0

W końcu koniec Prima Aprilis. Najmniej bekowy dzień w roku.

0

@NaFazieHitman
@Foro
Wiem :) Dla mnie po prostu Taco jest lepszym raperem od Quebo, każda solową płyta czy epka od Taco wchodzi bardzo dobrze. I po drugie Taco potrafi wrzucić płytę bez żadnej zapowiedzi, z zaskoczenia dla fanów od razu na streamingi, a Quebo robi pół roku akcję promocyjną dla gimbusów.

0

@Foro
A i wiem że zaraz napiszesz mi o płycie z Taco, która także była mocno komercyjna, ale nie było tam takiej wiochy przynajmniej jak to Candy dla nastoletnich dziewczynek.

0

@Foro
Po numerze Candy zwłaszcza. Większej komerchy w polskim rapie to nie widziałem chyba od czasów dla mnie masz stajla.

0

@Fake69
Może źle napisałem. Powinno być opinia, nie fakt. To jest zdanie moje, dla mnie Quebo jest mega słuchalny na płycie z Taco. Solo jakoś mi nie podchodzi jego muzyka.

0

@Piotr89Sand
@Danny Gaucho
Dobrze wygraliście. Quebo nie istnieje bez Filipa Szcześniaka.

0

@NaFazieHitman
Nie chodzi mi o jego diament, tylko o to że lepiej brzmi na wspólnych numerach z Taco niż solo

1

Quebo bez Taco nie istnieje. Fakt nie opinia.

1

Też wam przez jakieś 5 minut strona nie działała?

0

Na kiedy jest przewidywany punkt kulminacyjny zarażeń w Polsce?

4

Właśnie dostałem telefon od pracodawcy że do końca kwietnia siedzimy na postojowym i w dodatku 100% płatnym. Żyć nie umierać. A już cały marzec prawie na urlopie płatnym byłem :)
I nie, to nie żart ;p

Edit: telefon wstawił mi rzyć zamiast żyć, sorry za błąd, nie zauważyłem ale już poprawione

1

@avanes
Było już niżej ;p

1

@IronSanHybrid
A ok myślałem że ty to nagrywałeś xD

1

@IronSanHybrid
Hahaha dzięki pośmiane mocno. I na to idą pieniądze nasze hahahaha
Edit: to ty się śmiejesz? xD

2

@Hiacynk
W Milanie był topowym zawodnikiem. Szkoda że kontuzje w Realu zniszczyły mu karierę.

1

@Adamski69
Oby maszyna nie wygrała z Juve LM, bo wtedy będzie drugim takim zawodnikiem :P

3

@cules100pro
A to nakręcą 50 kontynuacji Zenka,10 remake'ów, 20 nowych telenowel w stylu Klan. Reszta pójdzie na super obiektywnych dziennikarzy stacji i na lekcje dla dzieci, gdzie nauczyciele wyglądają jakby dopiero co zeszli z kasy w biedrze.

0

@macio_944
Nakręca 10 kontynuacji Zenka i będą dalej uczuć angielskiego. "Lerning" na tej tablicy wymiatał.

0

Mogliby te 2 miliardy zł zamiast dla TVPis to przelać mi na konto. Wiedziałbym co z nimi zrobić.

0

https://zapodaj.net/736bb437fa1f7.jpg.html
Akurat nad głową mam ładną sąsiadkę xD

0

@Danny Gaucho
Zaraz twój komentarz i ogólnie ten wpis też usuną :)

4

@xofcbxo
Tak samo jak usunięty jest post gdzie użytkownik @matteoFCB napisał o Liverpoolu że nie zasługuje na mistrza.

0

@mpolska25
Nie będę stał 2 godziny pod marketem. Idę szukać dalej sklepu. Ale czasy nastały że człowiek zakupów zrobić nie może

0

Stoję sobie pod Aldi i chyba z 30 osób pod sklepem, wpuszczają po jednej osobie. W kolejce prawie sami emeryci, a przecież oni mieli czas od 10 do 12. Jedyny plus że żadnego dziecka i młodzieży nie widziałem dzisiaj jeszcze.

1

@emeu
Nawet Ibisz jeszcze taki nie za młody był.

0

No i jest 12. Można sobie spokojnie wyjść do sklepu.

1

@marcin000019
Dla mnie klasyczna 9 czeka w polu karnym i dostawia nogę. Suarez jest za to bardzo wszechstronny, potrafi i strzelić i asystować i pokiwać.

2

@Misugi14
Klasyczna 9 to dla mnie ktoś taki jak np. Inzaghi

1

@Jaca27
Najlepsze było to "lerning" na tablicy. Hehehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?