0

@Bykunn
Ja mówię akurat o miedzi. Ale w każdej kopalni jest ryzyko. A u piłkarzy gdzie jest to ryzyko? Jedynie jakaś kontuzja, która może zakończyć karierę przedwcześnie i tyle

0

@Hiacynk
W moim temacie niżej o @Don-Corleone ktoś go obraził i zaraz komentarz usunięty, ale zapomniałem jaki miał typ nick. Może to o niego chodziło.

4

@tobiasson92
A w Polsce jeszcze patrzą jak człowieka okraść ;p

1

@Matheo23
Dokładnie, można zjechać i już nie wyjechać żywym. Pewnie tam na dole już inaczej by gadał. I więcej nie wrócił tam.

9

@Bykunn
Ale jest to praca obarczona wielkim ryzykiem zdrowia i życia. A co powiesz o piłkarzach, którzy na emeryturę idą jeszcze wcześniej niż górnicy, a kasy mają 100 razy więcej i ryzyko utraty zdrowia/życia o wiele mniejsze. Dla mnie to piłkarze są darmozjadami w pewnym sensie.

1

@VamosRakieta
Miałem tę piłeczkę, tzn. jej replikę z bazaru :D grało się na podwórku

0

@itmustbejoke
A nie jakieś podrabiańce

2

@msmsms
Ty jesteś gwiazda, z Tobą jest jazda
Chciałbym Cię porwać do swego gniazda
Dla Ciebie kawior, szampan, truskawki
I jakie tylko zechcesz zabawki

:D

3

@SelloutCrowd
Od górników to won. Mój dziadek był górnikiem, ojciec był górnikiem, tylko ja przez swoją głupotę nie poszedłem do górniczej szkoły. A jestem z Lubina, grzech wielki. Teraz sianko bym kosił niezłe i sporo lewych pieniędzy.
Edit: no i emerytura po 25 latach

0

@MariuszVeB
Moje też. Przynajmniej jest się z czego pośmiać w tych smutnych jak wiadomo co czasach.

2

@Rewolucja123
A to Polacy nie tylko w grach są toksyczni przeca

0

@Danny Gaucho
Żadną, przeglądałem serwis bez konta.

0

@NeroTFP
Wałęsa coś mówił że przez epidemie nie ma z czego żyć, bo jego żona ma duże potrzeby

0

Dostałem herbik od @Don-Corleone :D
To on jeszcze żyje? Wieki go tu nie widziałem

0

@FranzMaurer
Błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi ;)

1

@FranzMaurer
Dokładnie. A oni nie wyciągają wniosków z błędów

0

@ShinobiQWE
Rosół powiadasz? Jak byłem mały, to jedliśmy kury i popijaliśmy wrzątkiem.

1

@SuperPatsonFCB
Konia z rzędem każdemu kto przeczytał do końca ;)

0

@FranzMaurer
I jeszcze powiedzieli że problemem nie jest błąd/błędy tylko lenistwo.

0

@negreanu
Za moich czasów na dzień dziecka chłopak dostawał karabin i szedł na wojnę

1

@negreanu
Nie wojnie nie mieliśmy bombek. Na choinkę wieszaliśmy granaty.

1

@dominik127pl
I makaron

2

@negreanu
-Muszę do toalety tato.
-Trzymaj! Na wojnie musiałem trzymać przez 3 kontynenty.

1

@negreanu
Też grałem w rugby. Tyle że pociskiem moździerzowym.

4

@PanZagadka
Papierosy? Ja w twoim wieku paliłem japońskie bunkry.

0

@Veb1233
You'll Never Walk Alone...

9

Kiedy byłem na wojnie, mieliśmy 1 spadochron dla całej dywizji.

0

@Khajio
No tak, bo przecież Arnold to stary dziadek jest

0

@avanes
Jest popyt, jest i podaż ;p

0

@xVENUMx
Evan/Bruce Wszechmogący ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?