0

Nie pokaza Barcelony z Herculesem a pokazuja Real z Osasuna.SMIECH!

Mam gdzies taka cyfre + ktora sobie wybiera ze nie pokaze meczu z Hercules.Jeszcze maja czas na zmiane programu bo mecz dopiero za tydzien.

A co do slow IceMan'a ze Ibra jest najwiekszym niewypalem ostatnich lat to dla mnie jest smieszne.Jak mozna nazwac niewypalem transfer zawodnika ktory strzela bodajze 15 goli w sezonie? Ja wiem jak,bo wszyscy zwalaja na niego wine za przegrana w LM i taka jest prawda.Nie umiecie sie pogodzic ze cala druzyna zawiodla.Zagral dobry sezon i odszedl.Czy to nazywa sie niewypal?Niewypal to niewatpliwie Kaka za ktorego zaplacono duze pieniadze i ktory prawie caly sezon przesiedzial na lawce a w tym sezonie takze walcz z kontuzja nie wspominajac o tym ze Mourinho chyba nie widzi go w skladzie( w sumie to tylko przypuszczenie).Takze jezeli mowimy o niewypalach to Kaka a nie Ibra zastanowcie sie.

0

Maciejo_5

Niestety Canal+Sport i testowy Canal+Gol (26) sa zajete.Na jednym Lech na drugim Real.Zostaje aby Canal+Sport 2 bo tak jak powiedzialem nic nie transmituja na zywo w tym czasie dopiero o 20.40 Milan,ale juz powinno byc info ze bedzie Barca a nie ma ....

0

IceMan

Wiem ze Perez nie jest trenerem ale jakby Mourinho bardzo chcial Eto'o to chyba Perez by nie zrobil mu na zlosc nie kupujac go a na dodatek do transferu bylo blisko wiec...Z reszta zostawmy to.Wedlug mnie to Eto'o nie jest w gronie najlepszych pilkarzy na swiecie ale to tylko moje zdanie.A tak ogolem to dobry artykuł.

Panowie martwie sie czym innym.Sprawdzam program Canal+ co 30 min i zmienilo sie juz i pisze ze jest transmisja Realu pokazuja takze Athletico w niedziele Seville a Barcelony nie ma...Wolny termin jest na Canal+Sport 2 bo zapisane sa tam od rana same powtorki tylko nie wiem czy wsadza tam mecz skoro juz 3 beda w tygodniu.W tamtym tez byly 3 Real Barca i Valencia.Jak nie puszcza Barcelony to sie zalamie chyba....Jak myslicie bedzie meczyk?

0

IceMan

Wiem ze Perez nie jest trenerem ale jakby Mourinho bardzo chcial Eto'o to chyba Perez by nie zrobil mu na zlosc nie kupujac go a na dodatek do transferu bylo blisko wiec...Z reszta zostawmy to.Wedlug mnie to Eto'o nie jest w gronie najlepszych pilkarzy na swiecie ale to tylko moje zdanie.A tak ogolem to dobry artykuł.

Panowie martwie sie czym innym.Sprawdzam program Canal+ co 30 min i zmienilo sie juz i pisze ze jest transmisja Realu pokazuja takze Athletico w niedziele Seville a Barcelony nie ma...Wolny termin jest na Canal+Sport 2 bo zapisane sa tam od rana same powtorki tylko nie wiem czy wsadza tam mecz skoro juz 3 beda w tygodniu.W tamtym tez byly 3 Real Barca i Valencia.Jak nie puszcza Barcelony to sie zalamie chyba....Jak myslicie bedzie meczyk?

0

Nie zgadzam sie z opinia zawarta w artykule ze Eto'o jest jednym z najlepszych napastnikow swiata,a jezeli nim jest to w mamy w takim razie jeszcze bogow futbolu ( Messi,CR).Biegac biegal ale jego pazernosc na bramki mnie oslabiala z kazdym meczem.Oczywiscie jest to tylko moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzac.Ogromnie ciesze sie ze odszedl.Co do zdania ze kazdy trener chcialby go w swoim skladzie to tez brednie.Perez jak juz wczesniej pisano mogl kupic go i gdyby byl naprawde wartosciowy to wielki Real nie zastanawialby sie nawet chwili.

