bacelona
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
38-100 Strzyżów Ul. Słowackiego1
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.rojadirecta.me/goto/vertigo2012.blogspot.com.es/p/l5.html
0
nie wiecie kiedy beda miec zajecia na emirates lub na wembley...wybralbym sie zobaczy!?? nie ma ktos biletu do sprzedania ??
0
sev3nd4ys
W Polsce cos takiego jest niemozliwe no a w Hiszpanii odbedzie sie podroz bardzo szybko!
0
mecz odbedzie sie dzisiaj na 100 procent!
pewne info!!!!!
0
Masterlowicz Prosze
http://huckenbusch.dbv.pl/viewpage.php?page_id=6
0
Co jest z cholernym Sopcastem! nie moge wlaczyc zadnego linka do meczu Zydkow!
0
zxcvbnmasdqwe
Wydaje mi sie ze pozcyja Keity w Barcie jest nie zagrozona przez Sergio badz Masche! To oni beda zastepowac Keite w razie potrzeby a nie on ich~!
0
czarna wołga
Prowokujesz??
0
endriuuu2
Czy Ty nie widzisz tego np ze pilki ktore gra Xavi do naszych napastnikow czesto a to bardzo czesto sa grane od Keity! i po takich pilkach granych od Seydu (ktore moze nie sa jakies ekstra) Xavi ma wiecej miejsca na dokladne zagranie do przodu! Czy nie widzisz tych akcji przeprowadzanych prawa strona przeciwnika kiedy to badz abidal badz Maxwell nie sa w stanie powrocic po naszym ataku! Kto wtedy to wszytsko stopuje?? Keita!!
jest wiele zalet ktore przemawiaja za nim! Nie jestem w stanie ich wszytskich napisac bo nie mam czasu a pozatym od 3 dni jest zaje.... chory ze siedzenie przed kompem mnie meczy!
BEZ KEITY nie wyobrazam sobie Barcy!
0
Wiem ze wiekszosc z Was nie zgodzi sie ze mna!
Ale Keita jest to gracz od ktorego Pep zaczyna ustalanie skladu!
Jest on bardzo waznym ogniwem Barcy!
Ale Wy tego nie widzicie moze zobaczycie to jak zabraknie Keity!
Dla mnie jest on wielki!
0
Badzi69
To juz zrobilem!
Poprostu napisalem tez tutaj sadzac ze ktos bedzie wiedzial! ale dzieki za pomoc!
0
Witam!
Mieszkam zagranica a dokładnie w UK! W związku z tym mam pytanie:
Czy istnieje możliwość wysłania deklaracji z UK i przesłania legitymacji z powrotem na adres w UK??
0
Panowie!!!
Keita jest tak samo potrzebny tej druzynie jak Messi badz Xavi!!!
Jak dla mnie Keita jest bardzo waznym ogniwem Naszej Druzyny! Naprawde nie prowokuje was , ale stwierdzam to na faktach!!! Ogladalem wszytskie mecze Azulgrany w tym sezonie!!! oczywiscie miewal gorsze wystepy, ale zeby tak od razu nazywac go pupilkiem Pepa i traktowac jakby to on byl winowajcom tego ze jaja musi odejsc!
p.s. jak dla mnie to najcichsza postac naszego sukcesu ale postac ktora miala duzo wkladu w ten sukces!
szkoda zze bardzo mala grupa ludzi i kibicow Blaugrany to widzi ze Keita byl i jest jednym z wazniejszych ogniw ukladanki Pepa a co wazniejsze takim ogniwem ktore swietnie wywiazuje sie z zdana powierzon ych mu przez Mistera!!!
pozdrawiam i BAWMY SIE CALA NOC!!!
VISCA EL BARCA!! VISCA EL CATALUYNA!!!
0
Panowie i Panie!!! Co poniektorzy juz swietuja! wstrzymajcie sie z tym bo mozna juz dzisiaj zdobyc mistrza, mozna i dziasiaj utrzymac statusquo a w ostniej kolejce ztremisowac z Valladoid! wiec nie swietowac za wczesnie! bo wszyyscy wiemy jakie figle lubi platac pilka!
Przyppomne": Stamford Bridge 92 minuta Iniesta!!!!
Vamos Blaugrana
0
Przemas_Jaw
ogladales mecz??
Dani slaby???
0
BARCAFAN89
Dlaczego skreslasz Keite ( jak polowa tutaj)! Nie widzicie tego co widzi Pep! Napewno nie wystawia go za piekna buzie! jak dla mnie (od dluzszego czasu) ten koles wykonuje naprawde ciezko defensywna robote! Np: podbiega do obroncow jesli nasi napastnicy sa np daleko od pilki! wywiera ciagle presje na przeciwnikach! wlasnie takie zadania powierza mu Pep! a ze nie jest za bardzo odpowiedzialny za atak (decyzja Pepa) to nie mozemy go rozliczac za np: brak prostopadlych podan do napadziorow!
a z innej beczki Maxwell w jednym swoich wywyiadow wypowidal sie na temat Keity i powiedzial ze czuje sie spokojnieszy i kontry kiedy ma kolo siebie seidu! czy tutaj sugerowal ze Yaya w tym elemencie mu nie pasuje??
pozdrawiam i milego ogladania drugiej polowki
0
Pieknusio ale nie popadajmy w hura optymizm!!!
0
Witam!
