barca_fan10
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real Madryt ( Królewscy)- 2 miejsce w Primeria Division, 1/8 Ligi Mistrzów. Wspaniale sie to ^ prezentuje!
0
jamjestjam
Ale mamy lige mistrzow a Real odpada w 1/8 i tak bedzie zawsze !!!!!hahahahah Visca el Barca. ps. dzieki sedziowie ze Chelsea. Miejmy nadzieje ze pomoga nam i tym razem a Real niech w koncu przejdzie 1/8 hahahahahahahah. W poniedzialek pojedynek wychowankowie vs najemnicy!!!!!
0
misiek112
Za taki komentarz powinni obciac ci wszystkie palce zeby nie mogl juz pisac czegos takiego. To ze ktos wygrywa nie znaczy ze moze grac na czas i drwic z przeciwnika bo tak to trzeba nazwac. To wedlug Ciebie moze powinni juz konczyc mecz w 85 min bo po co grac jak juz nie wyrownaja. Czlowieku szacunek do przeciwnika jest cos takiego jeszcze na tym swiecie.
0
Gra na czas - stosowana jest przez kazdy zespol ktory wygrywa i jest koncowka meczu, ale jest to gra typu wykopywanie pilek, symulowanie fauli, opoznianie wznowienia gry. Jezeli ktos utrzymuje sie przy pilce to swiadczy o klasie zespolu i umiejetnosciach jakie posiadaja zawodnicy a niekiedy takze o braku zaangazowania drugiej druzyny jezeli ci nawet nie biegaja za pilka. Oczywiscie Barca tak jak kazdy zespol gra na czas kiedy jest to potrzebne ale nie przejawia sie to utrzymywaniem przy pilce bo to jest po prostu rozgrywanie pilki.
0
Darkstar
Chyba napisales ta gre na czas dla rozglosu bo nie wyobrazam sobie zeby ktos przy zdrowych zmyslach napisa takie brednie. Jezeli ty mowisz ze Spikes jest mlodszy od Ciebie bo nie wyobrazasz sobie zeby ktos starszy od Ciebie wyrazal takie opinie w takim razie ja ty sie jeszcze nie urodziles bo nie wyobrazam sobie zeby ktos w ogole mogl tak sie nie znac na futbolu zeby mowic ze Barca gra na czas.
0
A dla mnie bezwzglednie nie jest najlepszym trenerem na swiecie. Trzeba miec jaja jak Ferguson i Wenger tyle lat spedzic w jednym klubie. To oni sa legenda danych klubow a ten pan co sezon zmienia klub. Jest na pewno dobry ale nie najlepszy bo tak jak mowilem nie sztuka jest wejsc na szczyt ale sie na nim utrzymac.
0
LionelMessi dobrze gada. Tak samo mysle i to na bank o to biega. Jak przeczytalem ten wywiad od razu pomyslalem ze jakis fajny trener z szacunkiem do innych ale przypomnialem sobie ze to niemozliwe bo to Mourinho. Mysle ze poczul lekki strach i przeszlo mu przez mysl ze Real ten mecz przegra. Ja mam pewne obawy w sumie mam je przed kazdym mecze ale jedno jest pewne. Tego meczu nie obejrze na lezaco bo kazda akcja Realu bedzie przyspieszala moje serce. Jak wygra Barca to do kolejnego Gran Derbi mamy spokoj i ze smiesznymi wypowiedziami Mourinho i CR oraz przede wszystkim z kibicami REALU piszacymi ze tym razem Real wygra z reszta co roku to samo i co roku wynik jest dla Barcy. Messi pokaz co potrafisz i mijaj obroncow jak tyczki!
0
Kazdy ma swoje zdanie. Mimo kibicowania Barcelonie uwazam ze Di Maria jest lepszy i to duzoo. Kilkanascie meczy zagral raptem i wiekszosc z nich byla wspaniala w jego wykonaniu. Idealnie robi swoja robote na boisku. Neka rywala na skrzydle szybki potrafi wspaniale dograc i dryblowac. Pedro na pewno tak nie dogrywa czasem sam za bardzo sie napala na bramke. Na pewno Di Maria lepszy i nie kompromitujmy sie bo niedlugo ktos powie ze Bojan jest lepszy od CR.
