0

Mam nadzieje ze tobie nie zabraknie "szypkosci" w drodze po slownik ortograficzny.

0

"Toure to zawodnik z najwyższej światowej pułki"

No tak mnie atakowales ze wielu bylo tu takich jak ja a ze ty jestes tu od dawna.Jestes ale z ortografia dalej kiepsko.Mialem nie pisac nic ale po twoich wypowiedziach wczesniejszych ktore kierowales do mnie wygladalo jakbys mial z 20 pare lat i znal barcelone lepiej niz ja.Teraz widze ze nie mozesz miec wiecej jak 15 skoro półka piszesz pulka...

0

W sumie znalazlem sposob zeby sie nie denerwowac.Nie bede wchodzil na newsy dotyczace Yaya i kazdy bedzie zadowolony ;) Zachowam swoje zdanie bo ja tez was nie przekonam.Aczkolwiek nie mowie ze Yaya jest slaby czy cos ale mnie denerwuje co jakis news to komenty " Byles swietny" " Wroc do nas".Takie troche to dziecinne i denerwujace,ale juz mnie nie ma na tym newsie ;)

0

A juz myslalem ...

0

Twoje wypowiedzi mialy na celu zmienic moj stosunek do Yaya? Czy uswiadomic mi ze jestes jakims bossem na tym portalu? "Nie jestem tutaj od dziś, takich jak Ty było wielu." Napewno bylo wielu takich co nie przepada za Yaya i napewno wielu takich jest.

0

Nikt Cie takze nie zmusza do czytania moich komentow.Mozesz je omijac wzrokiem.

0

Mam taki pomysl moze zmienimy nazwe stronki na yayatoure.com albo fanclubyayatoure?Bo juz naprawde nie chce sie czytac tych waszych komentow.Albo wiem! Zacznijcie kibicowac ManCity bo tam gra Yaya!!!!!! Tylko ciekawe jak dlugo bo moze znowu nie bedzie gral w pierwszym skladzie i odejdzie.Zapraszam go do esktraklasy tu raczej bedzie gral kazdy mecz.

0

Nawet gdyby byla to prawda kompletnie by sie to nie oplacalo moim zdaniem.Ibra musi zostac i grac a do pomocy bedzie Cesc.

0

1.Messi

2.Xavi

3.Sneijder

4.D.Milito

5.Forlan

6.Rooney

Jak dla mnie jest tak,ale wydaje mi sie ze moze zamienic sie miejscami Xavi i Messi ale mam nadzieje ze pozostaie tak.

0

Złota Piłka-"Trofeum przyznawane jest dla piłkarza, który zaprezentował się najlepiej w mijającym roku kalendarzowym".

No ja nie wiem ale z tego co mi sie wydaje fakt faktem ze Iniesta i Xavi zdobyli mistrzostwo Hiszpanii i Swiata.Xavi gra bardzo dobrze juz pare sezonow ale napewno najlepiej zaprezentowal sie bez watpienia Messi.W lidze krol strzelcow ze wspanialym dorobkiem 34 goli to nie lada wyczyn.W lidze mistrzow takze krol strzelcow.A co do mundialu to zlota pilka nie ocenia wystepu argentyny ale konkretnych pilkarzy a Messi gral bardzo dobrze.Jego rola w zespole byla prosta: rozgrywac pilke i czynil to wspaniale z Niemcami nie dal rady ale sam meczu nie wygra.Niewatpliwie zlota pilka nalezy sie jemu moim zdanie bo to on byl najbardziej wyrozniajacym sie pilkarzem podczas sezonu a w mundialu moze nie byl najlepszy ale nie zawalil tak jak np. Cristiano czy Rooney.

0

IceMan

"Dyskusja z osoba na tak niskim poziomie nie ma sensu tak wiec miej swoje spatrzone zdanie chlopaku. Zegnam."

Za to twoj poziom jest wysoki piszac tak poniewaz ktos nie zgadza sie z twoja opinia.Uwazasz ze swoimi komentami potrafisz mnie przekonac do tego aby widzial w nim ofiare? Bo na takiego wychodzi odszedl bo nie dawali mu grac.Nie zmienie swojego zdania a takimi komentami nie wiem co chcesz osiagnac? Dodam takze ze pierwszy wystartowales do mnie z komentem ja napisalem to co uwazam i ty jesli chcesz piszesz swoje racje a po co kierujesz wypowiedz do mnie i prowokujesz takie sytuacje?

