ze jeszcze pokaze na co go stac, bo takim jest zawodnikiem. gra na zbyt wysokim poziomie i jest zbyt dobrym pilkarzem zeby stwierdzac po kilku miesiacach ze jest bez formy i juz jej nie odzyska. on w tym sezonie moze juz nie wrocic, a w nastepnym wszystkim szczeki opadna jak bedzie rywalizowal łeb w łeb z cr7 i Leo o miano najlepszego strzelca ligi hiszpanskiej. to jest pilkarz ktory w kazdej chwili moze sie obudzic
0
moze Barca B?
0
jakby nie patrzec to z jednej strony mowi Boas, a z drugiej Katalońskie media..
0
ta doceni, na dwa dni po porazce, w przyszlym tygodniu bedziemy czytali wypowiedzi ronaldo,pepe,marcelo o tym jak to rozniosa Barce w kolejnym meczu. kazdy glupi by zrozumial ale nie oni
0
co do wyniku typuje real2:3Barca Messi,Messi, i trzecia moze Puyol? :)
0
cos czuje ze wyjdziemy trojka obroncow, Pep bedzie chcial zdominowac srodek pola w sytuacji gdzie zagra Iniesta Cesc Xavi real nie bedzie wiedzial za kogo sie zlapac bo wiadomo ze kazdy z nich jest w stanie otworzyc droge do sytuacji z casillasem jeden na jednego. VV,Puyol,Masche,Alves,Busquets,Xavi,Iniesta,Cesc,David,Messi,Alexis to moj typ na sklad
0
ketiw
oni moga sobie gadac, oczywiscie ze mamy najlepsza szkolke, jestesmy nad ajaxem, man utd, arsenalem i wszystkimi innymi. nasi pilkarze graja w najlepszych druzynach na swiecie, i to sie nie konczy, romeu, nolito to kolejni ktorzy beda juz niedlugo stanowic i sile swoich druzyn :)
0
chlopie u nich nie tylko mlodziez zawodzi zajrzyj do szwajcarii prosto do bazylei
0
chlopak musi gdzies odreagowac, w szkole bija w domu bija co poradzisz.
proponuje ci odwiedzic strone kanonierow moze chelsea tam lubia pospamowac. troche ci pocisna.
teraz zle trafiles tutaj pisza osoby szanujace kazda druzyne wiec chlopcze bacznosc spocznij i wyjdz