0
Jezu telepie mnie jak czytam komenty ze Real i Barca by w lidze angielskiej nie pograly sobie tak jak tutaj. Za przeproszeniem gowno prawda! Takim skladem jaki ma i Barca i Real odjezdzaja w angielskiej reszcie klubow. No moze Chelsea i Manu trzymaly by sie za nimi jak Valencia i Villareal. A co do pogramow to West Ham Utd Wilki i Wigan wedlug was nie dostaly by batow po 5-6 do 0 i byly by w stanie wygrac z Barca czy Realem? Smiech. W takim razie liga wloska i francuska tez sa lepsze od hiszpanskiej bo tam tez na razie jest walka i kazdy moze wygrac z kazdym. Co za tok myslenia. Porazka.
0
Porazka Polsatu. Tyle meczy i znowu Barcy nie pokazuja. Jeszcze 3 dni temu widzialem reklame ze Barca z Pana pokazuja. Wczoraj patrze Manu Rangers. Po prostu super mecz. Manu teraz nic nie gra a Rangers no nie oszukujmy sie nie sa potega pilkarska. Rozumiem ze na poczatku nie pokazywano meczy Barcy ale jeden chociaz powinni.Ehh
0
Ja planuje od roku juz pojechac ale dopiero za jakies 2-3 lata tylko zastanawiam sie czy sam zorganizowac sobie wyjazd z przyjaciółmi czy z FCBPolska. Kase trzeba nazbierac nie tylko na wyjazd ale i na FCBotige ;D To jest jedna z kilku rzeczy ktore musze w zyciu zrobic. Pojechac na Camp Nou i zobaczyc Barce w akcji. Mam nadzieje ze starczy mi zycia ;D
0
Mam pytanie prosze o odpowiedz. Wie ktos czy mozna np. pobrac 2 filmiki z youtube i z nich skleic sobie jeden swoj i wstawic na yt?
0
Z jednej strony w pelni zgadzam sie z Pyrzo_Barca. Czlowiek nie jest nieomylny i zawsze moze popelnic blad. Latwo mozna krytykowac ale jak ktos by sprobowal posedziowac to by zobaczyl ze to nie jest tak jak przed ekranem telewizora. Z drugiej jednak strony to jest jednak mecz na najwyzszym swiatowym poziomie a sedzia przeciez nie jest wybierany na ochotnika z ulicy tylko jest to przeszkolony arbiter ktory musi widziec takie cos. Takie bledy to moga sie zdarzac w polskiej okregowce albo w 5 lidze angielskiej a nie w primera division i jeszcze w badz co badz meczu na szczycie, ale jak wiadomo bledy sa i beda tak jak napisal to pyrzo czego dowodem jest nieuznana bramka Anglii w meczu z Niemcami lub gol Henrego w meczu z Irlandia. Czy to naprawde takie trudne wprowadzic sedziego ktory bedzie ogladal powtorke akcji i komunikowal sie z glownym za pomoca sluchawki tak jak teraz glowny z liniowymi?
0
A wlasnie zapomnialem jedna sprawe. Gadacie na Bojana ale widzicie jak ostatnio gra Pedro?? Wczoraj myslalem ze mnie cos trafi. Przejmowal pilke i od razu wdawal sie w drybling ktory przegrywal z obroncami Villarealu. Gdy stracil pilke od razu faulowal i tak non stop. Gdy mial okazje do strzalu znowu probowal dryblowac. Wczoraj strasznie mnie rozczarowal ale mam nadzieje ze w nastepnym meczu bedzie lepiej.
