balik80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
lubań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwa tygodnie temu wygrywając na SB byliśmy wielką Barcą,teraz zastanawiamy się,czy to już koniec tego magicznego teamu....... i mamy takiego prawo jako kibice,widać dołek,brak zaangażowania,słaba forma naszych asów,ale nie możemy skreślic tej drużyny,tej która dała nam tyle radości i dumy.Każda epoka kiedyś się kończy,przyjdzie i czas na nas,choć myślę,że jeszcze nie teraz.Dajmy Pepowi czas do konca sezonu a jeszcze nie raz bedzie wielcy,wiem,ze to trudne,ale po to wielki klub ma wielkich kibiców żeby w niego wierzyli.POZDR
0
Ten mecz daje odpowiedz wszystkim znawcą,że Messi-ba cała barcelona nie da sobie rady w lidze angielskiej.Przepraszam a gdzie byli ci rzeznicy co mieli gryść trawę i odzyskiwać piłkę w rytm trzaskających kości,gdzie ta maszyna fizycznie mająca wykonczyć karła Messiego i spółkę?.Drużyna angielska która nie miała żadnego rzutu rożnego,dawno nie pamiętam.Mimo to brawo dla MU za postawę i zachowanie pomeczowe.
0
Nie wiem czy się zgodzicie,ale kolejne genialne posuniecię Pepa.Messi zagrał troszkę z tyłu,dwie super asysty.Podanie do Villi na 1-4 prawie identyczne jak w meczu z Realem,widać że Panowie rozumieją sie bez słów.