barcafan9512
Dołączył/a: styczeń 2020
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekam na Dudę w hejt parku.
3
@przroman
Jest "nielegalne". Nie można biegać, jeździć na rowerze nawet samemu. Koleś dostał mandat za bieganie po parku. Pokazywali w tv.
0
@VamosGirl
Sklepy, apteka, szpital i praca. Ale jedź se do dziewczyny. Najwyżej powiesz że jedziesz do rodziców zrobić im zakupy żeby nie wychodzili z domu :p
0
@NeroTFP
Są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły :)
0
@Kamil92
Możesz mi coś więcej powiedzieć o tym tygodniu pracy przedłużonym do 7 dni? Czy to się tyczy tylko twojego zakładu ewentualne?
3
@Majkel34
"...Ludzie mają swoje cele, ambicje, swoje ideały, za które walczą i umierają"
0
@Kamiloza91
Jego spektakularną paradę w meczu z Ghaną na mundialu
0
@MesQueUnClub_87
A w mojej okolicy są chętne małolaty :)
0
Powoli z tego portalu robi się drugi Polsat. Reklama reklamę pogania. Co wejdę w jakiś artykuł, to zaraz reklama na całą stronę.
15
@IronSanHybrid
A czego się spodziewać po kraju gdzie 2 miliardy idzie do tvpisu, a w szpitalach brakuje sprzętu, a jak ktoś odważy się o tym powiedzieć publicznie, to traci pracę. Traci pracę personel medyczny, którego i tak brakuje. To jest parodia i porażka. Ten kraj sięga dna. W kryzysowej sytuacji liczy się utrzymanie przy korycie, a ludzi ma się gdzieś tam.
0
@MSN1998
Za dobrze by było ;p
0
@TheNekro94
Nocka w robocie dziś? :D
2
I mamy weekend piątek piąteczek piątunio. Jakie plany na weekend? Ja będę siedział w domu :P
0
@puyol_presidend5
Polska to taki naród, że jak nie zabronisz coś komuś prawnie, to będą szukać milion sposobów żeby przechytrzyć te wszystkie obostrzenia. Więc tak, stan wyjątkowy jest konieczny. Inaczej nigdy to się nie skończy.
0
997 Fajbusiewicz na tropie na tvpis1 mój ulubiony program
1
@LuisSalvano
A w wieku 16 lat była już doświadczoną bo spała z wieloma partnerami hahahaha patologia się szerzy.
Teraz to musi być już tak rozklekotana tam między nogami jak poniemiecki trabant hehe
0
@Walker
Gdy wydarzy się incydent to pojawia się konfident
1
@NGTRX
Dziewięć dziewięć siedem
0
@Danny Gaucho
Od kiedy Sebek Mila jest czarny
0
@zawsze_barca
Nie lubię lizać tatuaży ;p
0
@marcin000019
Bo większość ludzi hejtuje pisząc w komentarzach, a nie mają odwagi hejtować mówiąc to komuś bezpośrednio, nawet przez telefon.
0
@nieprzysiadalnosc
Prawdziwym rapem.
1
@Piotr89Sand
Ja mam 189 cm i moja mówi że jestem za wysoki :) Moja ma 176 cm
0
@LuisSalvano
Mój klasyk jak i cała ta płyta Piha.
Boisz się alarmów? Pe i Ha solo album
15 sekund przed końcem będziesz w*****lał valium
3
Nie mogę się doczekać relacji tekstowej na LR z dzisiejszego hejt parku z Najmanem. To będzie lepsze niż sama transmisja.
0
@MarioVeB!
A może piwo Corona, to ukryta szczepionka na koronę? Dziwne że nikt na to jeszcze nie wpadł. Dzwonię do WHO.
0
@potrojnakorona
Ucieczka do zwycięstwa
7
-Halinka, ale kto to jest?
- Chińczycy
- Ale skąd?
- Z Chin jełopie
Hehe dobry odcinek na Polsacie leci teraz
8
@cules100pro
Żaden
2
@svensonFCB
Ja używam Jaguar Classic Red. Lubię ten zapach