barcafan9512
Dołączył/a: styczeń 2020
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn
Ja mówię akurat o miedzi. Ale w każdej kopalni jest ryzyko. A u piłkarzy gdzie jest to ryzyko? Jedynie jakaś kontuzja, która może zakończyć karierę przedwcześnie i tyle
0
@Hiacynk
W moim temacie niżej o @Don-Corleone ktoś go obraził i zaraz komentarz usunięty, ale zapomniałem jaki miał typ nick. Może to o niego chodziło.
4
@tobiasson92
A w Polsce jeszcze patrzą jak człowieka okraść ;p
1
@Matheo23
Dokładnie, można zjechać i już nie wyjechać żywym. Pewnie tam na dole już inaczej by gadał. I więcej nie wrócił tam.
9
@Bykunn
Ale jest to praca obarczona wielkim ryzykiem zdrowia i życia. A co powiesz o piłkarzach, którzy na emeryturę idą jeszcze wcześniej niż górnicy, a kasy mają 100 razy więcej i ryzyko utraty zdrowia/życia o wiele mniejsze. Dla mnie to piłkarze są darmozjadami w pewnym sensie.
1
@VamosRakieta
Miałem tę piłeczkę, tzn. jej replikę z bazaru :D grało się na podwórku
0
@itmustbejoke
A nie jakieś podrabiańce
2
@msmsms
Ty jesteś gwiazda, z Tobą jest jazda
Chciałbym Cię porwać do swego gniazda
Dla Ciebie kawior, szampan, truskawki
I jakie tylko zechcesz zabawki
:D
3
@SelloutCrowd
Od górników to won. Mój dziadek był górnikiem, ojciec był górnikiem, tylko ja przez swoją głupotę nie poszedłem do górniczej szkoły. A jestem z Lubina, grzech wielki. Teraz sianko bym kosił niezłe i sporo lewych pieniędzy.
Edit: no i emerytura po 25 latach
0
@MariuszVeB
Moje też. Przynajmniej jest się z czego pośmiać w tych smutnych jak wiadomo co czasach.
2
@Rewolucja123
A to Polacy nie tylko w grach są toksyczni przeca
0
@Danny Gaucho
Żadną, przeglądałem serwis bez konta.
0
@NeroTFP
Wałęsa coś mówił że przez epidemie nie ma z czego żyć, bo jego żona ma duże potrzeby
0
Dostałem herbik od @Don-Corleone :D
To on jeszcze żyje? Wieki go tu nie widziałem
0
@FranzMaurer
Błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi ;)
1
@FranzMaurer
Dokładnie. A oni nie wyciągają wniosków z błędów
0
@ShinobiQWE
Rosół powiadasz? Jak byłem mały, to jedliśmy kury i popijaliśmy wrzątkiem.
1
@SuperPatsonFCB
Konia z rzędem każdemu kto przeczytał do końca ;)
0
@FranzMaurer
I jeszcze powiedzieli że problemem nie jest błąd/błędy tylko lenistwo.
0
@negreanu
Za moich czasów na dzień dziecka chłopak dostawał karabin i szedł na wojnę
1
@negreanu
Nie wojnie nie mieliśmy bombek. Na choinkę wieszaliśmy granaty.
1
@dominik127pl
I makaron
2
@negreanu
-Muszę do toalety tato.
-Trzymaj! Na wojnie musiałem trzymać przez 3 kontynenty.
1
@negreanu
Też grałem w rugby. Tyle że pociskiem moździerzowym.
4
@PanZagadka
Papierosy? Ja w twoim wieku paliłem japońskie bunkry.
0
@Veb1233
You'll Never Walk Alone...
9
Kiedy byłem na wojnie, mieliśmy 1 spadochron dla całej dywizji.
0
@Khajio
No tak, bo przecież Arnold to stary dziadek jest
0
@avanes
Jest popyt, jest i podaż ;p
0
@xVENUMx
Evan/Bruce Wszechmogący ;p