barca_fan10
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"ja bym preferował transfer Moussa Sissoko z Tuluzy... bo z tych wszystkich młodych defensywnych pomocników, to on mi najbardziej przypadł do gustu"
On ma dobrze grac i przypasc do gustu Pepow i Barceloniei a nie tobie.Jest temat o tym gosciu to omawiajmy jego a nie robmy okienka transferowego kogo by kupic.
Osobiscie nie znam go ale jezeli jest dobry to czemu nie ;)
0
JHa czytalem wczoraj na onecie bodajze " Arsenal wygral wojne z Barcelonoa" i dalej w artykule pisalo ze Rossel powiedzial ze nie chyba nic z tego bo arsenal nie chce sprzedac Cesca a oni nie dzadza za niego kwoty rzedu 50-70 mln.
0
1 kolejka Primera Division 2009/2010 (30 - 31 sierpień) Zacznie sie pewnie mniej wiecej jak rok temu.
0
yyy tez chce ;) Ja wlasnie skonczylem szkole i mam tak w planch odlozyc troche i za jakies 2-3 lat skoczyc na camp.Troche dlugo ale.. ;DI zrobic sobie zdjecie najchetniej z messim lub xavim iniesta ale takie cos nie bedzie latwe raczej bardzo trudne ale sprobowac mozna
0
a co na mecz jedziesz?
0
A nie wiem ja na google patrze co pare dni szukam ;D Ale nie ma narazie i nie wiem gdzie moze byc oprocz google.
0
Na primiera division?
0
Nie wiem jak wy ale ja zrezygnowalem z zapisow rok temu gdy zobaczylem ze na kazdym gadzecie lub na legitymacji pisze fan klub barca polska albo litery na koszulce FCBP.To psuje wszystko.Nie mogloby byc po prostu FCB? Jak dla mnie jest to troche wiesniactwo i nie wyszedlbym w takiej koszulce na dwor dlatego sie nie zapisuje ale kazdy ma prawo do wyboru ;)
0
Jedno jest pewnie nie mozna powiedziec ze wygralismy mecz jakis dzieki ibrze a pozniej ze przegralismy przez niego.Przegrac mozna mecz przez np. Greena ( bramkarza Anglii ) przez ta szmate co w puscil ale nie mozna przegrac przez napastnika.A jezeli ktos mowi ze wygralismy np. na camp nou gran derbi to tez nie mozna tak powiedziec bo nie wiadomo jakby sie potoczylo jakby gral ktos inny zamiast ibry.
0
Możecie mi podać dokładny adres e-mail do serwisu fcbarca.com?
0
Ja kupilem wlasnie taka na allegro myslalem ze oryginalna :D Moim zdaniem nie oplaca sie kupowac oryginalnej bo za droga a taka jest tania i nie wiem czym sie rozni z wygladu na pierwszy rzut okna napewno nikt nie zauwazy ze nie jest oryginalna niby Nike jest.Ja mam taka i jest dobra ;)
0
Juz zamowione ;)
0
Koszulka wyjatkowa rowniez ze wzgledu na tyl ;D Bardzo mi sie podoba choc nie jest tam jakas wyjatkowa zwykla prosta ale ma przekaz ;)
0
Messi i wszystko jasne ;)
0
Witamy w najlepszym klubie swiata! ;D
0
Armandi
Masz racje Villa nie bedzie sciagal uwagi 2 obroncow jak Ibra tylko 3 bo jest pilkarzem wybitnym i nieprzecietnych umiejetnosciach.Nie mozna powiedziec ktory z nich jest lepszy aczkolwiek Villa to egzekutor ligii hiszpanskiej od lat i to daje mu duza przewage nad Ibra.Jak mozesz komentowac jednego z najlepszych napastnikow jakim jest Villa ze nie bedzie sciagal uwagi obroncow? Idz juz spac bo az mnie telepie z nerwow!
0
A ja bede cieszyl sie z kazdej bramki jaka zdobedzie.Mam nadzieje ze stworza z wraz z Messim i Villa zabojcze trio.Tylko z drugiej strony szkoda Pedro Bojana i Jeffrena bo z nich bedzie pozytek w przyszlosci a tak rozwoj ich nie bedzie tak dynamiczny jak przy wiekszej ilosc meczach a znowu brak doswiadczenia moze dac o sobie znac w meczach o duza stawke.No naprawde trudna sytuacja bedzie z wyborem skladu.I tak zle i tak nie dobrze ;/
0
Mówcie co chcecie ale nie lubiłem Eto'o i ciesze się że odszedł.
0
Ale za to jakie rotacje w składzie będzie mógł robić Pep.Na ligę mistrzów niespodzianki w składzie to czasem dobra rzecz np. Bojan zamiast Ibry w meczu ligi mistrzów czasem takie zmiany są bardzo potrzebne nie wspomnę już o meczach ligowych.
0
Co do słów Ibry to niech nie przesadza z tym "będę" bo na razie jest graczem barcy a czy będzie w przyszłości to pokaże nam ten sezon.Jeśli w tym roku Ibra zawiedzie to nie będzie dla niego miejsca w przyszłości.
0
Boże nie komentuję nawet bo szkoda mi słów.
0
Ja jestem stanowczym zwolennikiem przymusowej nauki języka polskiego
strzelił -szczelił niby to samo a jednak różnica
0
Juz sie zaczyna...Jednoczmy sie rozmawiajmy z szacunkiem bo to my nakrecamy ta stronke komentarzami a nie klotnia.
0
Nawet jak bedzie zawalal to mamy zawodnikow na jego miejsce tylko martwi mnie pozycja Pedro i Bojana bo jesli on zostanie to raczej bedzie w 1 skladzie rfazem z messiem i villa.
0
Bardzo dobrze,przyda sie doswiadczony gracz w tym seoznie czuje ze bedzie idealnie zgrany z Villa Messim Xavim Iniesta i Fabergasem.
0
Tez Ci dziekujemy za te lata i za bramki.Niewatpliwie jeden z najlepszych pilkarzy wszechczasow ale czas robi swoje.
0
Bardzo dobrze ze kupili kogos do tylu.No bardzo sie ciesze ,swietnie a nie tylko mowa o ofensywie.
0
Witam mam pytanko.Mam 183 wzrostu okolo i nie wiem czy zamowic L czy XL.Zamowilem XL koszulke klubowa barcelony i jest troche za duza wiec ta raczej zamowic L? Jak sadzicie?
0
Tu tez sie zgadzam Mazi.Ibra myslal ze gra bedzie pod niego ze bedzie sobie stal i pilki beda leciec do niego ale nie przewidzial ze Messi moze tak grac i ze barca to wlasnie zespol a nie indywidualnosci jak w realu.Sprzedac go mamy pedo ville i bojana.Nie moge sie juz doczekac nowego sezonu ;)
0
Noo ja tez sobie puszczam tego gola znaczy ostatnie 4 min meczu.Uwielbiam to ogladac gdy na zywo to ogladalem nie wierzylem ze padl gol na poczatku.To bylo cos pieknego ;)