0

Tak patrze na te wasze komentarze i plakac mi sie chce...Jak nie obrazacie kogos to bledy ortograficzne ktorych nie robia nawet dzieci w 2 klasie. Ehh... Moze tak warto podziekowac mu za sezon mimo iz odszedl i uwazacie ze zachowal sie nie fair to nie znaczy ze my musimy zachowac sie tak samo.Dzieki Ibra i mam nadzieje ze wygracie z Realem w LM.

0

Sayonara!

0

O dzieki. Dopiero zobaczylem ze jest takowy ;D

0

Mam pytanko nie na temat.Jak to jest z ta liga typerow? Za dobrze obstawiony wynik ile pkt? I czy np. jak obstawie ze Hercules wygra z Bilbao i tak sie stanie tylko bedzie inny wynik bramkowy to tez sa jakies pkt? Odpiszcie bo obstawiam pierwszy raz i nie wiem.

0

Mam pytanko nie na temat.Jak to jest z ta liga typerow? Za dobrze obstawiony wynik ile pkt? I czy np. jak obstawie ze Hercules wygra z Bilbao i tak sie stanie tylko bedzie inny wynik bramkowy to tez sa jakies pkt? Odpiszcie bo obstawiam pierwszy raz i nie wiem.

0

No transfer świetny!Tylko mam pewne wątpliwości co do odejścia Ibry i uważam że nie jest to najlepsza decyzja aczkolwiek ufam Guardioli i mam nadzieję że wiedzieli co robią sprzedając go.

0

que aprenguin

"Barça_fan10

to chyba źle widzisz..."

Tylko na tyle Cie stac?Moze napiszesz co jest nie tak w mojej wypowiedzi i podasz swoja koncepcje ataku Barcelony i zmiennikow a nie wystawiasz koment skladajacy sie z 4 wyrazow....

Lubie dyskusje na poziomie a nienawidze napinaczy.Napisz co ci sie nie podoba w moim komencie wysil sie troche o ile masz cos wiecej do powiedzenia.

0

Ja to widze tak: jest Villa Pedro Messi w pierwszym skladzie i na lawce Ibra Bojan Jeffren i Iniesta moze zagrac z przodu czasem a z tylu Thiago z Xavim w niektorych meczach.Natomiast problem powstanie gdy Ibra odejdzie i przy (odpukac) kontuzji Villi czy Ibry ( nie wyobrazam sobie kontuzji Messiego) nie ma zawodnika z odpowiednim doswiadczeniem bo Bojan i Jeffren mlodzi.Jak Ibra zostanie to bedzie najlepiej ale watpie.

0

Nawet kibice Realu zazdroszcza nam tego transferu.Ofensywe mamy okresle to slowem "fantastyczna".Messi Villa Pedro Bojan Iniesta Xavi Jeffren Thiago,Ibry nie pisze bo nie wiadomo na razie co i jak,a teraz jeszcze do defensywy taki zawodnik.Panowie jest duza szansa na zdobycie wszystkiego co sie da w tym sezonie bo sklad jest idealny pod kazdym wzgledem!Teraz tylko ogladac mecze i fascynowac sie gra Barcelony.Jestem niemal pewny ze LM i PD jest nasza!

ps.Chyba nawet lepszy Mascherano od Fabregasa bo w defensywie pracuje a naprawde ofensywe mamy nie z tej ziemi!

0

Mam pytanie poza tematem,niektórzy powinni to wiedzieć.Ten serwis jest jednym z najwiekszych portali o Barcelonie no nie? Oczywiscie z polskich.

0

Mam pytanie poza tematem,niektórzy powinni to wiedzieć.Ten serwis jest jednym z najwiekszych portali o Barcelonie no nie? Oczywiscie z polskich.

0

O to chodzilo zeby Lech trafil na mocna grupe bo nie oszukujac sie w zadnej nie bylby faworytem a z najlepszymi rywalami jest szansa sie pokazac dla niektorych pilkarzy szansa przebicia.Moglby byc jeszcze Liverpool i byloby fajnie.Sami pilkarze Lecha chcieli Man City bo i tak awans nawet w najslabszej grupie bylby bardzo watpliwy a jak spadac to z wysokiego konia,a nie przegrac mecze z jakimis rywalami o ktorych malo kto slyszal.LECH!

