błoniak
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mi tez sie wydaje ze Xavi mial jeszcze asyste przy bramce Puyola z glowki
0
superpuchar pokazal ze Barca nie bedac nawet w rytmie meczowym jest w stanie stawic sie na santiago realowi. osobiscie uwazam ze moze pasc remis bo jednak gdzie ma taki wynik pasc jak nie na santiago, na camp nou spodziewam sie jednak wygranej. ale trzymam kciuki i wierze ze Barca moze znowu pokazac kto w tej chwili rzadzi na swiecie i w hiszpanii
0
wszyscy piszecie ze Xavi powinien dostac te nagrode, ok. to teraz wyobrazcie sobie ze Messi i cr7 przegrywaja. zapewne 3/4 mlodziezy ktora sie tutaj intensywnie udziela zacznie mowic ze Xavi jest najlepszym pilkarzem skoro dostal zlota pilke. ludzie zastanowcie sie co piszecie, wszyscy wiemy ze jest cholernie wazna osoba w tym zespole ale pierwsze skrzypce gra Leo ktory bije rekokrd za rekordem i cagnie ta druzyne od zwyciestwa do zwyciestwa, wiec prosze was zastanowcie sie czasem
0
Pep moze zaskoczyc i na bernabeu z przodu wystawic trio
Alexis-Messi-Pedro
0
0
w takim razie juz maja motywacje, 6 pkt do realu to nie błahostka a powazna strata. nie zapominjmy ze real to real. oni naprawde zaczynaja cos grac. coraz mniej mi sie to podoba
0
ciekawe, bardzo ciekawe
0
COS MI SIE WYDAJE JEDNAK ZE LEO NA ALIANZ ARENIE TRAFIL, BYL TO MECZ TOWARZYSKI W KTORYM BARCA WYGRALA 1:0 Z BAYERNEM PO TRAFIENIU WLASNIE LEO. BYL TO SEZON 2007/2008 KIEDY WLASNIE DO SKLADU DOLACZYL THIERRY HENRY.
0
fajnie to zrobil, ma chlopak wyobraznie
0
rdam
racja, to aragones postawil na Ville i Torresa a nie raula, i to on ozywil nadzieje pilkarzy w sukces, ktora jak widac do tej pory w nich drzemie.
del bosque dostal praktycznie gotowa druzyne, jednak chwala mu za to ze potrafi ja dalej prowadzic od zwyciestwa do zwyciestwa, swoj udzial jednak tez w tym ma
0
mecz ciekawy, co do tego nie ma watpliwosci, jednak gra Barcy w niektorych momentach mi sie nie podobala, to nie jest gotowa druzyna na bernabeu
0
spoko Lama20, dzieki ze sie tym z nami podzieliles
0
no, te koszulki to klasyki, do tej pory wydaje mi sie ze byly najfajniejsze
0
zrobil wiele rzeczy nie potrzebnych, udzielil wielu kontrowersyjnych wywiadow ale prawda jest tez taka ze jak widac wyzej troche kultury w nim zostalo i jednak troche tez mu zawdzieczamy, pamietny gol z realem, wiele asyst i te kilka goli, jednak waznych goli
0
dzieki takim ludziom mamy co wspominac ;))
0
smieszna ciekawostka co do marcelo haha;)
0
gdby nie to ze to mecz z jak by nie patrzec dobrym rywalem to moglby dac szanse rafinhi
0
100% zgodności co do wyjsciowej jedenastki
0
Profil kubafcb10
zgadzam sie z toba, dla mnie takze nie ma miejsca w podstawowej jedenastce dla Sergio, a nawet jak dla mnie nie bylo. prawda jest taka ze skad by nie przyszedl to by Toure nie wygryzl ze skladu no ale ze produkcja z La Mansi to co innego. ale rowniez zgodze sie z Piter 66, poniewaz Messi jest takim samymy czliwiekim jak i my wszyscy i kazdy w koncu czuje zmeczenie i pomiomo tego ze wszyscy od niego oczekuja gry bo chca ogladac jego rajdy i gole to powienin dostac chwile odpoczynku nie mowie tu i 3 meczach lecz o wlasnie takim jedym w ktorym bedziemy mieli do dyspozycji Ville ktory ostatnio strzelil, Fabsa, Inieste i innych ktorzy powoli wracaja, w takiej sytuacji mialby szanse zagrac Alexis przynajmniej polowe i w drugiej moglby wejsc Leo. nie zapominajmy ze w kilku meczach Messi siadal na lawce i nic takie sie nie dzialo moze nie byly to zwyciestwa pokroju manity jednak 3 punkty byly zdobywane.
