barca_fan10
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koper 10
Zadzwonie do ciebie jak nie zapomne;D
0
Wygrajcie to pany!
0
I tak Messi jest najlepszy ;D
0
DAVID_VILLA 7
Ziomek porownaj kogo za placami ma Forlan w Urugwaju a kogo Villa w Hiszpanii i przemysl.W dodatku 2 bramki w finale ligii europejskiej.Aczkolwiek sam nie wiem ktory z nich bardziej zasluguje bo bramk Villi byly arcywazne i w znacznym stopniu przyczynily sie do MS.
0
Narazie 1xMessi 1xXavi.Glosujcie a nie gadacie.
0
Messi.
0
Moze zrobmy mini lige typerow na zdobywce zlotej pilki? ;D
Messi,Forlan,Villa,Sneijder,Xavi,Iniesta.
Wybieramy piszac nazwisko tylko bez komenta samo nazwisko.
0
Obiektywnie patrzac to Messi powinien dostawac Zlota Pilke non stop bo jest najlepszy ;D
0
Wiecie moze i jest wielu faworytow ale jestem pewien na 100% i wy tez to wiecie tylko nie dopuszczacie takiej mysli do siebie ;) Xavi nie dostanie pilki to jest oczywiste jakby nie bylo MS ani Messiego to moglby zdobyc ale tak to nie ma takiej opcji.Messi Forlan Iniesta Sneijder i Villa to faworyci i miedzy nimi rozstrzygnie sie walka.
0
Ale wiesz co podczas tej dyskusji spojrzalem na ta sprawe takze z innej strony.Gol Iniesty w finale MS dajacy zwyciestwo jest niewyobrazalnie wazny dajacy trofeum o jakim marzy kazdy pilkarz na swiecie.Forlan strzelil duzo goli na MS na turnieju na ktorym kazdy daje z siebie 100% moliwosci przygotowujac sie na to 4 lata i nie mial za bardzo super druzyny sam wypracowywal sobie szanse na bramki.Z mundialu stawiam na Forlana aczkolwiek dalej chce zeby wygral Messi bo jest nie oszukujmy sie najlpszym pilkarzem na swiecie i narazie nie widze nikogo kto moglby mu dorownac no moze CR ale jak gral w Manu.Takze troche rozumiem ze daja za MS nagrode bo jest to najwazniejsza impreza pilkarska i zaistniec na takim turnieju to nie lada wyczyn a strzelajac gole nie majac druzyny naszpikowanej gwiazdami jak Urugwaj i zdobywajac 4 miejsce to masakra.Z drugiej strony gol Iniesty w dogrywce o takiej chwili marzy pewnie kazdy pilkarz i musi byc to wspaniale uczucie strzelic bramke dajaca takie trofeum.Z 3 strony geniusz futbolu ktory na MS probuje zrobic wszystko aby pomoc druzynie lecz ta odpada ze swietnie grajacymi Niemcami.Mimo to strzelil mnostwo bramek w lidze i LM oszmieszajac przy tym Arsenal.I badz tu madry komu dac?
0
Ludzie nie rozumiecie ze Xavi nie dostanie nagrody za podania do Messiego?? Tak ciezko to zrozumiec? Jest swietny gra dobrze pare sezonow ale nic z tego.Osmieszacie sie mowiac ze Xavi dostanie.Messi Forlan Sneijder w nich trzeba upatrywac wygranego a nie z Xavim wyjezdzacie.
0
Dobra zakonczym to juz.Bedzie plakac jak Messi nie dostanie bo narazie nic nie wiadomo/
0
"moim zdaniem Xavi powinien dostac ta nagrode, i chyba kazdy sie tu z tym ze mna zgodzi.. "
Ja sie z toba nie zgodze.Kazdy mowi non stop ze Xaviemu sie nalezy ale niestety nie dostanie jej nigdy moim zdaniem.A w tym roku Messi musi wygrac!
0
Ja i tak do konca wierze ze Messi wygra a nie jest to takie niemozliwe wiec wierze do konca.
0
Po takim sezonie nie zadowoli mnie nawet 2 miejsce i porazka o punkt.Tyle pracy w sezonie tyle goli no rozumiem jakby strzelil te 25 goli+- w lidze.Ale 34...Nie no pogodze sie jak przegra ale nie Sneijder!Nienawidze go.Iniescie raczej sie nie uda.Wiec Forlan.
0
Sneider jest taki pilkarz?
0
Barca 4-ever
Tu nie chodzi o to ze malo.To nie jest tak ze jak ktos dostal tyle nagrod i zasluguje na kolejne to nie bierze bo juz ma i dostaje ktos inny.Messi po tylu golach w LL i LM a szczegolnie 4 gole z Arsenalem na takim szczeblu rozgrywek i nie z byle jakim rywalem nie ma gadania pila do niego.A na MS goli nie strzelal ale rozumiem jakby wypad na Ronaldo mozna byloby sie czepiac ale wypadl b dobrze.Mial rozgrywac i rozgrywal a jego mecze sprawialy ze chcialo sie ogladac jak biega miedzy rywalami ;)Pila do messiego bez 2 zdan.