0

Dobra skonczcie juz z tym Milito i przyjmijmy porazke z honorem.Nie wygral Messi i tyle po co sie rozczulac nad tym??Prawdziwy kibic powinien pogratulowac Diego zdobycia nagrody a nie plakac i dziwic sie bo to nic nie da.Brawo Milito! ps. Messi i tak jest najlepszym graczem na swiecie.

0

Dobra nie placzcie juz ze Milito dostal a nie Messi bo chyba nie jestescie dziecmi ktore placza bo ich ulubiony zawodnik nie dostal nagrody.Sam jestem fanatykiem Messiego i wkur... sie dopiero wtedy jak przegra zlota pilke.I tak zostanie krolem strzelcow LM a taka nagroda jak Milito to nic.Grupa jak kazda inna i wedlug mnie nie ma grup slabszych czy gorszych bo nie wiadomo jak kto zagra wiec poczekajmy na mecze to bedzie mozna powiedziec czy mamy latwa grupe.

0

Patrze tak na te grupy i wytypowalem 2 grupy smierci biorąc pod uwage:

1.Osiagniecia w zeszłym sezonie.

2.Wedlug moich najlepszych klubów.

Ad.1 Inter,Real,Tottenham,Auxerre

Ad.2 Chelsea,Real,Ajax,Auxerre

Swoja droga troche glupio ze nie moga grac 2 druzyny z jednego kraju.Bylo by bardzo ciekawie zobaczyc grupe np.Barcelona,Chelsea,Rea,Man Utd To by byla grupa ;D

0

Patrze tak na te grupy i wytypowalem 2 grupy smierci biorąc pod uwage:

1.Osiagniecia w zeszłym sezonie.

2.Wedlug moich najlepszych klubów.

Ad.1 Inter,Real,Tottenham,Auxerre

Ad.2 Chelsea,Real,Ajax,Auxerre

Swoja droga troche glupio ze nie moga grac 2 druzyny z jednego kraju.Bylo by bardzo ciekawie zobaczyc grupe np.Barcelona,Chelsea,Rea,Man Utd To by byla grupa ;D

0

Te ha iks.

0

Pany zamulilem sie troche,kiedy jest losowanie LM?

0

Pany zamulilem sie troche,kiedy jest losowanie LM?

0

Rami

"Cały się trzęse.."

To w finale LM w karnych jak Barca by grala to bys sral pod siebie bo tutaj szczerze zadnych emocji mecz towarzyski i towarzyskie karne co dowodzi strzal Pirlo i np. Messiego od niechcenia ;)

0

Pirlo hahaha xD A tak serio [panowie to te karne takie sa dla jaj bvo nie widze zeby im super zalezalo na strzeleniu.

0

Rozumiem kazdy argument ale nie taki ze "gdyby nie Ibra to...."

Ludzie nie ma takiego gadania gdyby cos tam to cos tam.Gdyby CR obudzil sie przed Gran Derbi 10 min wczesniej wqszystko potoczylo by sie inbaczej i by wygrali.Jezu jestescie normalni?Nie ma gdybania w pilce noznej.Nie byłoby Ibry to ktos inny by gral.Zal mi niektorych tutaj!

0

Casillas,Ramos, reszta nie jest godna wypisywania.

0

szyszy

Chyba zapomniales ze Barca wygrala 1:0 wielki znawco.Tak jak bylo napisane gdzies w newsie innym nie wazne ze nie weszli do finalu.Odpadli z godnoscia wygrywajac mecz i do ostatnich minut walczac o gola dajacego awans,a Real? Booze u siebie z Olympique dostac,..... dwa mecze przegrali bo to nie jest druzyna tylko zbieranina pilkarzy ktorzymysla ze pieniadze wygraja wszystko ;(

Nie odpisujcie juz na prowokacje kibicow "galaktycznych".< z tej nazwy to juz nic nie zostalo i oznacza ona chyba tylko galaktyxczne pieniadze bo napewno nie futbol ;D

0

Ej nie odpisujcie na zaczepki bo nie ma po co.Koles zazdrosci ze Real tak nie gra ale co zrobic.Visca el Barca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?