Panowie dlaczego ciagle piszecie o umiejetnosciach trenerow w tym wypadku - Mourinho!Mnie sie wydaje ze male ma znaczenie taktyka ktora sie obierze na mecz! z jednego wzgledu! Na boisku pilkarze nie zachowuja sie jakby chcial tego trener. Oni graja w pilke tak jak na to przeciwnik pozwala i wlasne sily i umjejetnosci! male znaczenie ma strategia obrana prze coacha! Kto gral w pilke w wyzszej klasie nic Mourinho IV liga ten bedzie rozumial o czym ja pisze!
p.s. na CN spodziewam sie meczu w ktorym to Barca zaprezentuje sie jak w ostatnich 10 minutach wczoraj z ta jedna roznica ze zamiast gerarda bedzie wystepowal na tej pozycji nominalny napaqstnik co za tym idzie nie marnujac okazji ktore stworza mu koledzy badz sam sobie je stworzy! mysle ze 2:0 na Cn to bedzie najmniejszy wymiar kary dla ekipy Mourinho! moze jestem optymista (staram sie nigdy nie myslec o wyniku i byc bardziej pesymistyczny), ale w tym ezonie czulem sie tak 4 razy kiedy bylem spokojny o wynikk i moglem smialo tak napisac! byly to mecze z Valencia u siebie , plus zRealem na bernabeu i arsenalem na CN!
wiec Wierzmy
0
TYLKO BARCA!!!
Wiara w Magie Camp NOU!!
0
Catania - Inter 3:1!!!!
12.03.2010!!!
Catanai mogla z nimi wygrac, choc inter walczy ciagle o mistrza! Wiec my nie damy rady??
WIERZYC PANOWIE I PANIE!!!
0
Magia Camp NOU! Mam nadzieje zobaczyc taka Barce jaka widzialem przez ostatnie dwa lata!
p.s. Pep na Camp nou zaskoczy! czuje gre 4 napadzioramin z Bojanem i Ibra z przodu! Dzisiaj nikt nie zagral zle ( nawet Keita), poprostu caly zespol nie mogl dojsc do poziomu jaki prezentowal w meczach z Arsenalem!
Nam nie pozostaje nic innego jak WIERZYC! JA Wierze bo KOCHAM BLAUGRANE!!!!
Dumny po zwyciestwie, Wierny po porazce! Niech to zdanie przyswieca kazdemu z nas do srody! WIERZMY!!!!
I TRust PEP!!!
0
Panowie!!!
spokojnie!!!
Mamy 4 pkt przewagi a Real czeka jutro bardzo ciezki mecz! i choc nawet go wygra to dalej bedzoemy miec 1 pkt przewagi i bedziemy liderami!
Ja sie ciesze ze ta wpadka ( na ktora po wygranych GD moglismy sobie pozwolic) stala sie teraz! Zmobilzuje to Barce to wlozenia wysilku w kazdy kolejny mecz, wiedzac ze podkniecie pozbawia nas mistrzostwa! Gdybysmy jednak wygrali dzisiaj ( co sie nie stalo ) to u Naszych bylo by dalej w poswiadomosci ze maja mozliwy ten jeden mecz wpadki
Wiec nie ma co rozpaczac a cieszyc sie z jedengopunktu na trudnym jak zawsze terenie i z tego ze jednak Nasi musza zrozumiec ze nie ma juz mozliowsci jakiejkolwiek wpadki!
pozdrawiam Cule
0
Wie ktos moze co to byla za NUTA przy minucie ciszy przed meczem??
0
czemu nie ogladacie meczow na veetle.com! tam zawsze jest swietna jakosc!!!
0
mattinho ja Ci odpowiem!
Bo bedzie miala lepszy bilans bezposrednich meczow!
0
Przestancie pisac na stronie Barcelony o wyczynach Realu( wyjatkiem s dwa mecze w sezonie zwane : Grand Derbi)
pozdrawiam
0
Panowie co wy biadolicie! Sami nie wiecie co piszecie! Barcelona dzisiaj wywiezi latwe punkty z maJorki! nie bede pisal jaki wynik bedzie bo tego nikt nie wie ale jestem przekonany a wrecz pewny ze Duma Kataloni odniesie latwe zwyciestwo! Popatrzcie na mecze Majroki u siebie ( przedstawiam nizej) jakich mocnych przeciwnikow ogrywala u siebie! Moim zdaniem tylko Vilareal i atletico sa z tej wyzszej polki! przegrala z Sevila a wszycy wiemy w jakiej formie od 2 miesiecy jest sevilla!
Wiec nie musicie sie martwic o wynik spotkania , ale o (nie daj Boze) jakies niepotrzebne kartki i kontuzje przed waznymi meczami z Arsenalem i RM! zagrozony kartka i tym samym pauza w jednym meczu Dani ALves i nie daj Bog aby sie to stalo!
pozdrawiam
Mecze Majorki!!!
Mallorca Atl. Madrid 4:1
Mallorca Gijon 3:0
Mallorca Sevilla 1:3
Mallorca Villarreal 1:0
Mallorca La Coruna 2:0
Mallorca Ath. Bilbao 2:0
Mallorca Zaragoza 4:1
Mallorca Almeria 3:1
Mallorca Santander 1:0
Mallorca Getafe 3:1
Mallorca Valladolid 3:0
Mallorca Tenerife 4:0
0
Baros1990
Sergio nie zagra bo ma 5 zoltych kartek na koncie wiec musi pauzowac jeden mecz!
a co do meczu to bedzie pieknie ladnie i wysoko!!!
VEB
0
9damian4
Ogladales mecz?
0
MistrzRMCF
Jesli nie wiesz co to sezonowcy to nie wiem wiogole co tutaj robisz.
Oni ide tam gdzie lepeiej. a ze dzisiaj real odniosl zwyciestwo to wlasnie teraz siedza na stronce realu i wychwalaja go pod niebiosy klnac na Barce a tydzien temu bylo odwrotnie to oni wychwalali Barce klnac na Real!
VeB