0
Wlasnie smiech na sali."Messi,, który w barwach Barcelony prezentował się fenomenalnie jest bez szans...?" Jezeli nie zdobedzie pilki to strace szacunek do tego tytulu. I mowilem wam ze Xavi nie ma szans na pilke bo on prezentuje b dobry rowny poziom a pilke daja jak widac za MS a nie za sezon.Z tych 3 najbardziej nalezy se Forlanowi.
0
amazemecr7
Spokojnie Ramosss nie powiedzial nic zlego.Kibicuje Realowi i nic dziwnego ze wierzy ze Mourinho zmieni ich gre i zaczna zdobywac tytuly.Bardzo mozliwe nic nie wiadomo aczkolwiek Barca zgarnie wszystko ;D
0
Ramosss
Zastanawialem sie wlasnie jakimi argumentami teraz beda poslugiwac sie kibice Realu aby tlumaczyc niepowodzenia.Juz wiem!Mourinho dopiero buduje maszyne!Tylko to bedzie maszynka do wydawania pieniedzy a nie do zdobywania tytulow ;(
0
No zalezy jak na to sie patrzy.Jezeli ktos woli obejrzec gre Barcelony i wynik 4 czy 5:0 bez brutalnej gry to wiadomo ze dla niego najlepsza jest la liga.Liga angielska to walka i jeszcze raz walka ,wspaniale mecze trzymajace w napieciu niekiedy do ostatnich sekund ale zdarzaja sie tez takie mecze jakie ostatnio gra Chelsea po 6 czy 8:0 ;D La lige kocham za Barcelone i nie moge powiedziec inaczej a lige angielska lubie ogladac za walke na boisku.
0
"kurcze ludzie ogarnijcie sie :/ nie znacie faktow a juz pilujecie swoje buzki :/ zeby cwaniakowac najpierw trzeba sprawdzic :)"
To do mnie czy kolo mnie? Jezeli w mojej wypowiedzi znalazles cos co wskazywałoby na to ze cwaniakuje to podaj mi bo ja tu czegos takiego nie widze."Nie znacie faktow a juz pilujecie swoje buzki :/" - to zupelnie nie wiem do kogo.Moze pomyliles news'a?
0
A widzisz nie zauwazylem tego ale pisze ze o 19 sie zaczyna liga hiszpanska ale nie na zywo.To nie wiem jak mecz tez o 19 sie zaczyna.
0
Zamiast Barcy pokazuja lecha z jagiellonia porazka.......
0
No to super po prostu.W canal+ pokazuja mecz Realu i liga polska,wloska.Pierwszy mecz Barcy i nie pokazuja w canal+ po prostu super.Zenada.
0
Napisalem tak ironicznie o tej monecie bo ustalacie kolejki do karnych xD W sumie lepsze to niz sie klocic.Ja osobiscie uwazam Ibra,Messi,Alves,Villa,Xavi
0
Zakladajac ze karne nie dalby rozstrzygniecia jak myslicie ktora strone monety wybraliby gracze barcelony?....
0
Ja nie moge po co wspominacie w co 2 komencie o Henrym?! "wypalony" albo ze slabo gral.Ludzie on odszedl bo wiedzial ze jest coraz slabszy na tle innych mlodych zawodnikow i nie musicie go ganić non stop bo odszedl wlasnie zeby uniknac takich sytuacji i zeby kibice zapamietali go jak najlepiej a ci wala komenty Henry Henry.Porazka.
0
Do redakcji!
Zrobcie cos z tym "czarna wołga" .Albo jest to portal dla kibicow Barcelony i ludzi rozwaznych albo dla takich jak "czarna wołga".Ten uzytkownik swoimi wypowiedziami celowo denerwuje innych i podgrzewa atmosferę w okół siebie tylko nie wiem po co...Zeby komenty byly o nim albo zeby stal sie slawny na tym portalu?
"jesli ktos tego nie widzi to mu naswietle sytuacje: guardiola robi wszystko zeby za rok, po klesce w lidze, zostac zwolniony z funkcji trenera Barcelony i odejsc np. do city. jest to tak oczywiste ze tylko glupi tego nie widzi. a wszyscy wiecie ze czarna wolga nigdy sie nie myli" Nie wiem czy to^ ma byc smieszne? "Haha" Posmialismy sie ale naprawde nigdy nie zbudujemy kulturalnych dyskusji i wymiany pogladow na wysokim poziomie jezeli ktos taki bedzie pisal komenty takie jak wyzej i jak wiele innych tego uzytkownika...
0
"Jestem pewnie monotematyczny ale gdyby Toure częściej dostawał szanse na grę w zeszłym sezonie i udało by się go zachować w klubie to wynik meczu byłby zdecydowanie inny. Jestem tego pewien po obejrzeniu jego wczorajszej gry na White Hart Lane. "
Hahaha padlem.Czego jestes pewien czlowieku? Ogladalem ten mecz i gdyby nie bramkarz Man City to by przegrali i to nie 1;0 ale wiecej,a Toure pokazal chyba 3 strzaly z daleka niecelne.Ludzie nie wypowiadajcie sie jak nie macie zielonego pojecia o czyms.