0

Dobrze fajnie jest swietnyyy odszedl bo malo gral nie dla pieniedzy Yaya jestes superrr.Juz? Pasuje ci? Jeszcze to ze chcial grac z bratem hehehe.Ty widzisz siebie co ty piszesz? Odszedl bo malo gral i chcial zagrac w ManCity z bratem,ale kocha Barcelone.Po prostu czlowiek idealny.

0

"Dobrze gada polac mu!"

Hhahaha rozwaliles mnie tym komentem xD

0

Jeszcze jeden taki tekst i nic wiecej tu nie napiszesz - edit by mod

Napisalem ze tlumaczyl sie ze odchodzi bo malo gral a tak naprawde chodzilo mu o kase.A nie ze tlumaczyl sie ze malo gral a gral duzo.

0

Myslicie ze mi robicie tym na zlosc?;) Jak to mozna latwo zmanipulowac ludzi slodka gadka typu " Barca to klub mojego zycia" " W Barcelonie gralem z najlepszymi".Uciekles jak tchorz jeszcze tlumaczac sie ze malo grasz.

0

Skonczcie to gadanie juz ze nie potrzebny nam.Wiem ze wam nie potrzebny bo macie juz mistrzostwo 10/11 .Kogo tam macie jeszcze w skladzie swoim? Podawac moze kupimy

0

Teraz czekam na komenty " Super Yaya jestes wielki mam nadzieje ze kiedys wrocisz"

0

No witamy w FCB!

0

A co mial powiedziec?

Ze nasz najwiekszy przeciwnik wzmacnia sie doceniam to bedzie nam trudno w meczu z nimi mamy do nich duzy szacunek? I po co byloby sciemniac? Lepiej powiedziec zywa prawde a ze najlepsi sa w Barcelonie ..

0

djmieszko789

No taki sklad to mozesz w fifie ustawic.Pomyslales przez chwile nad tym skladem czy ustawiles dla jaj? 3 ofensywnych pomoncnikow ? Chyba ze Cesca za Serio do tylu bardziej no nie?

0

Zgadzam sie w zupelnosci co zawarlem nizej w poscie.Nie wiem wlasnie co to za mania z ta mlodoscia to musza byc jakies niespelnione marzenia z dziecinstwa.

0

Jak tu ktos powiedzial woli zeby Barca przegrala tytul a zeby mlodzi wiecej zagrali.Ja nie wiem czy to jest podejscie kibica czy jakiegos czlowieka ktory kiedys mial podobny problem(moze gral w pilke i tez nie gral w pierwszym skladzie)Najlepiej nie kupowac Cesca w ogole po co byl Villa.Na atak Bojan Jeffren i moze Messiego sie zdejmie bo za stary.Lepiej dajmy szanse mlody.Ludzie co wy macie z tymi mlodymi.Zagraja dobrze mecz czy dwa ale nie maja doswiadczenia.Ciekawe co powiedzielibyscie jak Pep wystawil mlodych i by im nie szlo.Zaraz by bylo zeby nie dawac tyle grac mlodym.ABSURD.Mlodzi mlodymi ale nie walcie glupot ze Cesc nie potrzebny bo mlodzi nie beda mogli grac.

0

Taki paradoks no nie.Pojsc na mecz Lecha z Barca i kibicowac Barcelonie :D Lubie Lecha ale jesli bedzie taki mecz oczywiscie sercem za Barcelona.

0

Dla nich mecza sie i strzeja tylko obroncy.Reszta niech gra caly sezon bez zmian a co tam.

0

Niee oni by chcieli wzmocnic obrone i szukaja na sile jakis problemow z tylu ze to Puyol stary ze ktos nie bedzie mogl a pomyslcie ze Xavi nie bedzie mogl grac zawsze Iniesta a nawet mozliwe ze Messi,ale nie wy myslicie prosto.Xavi i Iniesta niezniszczalni a Fabregas niepotrzebny jezuu az mi sie czytac nie chce tych komentow waszych

0

Niezle

0

Na szczescie nie jestes trenerem ty tylko Pep i wazne ze on go chce

0

Od poczatku wiedzialem ze Fabregas przyjdzie tylko nie chcial o to prosic trenera z szacunku dla Arsenalu ale gdy nie ma innej opcji to musi poniewaz przed mundialem wiedzial ze bedzie w nowym sezonie w katalonii.

0

Ja nie porownoje ich umiejetnosci ale wydaje mi sie ze do pierwszego sklau nie zawita zbyt czesto

0

Ooj mysle ze pogra tak jak Czyhrynski ale to tylko moje odczucia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?