bacelona
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
38-100 Strzyżów Ul. Słowackiego1
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MistrzRMCF
Ciagle taki sam,od dluzszego czasu!
Po co mialbym dzisiaj sypac przeklenstwami na prawo i lewo, jak ( wierze w to bardzo ) w srode bede ich wychwalac pod niebiosy:)
VeB
0
Panowie!
O ile pamietam sezon zaczal sie z zerowym dorobkiem punktow dla wszytskich druzyn! Wiec teraz gdy Nasza Barca jest liderem z przewaga jednego oczka dlaczego tak placzecie. Mozna przegrywac mecze, jak rowniez je remisowac, bedac dalej faworytem! Dla mnie takie mecze sa pocieszajace ( pewnie nie wielu sie zgodzi ) a to z tego powodu ze Nasi nie beda ciagle uswiadomieni ze sa niepokonani, ze sa mistrzami nad wszytskimi i beda po kazdym jechac jak WALEC! Po takich meczach przychodza momenty determinacji, wiekszego zaangazowania i cierpliwosci dazenia do celu(ow)! My rowniez badzmy cierpliwi! Ja Kocham Barca taka jaka ona jest. Kochalem ja jak jej nie szlo i kocham ja rowniez jak zdobywa tytulu! Zawsze z Barca!
VeB
p.s. dzieciaki NEO do spania juz bo jutro wczesno rodzice beda was budzic. SEZONOWCY uciekac na stronke Realu ( bo ndzisiaj odniesli zwyciestwo- gratulacje) a wszyscy pozostali NA DOBRE I ZLE , ktorzy wierza W Nasza Barce spokojnie - przeciez sezon jest dlugi.
Wszystkim Dobrej nocki