0
Jak uslyszalem od komentatora na C+ ze wariat z chorągiewką to plakalem ze smiechu. Dobra teraz GD i mamy prosta droge do polmetku sezonu. Zeby tylko nie zaczeli gubic pkt na slabeuszach. Messi klasa sama w sobie. W kazdym meczu co raz dalej oddala sie od reszty pilkarzy na swiecie. Jest po prostu fenomenem!! Iniesta osmieszal pilkarzy Villarealu ;D BRAWO.
0
Albo sedziuja albo sobie robia jaja. Na tym poziomie ten pan od spalonego powinien juz nigdy nie poprowadzic meczu w primera division. Takie za przeproszeniem szmaty bo inaczej nie nazwe go powinny sedziowac mecze druzyn co najwyzej ze srodka tabeli a nie czolowke. Jak bedzie remis albo porazka Barcelony to po prostu nie wiem.... GRATulacja dla super arbitra liniowego.
0
I tym wlasnie rozni sie IceMan od Robertinha. Ice spojrz na odpowiedz ktora napisal mi Robertinho. Mozna cos komus wyjasnic bez zadnych zbednych slow. Po prostu widac klase w tym komencie tak jak przystalo na administratora tej stronki a twoj koment no co moge powiedziec, widac ze chcesz pokazac takim komentem ze nie wiem ze rzadzisz tu? Z reszta zdazylem juz poznac Cie na przykladzie Yaya Toure kiedy powiedzialem ze odszedl dla kasy ale zostalem od razu wyzwany od niemyslacych ludzi. Czy naprawde potrzebujesz pisac takie komenty zeby kazdy widzial ze jestes tu "panem"?
0
mpower
Chyba chciales napisac diametralnie bo takiego slowa jak napisales nie znam ;o
0
Znaczy jak slysze ze gra np. Regal Barca czy jakos tak to tam ostatecznie wole zeby wygral zespol co ma w nazwie Barca i ma z nia wiele wspolnego ale poza tym mnie nie interesuja inne sekcje .
0
Skoro nie jestem prawdziwym kibicem bo kibicuje tylko sekcji pilkarskiej to trudno. Nie mam w zwyczaju pozorowania kogos kim nie jestem i na sile kogos lubic dlatego nie ukrywam ze nie obchodza mnie inne sekcje i jezeli w twoim zdaniu nie jestem prawdziwym kibicem to trudno. Moze to prawda ale dla mnie Barcelona oczywiscie sekcja pilkarzy zawsze bedzie najwazniejszym klubem na swiecie.
0
Nie czaje czemu mialbym sie wybrac na ten mecz? Inetresuje mnie tylko FC Barcelona pilkarska a nie jakas pilka reczna czy koszykowka. Za te pieniadze to wydalbym na biletu na ten mecz i na dojazd wolalbym kupic bluze treningowa barcelonki lub cos podobnego. Naprawde nie czaje po co taki news. Wy sie interesujecie Barcelona koszykarska i pilka reczna? Moze mialbym zobaczyc pilkarzy recznych i wyobrazic sobie ze to pilkarze? Moze to tylko ja taki jestem a reszta tu kibicuje kazdej dyscyplinie.
0
Po 1. Komenty ze Xavi za caloksztalt- skonczcie bo to juz sie robi smieszne.
Po 2. Sneijder czlowieku nic nie grasz w tym sezonie i chcesz Zlota Pilke? Wklad w trofea ktore zdobyl Inter w takiej samej mierze albo w wiekszej mieli Eto'o i Milito wiec skoncz gadanie z ta pilka. Pokaz cos w tym sezonie bo na razie Sneijder nie rozni sie niczym od przecietnych pilkarzy a takim tej nagrody sie nie przyznaje. Jak dostanie Sneijder to juz bedzie smiech na sali. Messi lub Iniesta ( Messi za caly sezon okroszony niewiarygodna iloscia bramek i forma ktora utzrymuje non stop co pokazuje w tym sezonie) ( Iniesta za najwazniejszego gola w zyciu jaki moze zdobyc pilkarz) Nie no do tejk pory smieszy mnie kandydatura Wesley'a.
