barcafan9512
Dołączył/a: styczeń 2020
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie czy urzędy miasta normalnie pracują? Bo dzisiaj się zorientowałem że mój dowód osobisty jest już jakiś czas po terminie i chciałbym wyrobić nowy. Ewentualnie da się to zrobić bez wychodzenia z domu przez internet i czy to bezpieczne?
0
@Zip
Dawaj ziom :)
0
@Jaca27
Dokładnie. A tak wychodzi na to że od 10-12 nas nie wpuszczą, a seniorzy i tak się pchają później w godzinach, w których my możemy.
0
@KapiFCB
No a młodego nie wpuszczą bo przepisy, parodia.
0
O 11.40 byłem pod żabką, zupełnie zapomniałem o tym przepisie że od 10-12 tylko seniorzy. I była taka sytuacja, że pod żabką stało nas 7 osób, a w środku ani jednego seniora. I staliśmy 20 minut punktualnie do 12 aż nas wpuściła. Przez te 20 minut ani jednego seniora :P
0
@FafitFCB
Moja kobita robi sobie taki delikatny minimalny makijaż, rzęsy delikatnie, ewentualnie jakiś cień do powiek i to wszystko. Wygląda pięknie i naturalnie
2
@PeteR10
Nie zamkną sklepów. Z resztą mi zapasy, które normalnie starczają na tydzień, teraz gdy siedzę w domu starczają na 3 dni hehe.
1
Komentarz usunięty
0
@matirix20
Niezły fail, w którym momencie się zorientowełeś?
7
Helena Paździoch:
"W Polsce generalnie są dwa rodzaje trolli. Pisowskie i POwskie" XD
1
@IronSanHybrid
Hahahaha aż mam przed oczami jego twarz w tym momencie i ten uśmieszek i jak tam jest zamiast tego gościa xD
5
Zbliżają się ciepłe dni, po +20 stopni. Zazdroszczę wszystkim, którzy mają ogrody/działki i będą mogli w te ciepłe dni sobie tam posiedzieć, rozpalić grilla, wypić zimne piwko. A ja niestety będę gnił w mieście i w mieszkaniu :(
0
@matirix20
Bo budżet był niski. Jedyne 50 mln dolarów. Jak na dzisiejsze standardy to kino właśnie klasy B.
0
Ale mi się nudzi masakra jakaś obejrzałoby się takie Eibar z Getafe ;p
0
https://wrzucplik.pl/pokaz/1997050---m3je.html
Hahaha dobre XD
0
@MSN30
Komisarz Alex to po prostu podróba Komisarza Rexa. Oryginał zawsze jest lepszy albo prawie zawsze. Komisarz Rex to niemiecko-austriacka produkcja z lat 90.
2
@LuisSalvano
Akurat ja wczoraj ze swoją robiliśmy generalne porządki. Wszystkie meble dokładnie umyte, okna pomyte i wszystko co się da. Od razu inne powietrze w chałupie ;p
0
@DonMatteo901
Dobrze że teraz nie ma sezonu na grzyby. Dużo żarcia by się zmarnowało ;p
0
Polecam serie filmów Kruk. Ja oglądałem 3 części, wiem że jest więcej. Ale pierwsze trzy wymiatają. Wczoraj na puls2 leciał Kruk 3, naprawdę spoko film.
0
@MSN30
Komisarz Rex był lepszy ;p
3
@Janiama
Dokładnie. Doświadczenie nawet w takich grach podwórkowych jest zawsze istotne. A teraz mamy pokolenie gry w piłkę, ale na konsoli. Oczywiście na pewno trafi się od czasu do czasu jakiś wybitny napastnik, ale też może być tak że za 10 lat wybitnym napastnikiem nazwiemy kogoś, kto w dzisiejszych czasach byłby przeciętniakiem. Pożyjemy zobaczymy
0
@AdrianStoku
Ja zdradziłem swoją połówkę z zero siódemką :(
2
@leonidas_29
To pewnie wina Tuska.
0
@Kamil92
W Azji nie mieliśmy rondla. Gotowaliśmy zupę w sitku.
3
@PanZagadka
To ma być tsunami? W wannie robię większe fale :D
2
@Nano22
4 rano to ma być wcześnie?
O tej godzinie w wojsku to ja już popołudniową herbatę piłem.
6
-Kiedy byłem na wojnie wszystko było zielone, zielony ser, zielone ziemniaki, zielona sałata...
-Tato ale sałata jest zielona.
- My to zaczęliśmy !!!
0
@capoN
Dino Grzmot, SPD, Mistyczna moc. taka kolejność
Edit: gdzie można teraz obejrzeć Power Rangers? Z chęcią bym se przypomniał stare czasy.
0
@kamilos1214
Zamawiaj se na telefon. I tak lokale są zamknięte.
0
Kto w Hiszpanii jest najbardziej zadowolony z epidemii? Producent trumien XD
A tak serio, to właśnie w Polsacie pokazywali szefową zakładu produkującego trumny w Hiszpanii, ze dziennie produkują ogromne ilości trumien i mają zamówienia na tysiące kolejnych. Masakra