błoniak
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
krzysiek-fcb-17
moim zdaniem nie stał sie przyjacielem wielu Cules jak to powiedziales poniewaz wypowiedzial sie o Leo, komplemetujac go czym napewno pokazal to ze sledzi nabierzaco pilke, bo dziwne byloby stwierdzenie gdyby powiedzial ze do zdobycia zlotej pilki bezkonkurencyjny jest neymar zalozmy.
ja osobiscie nigdy do niego nic nie mialem ale nie raz potrafil mnie zdenerwowac swoimi poczynianiami na rynku transferowym utrudniajac pilkarzom arsenalu przybycie do nas.
0
Imonkey
powiedz czyim ty kibicem jestes? pod kazdym newsem pod ktorym sie wypowiadasz jestes przeciwny kazdemu, tak jak bys bonil kazdego kto oczernia Barce lub jej pilkarzy. zastanow sie czasem co piszesz
0
to sie robi coraz nudniejsze, byl moment kiedy naprawde mozna bylo sie zastanawiac czy Leo jest lepszy czy cr7 ale na chwile obecna to Messi jest nie podwazalnym numerem 1 i skoro trenerzy z calego swiata, bramkarz realu i inni mowia ze Leo jest najlepszy to jest. nagle kaka udzieli wywiadu i powie ze cr7 jest lepszy bo strzela glowa i bla bla Messi tez strzela glowa,klatką,lewa,prawa noga, wiec porownywanie to jest nie wlasciwe. a to ze sa z cr7 dobrymi kumplami biora razem pokoj na wyjazdach i w szachy graja to ich sprawa wiec niech sobie gada.
0
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NIE ZGADZAM SIE
0
Ras White Nigga,
spoko, dla ciebie jest czlowiekiem ktory walczy o swoje dla mnie jest nikim po tym co wypowaida w mediach i po tym co mowi o Pepie. jest pilkarzem wielkiego formatu? tacy chyba nie walcza o swoje bluzgajac na swoich trenerow i nie wyplakuja sie w mediach tylko zapieprzaja na treningach i praca i zaangazowaniem udowadniaja swoja przydatnosc dla zespolu. '' Pep by cie pochwail'' ja jestem tylko i wylacznie kibicem, zawsze nim bylem i bede, Pep pokazuje klase bo tego wymaga wychowanie ktore ibra moze posiadal dopoki mu slawa nie uderzyla do glowy. jestem zwyklym czlowiekiem i ten typ mnie mega denerwuje swoim zachowaniem powiedzialem to co uwazam zyje w wolnym kraju mam do tego prawo. dziekuje
0
pewnie zaraz mnie ban złapie ale IBRAHIMOVIC TO JEBANY SKURWYSYN
0
Armandi
ja tego nie pisałem z ironią ;) takiego obrotu spraw się spodziewam, a moze zamiast sprzedawac za 6,5 i kupowac za 25 jak juz wczesniej przytoczylem nie lepiej wypozyczyc badz sprzedac z opcja pierwokupu za dana cene?
0
puszcza go pewnie jak reszte, a za piec lat bedzie jedna z wschodzacych gwiazd, to samo bedzie z romeu rochina i wieloma innymi ktorych puscimy.
za chwile beda znowu wybory i ktorys sie wybije i bedzie to samo co z Fabsem. sprzedadza go za 6,5mln a kupia za 25 mln. dobra polityka
0
0
1. Messi poza zasięgiem innych.
2.ronaldo
3.Iniesta
0
szkoda go pamiętam jego początki u rijkarda i jak rozwinął się u pepa. nigdy nie rozumialem decyzji pepa ktory go posadzil na lawce i wystawil sergio, fenomenalny sezon 2008/09 i bramka w finale CDR z athletic bilbao. moim zdaniem busques nadal nie zasluguje na miejsce w pierwszej jedenastce jesli gramy 4-3-3 to zdecydowanie masche powinien znajdowac sie od peirwszych minut
0
zgadzam sie z KaBe, jesli juz jest artykul '' nie przegrala'' to powinien byc ze w meczu ligowym bo jednak raptem nie liczacac tego sezonu to rok temu w pucharze przegralismy i odpadlimsy a dawno to nie bylo.
0
Gitkolo
Za to ty jesteś na tyle śmieszny żebyśmy my się z Ciebie pośmieli
0
CHŁOPAK MA KOMPLEKSY BO JESZCZE DO NIEDAWNA MÓWIŁO SIĘ KTÓRY Z NICH JEST LEPSZY LEO CZY cr.7 A W TEJ CHWILI 3/4 ŚWIATA JEST PRZEKONANA ŻE TO LEO I JEGO OGROMNY TALENT JEST PONAD WSZYSTKIMI A NIE SMERFOWY LALUŚ Z madrytu
0
W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM WIĘKSZEGO IDIOTY W PIŁCE NOŻNEJ NIŻ c.ronaldo
0
tak jest trzeba tępić frajerstwo z madrytu
0
moze nie ''9'' ale srodkowym napastnikiem , naprawde po odejsciu Eto'o jest tragedia ze zdobywaniem goli , a to co teraz prezentuje w Interze swiadczy tylko o jego wielkiej klasie i bledzie na ktory sobie pozwolily wladze Barcelony sprzedajac go. zawsze go lubielm i zawsze go bede lubil bezwzgledu na to gdzie bedzie gral , zrobil tak wiele dla naszego klubu za co mu serdecznie dziekuje.
0
zasłużone mistrzostwo wygrała najlepsza drużyna w lidze, wygrał talent, zaangażowanie i pasja a nie pieniądze i nazwiska to jest piękne .. VAMOS BARCA !!
0
od samego początku żałowałem że odszedł .. oby Villa zawitał na Camp Nou bo będzie kiepsko inaczej
0
nie zapominajcie ze Mata to wychowanek realu wiec moze nie wyrazic checi przeprowadzki do Barcelony.
0
VISCA EL BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! INIESTA BOHATEREM BARCY!!!!!
0
zgadzam sie z toba. powinien byc rzut karny.. ale nie zapominaj o tym ze alves tez sfaulowal maloude gdzie byl ewidentny rzut karny ..
0
przegrywał.. niestety raul strzelił bramke na remis w 45'.