barca_fan10
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No no ladnie Cesc zamieszal.Najpierw mowi ze chce przejsc pozniej nie ma odwagi powiedziec wprost i jednak zostaje.Niech siedzi w Arsenalu bo za rok to juz Thiago bedzie mogl o wiele czesciej grac w skladzie.
0
No ja patrzylem i wydaje mi sie ze jezeli bedzie to na tvp sport a ja nie mam niestety tego kanalu.
0
Dzieki wielkie za linki do meczu.Mam nadzieje ze podace do superpucharu 14 sierpnia ;D
0
Odnosnie transmisji.Superpuchar nie jest napewno transmitowany w canal+ i prawdopodobnie w tvp2 i tvp1.Ostatnia szansa jest chyba Tvp Sport chyba ze zmienia program i bedzie na tvp2 ale watpie.
0
Henry to moj idol z dziecinstwa mam do niego duzy sentyment,wiec nawet jakby odszedl do Realu to i tak bym darzyl go sympatia.Fajnie ze zakonczy kariere w New York bo tu aby by na lawie siedzial.Titi!
0
gczoo77
Powiem ci ze nie jestem uprzedzony do Yaya.Nie darzyłem go wielka sympatia ale jako gracza Barcy musialem go szanowac a co do Yaya to wydaje mi sie ze wy raczej macie przesadny stosunek do Yaya a nie ja uprzedzenie ;)
0
gczoo77
IceMan napisal mi kiedys zeby podal mu przyklad zawodnika ktory opuszcza klub i mowi takie slowa no to aby napisalem ze cudem jakims kolejny zawodnik powiedzial ze barca to klub jego zycia,a ze brzmi to jakos znajomo to widac ;)
0
IceMan
Nie chce sie juz klocic ani wywlekac starych klotni ale slowa "Barça to klub mojego życia" juz chyba gdzies slyszalem.....aa Toure.I pisales zebym podal ci choc jednego gracza ktory odszedl z Barcelony i tak mowi.No to prosze.I dalej uwazasz slowa Toure za super wyjatkowe?
Teraz pewnie odezwie sie do mnie rzesza fanow Toure z pretensjami ale jestem do tego przyzwyczajony.
0
Ten koment juz lepszy bez "frajerow" i "dup" ;)
0
imonkey
Jezeli juz cos piszesz to z szacunkiem i po polsku ,a slowa typu". Cesc to frajer i tyle" zostaw dla siebie.
0
misiek112
Juz tyle razy przytaczalem argumenty ze nie chce mi sie nawet pisac jeszcze raz tyle bo jest ich wiele a Ci ktorzy tak jak powiedzialem nie znaja sie na futbolu i tak ich nie zrozumieja.
0
Jezeli ktos pisze komenty typu " Po co nam Cesc" to jak dla mnie futbol zna jedynie z wiadomosci badz z Fify.Jestem w stanie zrozumiec argumenty ze moze troche za drogo w obecnej sytuacji klubu ale ze jest nam niepotrzebny nie zrozumiem nigdy.Podejrzewam ze tok myslenia kogos takiego to "mamy Xaviego i Inieste i nie potrzeba nam nikogo wiecej bo oni sa najlepsi na swiecie".To jest zenada ;(
0
Jak Cesc nie przyjdzie w tym sezonie to chyba lepiej by bylo zeby w ogole nie przychodzil.Wtedy Thiago sie ogra troche wiecej i bedziemy mieli swoich aczkolwiek wole zeby przyszedl Cesc.Z drugiej strony liga ang bedzie ciekawsza z Fabregasem w Arsenalu;)
0
Dobra lawka rezerwowych to podstawa.
0
ziomaldinho
Nie no nie bedziemy dawac fory innym klubom i grac w 10 ;)
0
rafa324
Pomysl! Chyba nie gra sie mecz za meczem tym samym skladem.A jak komus nie idzie wtedy schodzi na lawe a wchodzi ktos inny.Mozliwosci rotacji w skladzie beda duzo wieksze niz obecnie. ps.Znasz takie slowo jak zmeczenie?To wlasnie czesto towarzyszy pilkarzom szczegolnie przy takiej ilosci meczow a Fabregas z powodzeniem stworzy wspanialy duet z Xavim ub Iniesta badz z Thiago;)
0
Aha dzieki za info.
0
Mam takie pytanie nie dotyczace newsa.Wiecie moze kiedy zaczyna sie liga ang? Bo patrzylem program w canal+ na 14 sierpnia i juz sa mecze na zywo ligii angielskiej.To tylko la liga tak pozno startuje?
0
No nie zgodze sie z niektorymi waszymi komentami ze Arsenal nie ma szans nic ugrac.Moze lm to jeszcze nie ale zwyciestwo w lidze angielskiej jak najbardziej,sklad maja niczego sobie jeszcze Cesc zostanie i mozna walczyc o wszystko.
0
Mimo wszystko Wenger to wielki trener i mysle ze wie co robi.Przyjdzie Cesc bede sie cieszyl nie przyjdzie tez nie bede rozpaczal w koncu Barcelona poradzi sobie!
0
kinio
wyluzuj nikt nie sprzedaje messiego,zwykla ironia.Chyba nikt nie wyobraza sobie barcelony bez messiego.
0
Mysle ze jakies 150mln by mogli dac max. za niego oczywiscie to tylko spekulacje bo i tak nigdy go nie kupia.
0
Jakby nie patrzec nie ma sie czym przejmowac moim zdaniem.Starczy i na Cesca i klub nie upadnie ;)A swoja droga ciekawe kogo jeszcze City kupi im sie pieniadze nie koncza ;D
0
Łoo naprawde pierwszy? Myslalem ze z jednego strzelil w tamtym sezonie.
0
Jezu ludzie co wam przeszkadza news o Fabregasie.Wy to macie czytac a nie ustalac komus co dodawac.Jest news uwazasz ze za duzo tego to po co czytasz?!
0
To pyrzo wybiegl xDDDDDDD
0
Kamil
dzieki za linka ;D jak bedziesz mial do superpucharu hiszpanii jak nie bedzie transmisji na tvp2 to napisz mi ;)
0
Jezu juz myslalem ze news ze transfer doszedl do skutku....
0
Ibra bardzo dobrze nie zapomne twojego zgrania plecami do messiego bodajze ;) mes que un club!
0
Nie oszukujmy sie Cesc to jeden z najlepszych ofensywnych pomocnikow na swiecie a jego przyjscie zaprocentuje nam napewno i to nie tylko w tym sezonie ale i w nastepnych.A Thiago i tak sie rozwinie bo szanse gry i tak bedzie dostawal nawet przy przyjsciu Fabregasa a w pozniejszym czasie moga stworzyc ladny duet Fabergas z Thiago tak jak teraz Iniesta i Xavi.