0
Ja nie wiem jak on ich tak mija. Pila do przodu i taki speed. Wielkie odkrycie i wiem ze niedlugo zmieni klub oby nie na Real bo bylo by ciezko.
0
Juz nawet kibice innych klubow swiata nawet Realu powoli godza sie z prawda kto jest najlepszym pilkarzem na swiecie. Glosno jest o porownaniach CR do Messiego. CR jest bardzo dobrym i nalezy do czolowki najlepszych pilkarzy swiata ale Messi jest po prostu pilkarskim fenomenem i o ile mozna porownac CR i Rooneya czy Drogbe badz kogos innego z dobrych pilkarzy to Messi jest ponad nimi i jak mowie nawet jego anty fani w podswiadomosci wiedza jaka jest prawda bo ten chlopak to geniusz pilkarski.
0
Panowie, nie ma potrzeby zmieniac stylu i szukac elementow zaskoczenia przeciwnika. Xavi i Iniesta pomoc atak Pedro Villa Messi i co z tego ze wszyscy beda znac taktyke? Przy geniuszu tych pilkarzy ktorych wymienilem wyzej nikt nie oprze sie tej ofensywie. Nic nie zmieniac i przede wszystkim cieszyc sie gra bo tego brakuje w tym sezonie. Pamietam jak w sezonie w ktorych zdobyli 6 tytulow kazdy mecz sprawial im radosc a grali kazdy mecz identycznie i jakos nikt nie mowil ze gra jest odczytywana przez przeciwnika. Mamy NAJLEPSZA ofensywe na swiecie i nie zmarnujmy tego na szukanie nowych kombinacji gry. Grajmy to co zawsze cieszmy sie gra a bedzie dobrze.
0
Ej orientuje sie ktos czy Ronaldo w koncu ma 11 bramek czy 12? Bo roznie jest to zapisane na stronach z wynikami ligi hiszpanskiej i nie wiem w koncu bo tam byl jakis problem komu zapisac pamietam i teraz sam sie gubie ile ma.
0
Jestem fanem Barcelony ale trzeba patrzec racjonalnie na sytuacje. Nie wygramy w tym sezonie choc do konca bede w to wierzyl. Mamy sklad pelen gwiazd ale jednak czegos brakuje. Tak samo jest z Realem znacy bylo nie wiem jak bedzie teraz. Zawsze Real mial wielkie gwiazdy a niektore sezony okazywaly sie totalna klapa bo brakowalo "tego czegos" i teraz wedlug mnie bedzie tak z Barcelona
0
Czytam te wasze komenty i zdecydowalem ze to moj ostatni koment na tej stronce bo nie ma sensu nic pisac jak i tak za 5 min zostanie zaspamowane przez jakies dzieci ktore wyrazaja swoje racje poprzez wyzywanie i przekomarzanie sie nawzajem.Pogram w lige typerow i poczytam newsy ale omijajac komenty uzytkownikow.
Pzdr dla prawdziwych kibicow Barcy.BF10.
0
Co by nie zrobił Pep to i tak jestem za nim bo przekonał mnie że warto mu zaufać.2x tytuł mistrza Hiszpanii BRAWO.A co do LM nikt nie będzie ciągle wygrywał.I teraz przytoczę tu słowa słynnego trenera"Gdyby zawsze wygrywał najlepszy,Barca wygrałaby wszystko"
Pozdro dla prawdziwych kibiców Barcelony.BF10.
0
azloe
Jedynym bledem jest pisanie przez Ciebie komentow.Proponuje wiecej czasu poswiecac na nauke niz na odwiedzanie tej strony to wyjdzie ci na dobre ;) A i jeszcze jedno pierwszy raz slysze o takim pilkarzu jak "Eto". pzdr dla ludzi ktorzy swoim poziomem reprezentuja klase i podnosza poziom tej strony piszac poprawnie.