barca_fan10
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bobo
Oczywiscie ze moze i szczerze mowiac mam taka cicha nadzieje ze to jednak on dostanie ta nagrode. Na MS Argentyna zaszla do 1/4 dzieki fenomenalnej grze Argentynczka mimo ze bramki nie zdobyl byl z tej reprezentacji najlepszy. Sezon mowi sam za siebie w samej lidze 34 gole i krol strzelcow LM., Zloty but a w tym sezonie tylko to potwierdza 15 goli w lidze 6 w LM. Jest po prostu NAJLEPSZY!
0
No panowie jak podium bedzie tak wygladac: 3 zawodnikow Barcy to nic tylko sie cieszyc ;)
0
Ciekawe jaki sklad na Rubin ale mysle ze zagra Mascherano, Bojan, Keita od pierwszych minut. Mooze Thiago.
0
czarny_1991
No widac ze kaadeel jest takowy ;) Nie no musza cos zrobic z tym bo nie da sie normalnie podyskutowac. Niedlugo bedziemy sie wymieniac numerami gg i robic konferencje zeby spokojnie pogadac. Naprawde portal jest dla nas jak tu wchodze zeby sie podzielic jakimis uwagami posluchac waszych opinii a tu mi taki spamuje co o babci i o Realu no to co ja czuje? ;)
0
Boze powiedz mi chlopie jedno? Po co sie zalisz tu? Idz stad blagam Cie. Uznam ze Real jest lepszy ze Ronaldo jest najlepszym pikarzem na swiecie ze nie mamy szans w tym sezonie tyko blagam idz stad prosze. Hala Madrid i co tam jeszcze jest.
0
"przybijali... spoko przybije z wami piatke ale potem sobie wlasna piatke chwycie za pale i sie pomasturbujcie z radosci.."
ADMINISTRACJA! Wywalcie to dziecko bo naprawde porazka.
0
Villarreal*
kaadeel
Po co ci to? Idz do kosciola czy gdzies. Ja nigdy nie zmienie swojego zdania na temat waszej "gwiazdy" tak jak kazdy na tym portalu wiec idz pogadaj ze swoimi kolegami na wasza stronke ;) pozdrawiam
0
Do Redakcji
Panowie mam pytanie organizacyjne. Nie mozecie banowac kibicow Realu przylazacych tu? Znowu odniose sie do sytuacji wczorajszej gdzie siedzielismy i sledzilismy rozwoj wydarzen zwiazany z meczem Osasuny. Tam zaden kibic Realu nie wypisywal nic i mozna bylo z czystym sercem pogadac. Teraz wejdzie taki napisze cos i od razu zaczyna sie walka na slowa bo on nie ma co robic to wbija i szuka zaczepki bo mu sie nudzi. Naprawde to bedzie rozwiazanie od razu zrobi sie lepsza rozmowa.
A teraz cos do kibicow Barcy. Jak myslicie kiedy Real straci jeszcze cos pkt? Kurde liczylem na Valencie ale jak ona nie dala rady to Sevilli tez nie wróże dobrego wyniku. Jedynie Villareal moze powalczyc okorzystny rezlutat. A my mamy ciezki mecz z Espanyolem. Marzy mi sie przewaga 4-6 pkt na polmetku ;)
0
Panowie. Nie wiem czy to widzicie ale mnie co mecz po prostu telepie jak biegnie "Krystjano" na pelnej szybkosci i on specjalnie wbija sie w obronce pilke puszcza dalej i przewraca sie. Sedzia w 90% przypadkach gwizdze faul a to jest tak jakby wymuszenie faulu.
0
W sumie od rana kilkanascie osob razem przezywalismy dobre i zle wiadomosci o meczu. To jest fajne ze laczy nas pasja do jednego klubu i razem mozemy tu wymienic kilka zdan i uwagi. Dobrze sie skonczylo do pelni szczescia Valencia wygraj to alo chociaz zremisuj. Pozdrawiam ;)
0
Nie wierze w to jak na takim poziomie moze byc takie mataczenie. Jezeli ktos najpierw zgadza sie na odwolanie meczu a pozniej zmienia decyzje i jeszcze stawia warunek ze do 20.30 maja byc a wiemy ze to bedzie ciezkie do wykonania to cos jest tu nie tak. Nie wierze w az takie zaniedbanie ze strony dzialaczy Barcy. Jak nie dotra i bedzie walkover to dopiero bedzie cyrk.