0
MESSI MESSI MESSI
0
pikus88
poezją była gra Ronaldinho, a nie Barcy. w tej chwili można śmiało powiedzieć że jest to poezyjna , płynna , piękna gra wszystkich zawodników, Xaviego, Iniesty, Fabsa, Thiago, Pedro, i wielu innych którzy wchodząc na plac gry prawie zawsze ulepszają grę Barcy, nie zapominając oczywiście o LEO.
0
śmiało mozna powiedzieć ze zawalili przygotowania w wakacje, wszytsko sie tym odbija, superpuchar z realem i forma zespolu, a teraz kontuzja za kontuzja. bogu dzieki ze V.V jeszcze na nic nie narzeka
0
zatem wmiosek nasowa sie jeden, Barca bedac w szczytowej formie miazdzy real pod kazdym wzgledem, nie dajac im nic powiedziec,zagrac poprostu ich rowna z ziemia, a real bedac w szczytowej formie potrafi z ogromnym zaangazowaniem i zapałem zremisowac z Barca na wlasnym stadionie. dziekuje:)
0
nie podoba mi się to. jesli tak dalej pojdzie to na grand derbi bedzoe powolany Soriano z Barcy B, Montoya, J.Dos Santos a pilkarze pierwszego zespolu beda ogladac mecz na trybunach
0
zadowolony to on nie bedzie dopiero wtedy jak piąty raz z rzedu bedzie musial przyanc Leo tę nagrode
0
wcale bym się nie zdziwil gdybysmy znowu sie po nich przejechali, moga sobie wygrywac, tak jak to robili w ubeglym rokku kiedy tez mowilo sie o tym ze dadza rade i jak sie skonczylo? nie dosc ze stracili prowadzenie w lidze bo prowadzili do grandderbi to jeszcze sie osmieszyli przegrywajac 5:0. nie stawiajmy Barcy na straconej pozycji tak jak to robia nie ktorzy nizej, bo Barcelona to zespol ktory podejdzie do tego meczu cicho, nie robiac zadnego zamieszania, a real bedzie glosno huczał o tym ze wkoncu wygraja, a skonczy sie jak zawsze, cisza mourinho na konferencji prasowej.
0
po raz kolejny powiem jedno, Yaya to najlepszy def. pomocnik ktorego widzialem w Barcy od 2004 roku. to jak sie rozwinal od pierwszego sezonu u Franka, do jakiej formy doszedl w sezonie 2008/09, i to co zrobil w finale pucharu krola z athletic bilbao jest nie bywale, nie mozliwe i poprostu jednym slowem fenomenalne. smutek mnie ogarnia jak to czytam, i wlasnie dzieki takim ludziom widze nie tylko zalety ale rowniez i wady Pepa.
0
nie wierzę w to. nie wyobrazam sobie tego zeby Pep oddal Keite po to aby sciagnac songa.
0
kompletnie nie rozumiem w jakim celu chca go sprowadzic. V.V ma niepodwazalna pozycje, CDR broni Pinto i 2 razy w sezonie dostaje szanse albo nie dostaje bramkarz Barcy B. KOMPLETNIE NIE ROZUMIEM
0
DinaczClue
sory kolego ale nie moge sie z toba zgodzic co do tego iz Gabi byl bardzo dobrym obronca. staralem sie ogladac kazdy mecz Barcy i caly czas to robie i powiem ci tyle ze przez jego mase bledow ktore popelnial grajac caly sezon 2007/2008 Barca miala ogromne problemy w defensywie. zostal sprowadzony po to aby wesprzec Puyola a nie bardzo mu to wyszlo. przypomne tylko ze przez niego Barca odpadla w polfinale z MU nie mowiac juz o tym ze przez niego byl karny ktorego ronaldo nie strzelil. co do jego osoby darze go wielkim szacunkiem, pomiomo tego ze nie odgrywal znaczacej roli w ukladance Pepa potrafil sie z tym pogodzic i nie raz Messi mowil o tym jak bardzo go Gabi wspiera i mu pomaga. zycze mu powodzenia w nowej druzynie