0
17:15 RFEF poinformowała, że jeśli Barça nie dotrze na mecz do 20:30 to przegra mecz walkowerem - taką informację podało Radio Katalonia
Zaraz bede plakal powaznie. Czy zdaza? ;(((
0
Zmienie temat zeby wyluzowac ;) Nie wiecie czemu Messi zniknal z Facebook'a? ;d
0
Caly dzien praktycznie odswiezam ta strone i czytam kolejne info. Niezle xD
0
juniordg
Ja caly czas sledze program canal+ i tez sie zastanawiam czy bedzie. Mmam w tym troche doswiadczenia i powiem Ci tak. Na canal+ Gol jest miejsce na transmisje ale czy puszcza nie wiadomo i nie wiadomo kto by mial to komentowac bo raczej pokryje sie to z meczem Realu. Mimo to uwazam ze puszcza na Cyfrze ;)
0
Panowie Canal+ Gol jest wolny dzis caly dzien wiec moga wrzucic tam mecz tylko nie wiem kto bedzie komentowal... Oby puscili
0
"Pep pewnie objął stery i włączył nitro :D" płacze xDD
0
I Cyfra pewnie nie pusci meczu w takim razie jak bedzie sie pokrywalo z meczem Realu. Porazajace i debilne. Oby wygrali bo chce zobaczyc ich miny tych szmaciarzy bo inaczej ich nie nazwe. Stalo by im sie jakby zagrali juto.
0
Jakby od razu pojechali to by nie wplynelo na zawodnikow a po takim zamieszaniu to moze miec wplyw i to duzy.
16:15 RFEF, która początkowo zgadzała się na przełożenie spotkania, miała przed godziną 15 poinformować klub z Barcelony, że wycofuje się z tej decyzji i mecz musi się odbyć dzisiaj. W zależności od tego, o której drużyna dotrze na miejsce, mecz odbędzie się o 20, 21 lub 22. Jak to rozumiec ze wycofala sie z tej decyzji? To sa dorosli ludzie czy dzieci?
0
Ja to licze na Valencie. Wiem ze bedzie trudno by Real stracil 3pkt ale strata 2pkt troche bardziej prawdopodobna mam nadzieje ze tak bedzie. Ale pieknie by bylo pozniej Sevilla i Villareal juz na miekkich nogach by grali.
0
Ale z drugiej strony nie ma co sie tak srac o ten mecz. To nie Liga Mistrzow tylko zwykly ligowy mecz ze srednia druzyna ( mowie to z pelna odp). Nie przesadzajmy robia z tego wielkie halo jakby jutro byl koniec ligi.
0
Jezeli to prawda to git
0
Cos na rozluznienie. Zobaczylem sobie terminarzyk i powiem wam ze druga polowa sezonu to Real bedzie mial cieniutko ;D Sevilla Atletico Valenica Villareal Osasuna i Espanyol na wyjezdzie ladnie :D My troche mniej z tego.
0
Trzymac kciuki za 17 bo juz Cyfra w miejsce dzisiejszego meczu wstawila powtorke Gran Derbi i juz szykuja miejsce na jutro na 17 bo tez znikly powtorki w tym czasie. Musi byc 17!
0
Tez wole mecz jutro. Mam nadzieje wielka ze jednak sie odbedzie jutro.
A co do walkowera. Pytam osob zorientowanych. Nie moze juz go byc skoro kto tam zaakceptowal ze Barca nie ma jak dotrzec tak? Czy jeszcze nic nie wiadomo?
0
To juz sa jaja. Powinien ktos z federacji okreslic termin nowego spotkania i nie ma czegos takiego ze Osasuna sie nie zgadza. Jak nie chce grac to 3pkt na nasze konto a nie beda teraz fochy stroic.
0
To juz sa jaja. Powinien ktos z federacji okreslic termin nowego spotkania i nie ma czegos takiego ze Osasuna sie nie zgadza. Jak nie chce grac to 3pkt na nasze konto a nie beda teraz fochy stroic.
0
Ja nie moge. Nie zgadzaja sie bo taki maja kaprys? Ehh teraz nie wiadomo juz nic.
0
No to teraz czy Cyfra pokaze czy nie ;) Glowne pytanie. A i nie wiadomo na ktora czy na 17 na bank? Bo 17 pasuje programowi Cyfry z tego co widze
0
Jak zobacze oficjalny komunikat ze mecz jutro o 17 i ze Cyfra transmituje to nic sie nie stanie. Jak cyfra nie pokaze to dzuma!