barcafan9512
Dołączył/a: styczeń 2020
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid
Za to kocham la ramble
64
@PopekMonster
Sądząc po awatarze, to nawet 13 lat.
0
@MesQueUnClub_87
Opowieści z Narnii, takie skojarzenie.
8
@Jaca27
Sam mam znajomego co śmieje mi się prosto w oczy że ja debil pracuje czasami nawet po 12 godzin dziennie, a on siedzi na dupie, pije ze swoją konkubiną i utrzymują go nawet nie jego dzieci tylko jego baby, a ma ich czwórkę, czyli 2 koła. Do tego socjal mieszkanie mops itp. Dostał ode mnie w ryj.
10
@Jaca27
Dokładnie. Zawsze byłem zdania że 500+ tylko dla ludzi pracujących i samotnych matek.
21
@SuperVegeta
No właśnie. Za rządów PO nie było rozdawnictwa i kasy nie było. Teraz jest rozdawnictwo i kasy też nie ma. To z dwojga złego lepszy chyba ten PiS jednak.
1
@NaFazieHitman
Zdrówko. Choć ja na szczęście zarabiam. Płacą nam 100% postojowego :p
1
@4drian0
No musiałem stół sprzedać żeby mieć na flaszkę ciężkie czasy nastały ;p
1
@Kamil92
Mam wolne aż do świąt. Zakład stoi
1
Żołądkowa z zamrażalnika wjechała ;P
https://zapodaj.net/94a128c67f934.jpg.html
A wy coś dziś pijecie? xD
2
@HansLanda
Hahaha to samo miałem już napisane identycznie jak ty, ale anulowałem jednak bo nie chciałem go wkurzać xD
1
@DLFCB
Przed koronawirusem rzadko, bo pracuje w 3 zmianowym systemie, było mało czasu. A od jakichś 2 tygodni jak siedzę na dupie bo zakład zamknięty, to siedzę non stop.
1
@MSN1998
Jak to Niemka? Przecież Niemki to raszple tak słyszałem o najbrzydsze kobiety w Europie xD
A tak serio, to taka Niemka raczej Polaka nie zechce :P
0
@Kamilos84
Kiedyś faceci byli męscy, a teraz są piz**waci. Taki jest stereotyp. Jedzenie nafaszerowane chemią itp.
1
@Kamilos84
Na Polsacie leci teraz megahit Niepowstrzymany.
1
Megahit Niepowstrzymany na Polsacie leci teraz. Nawet spoko film.
0
@tobiasson92
Z dotychczas wymienionych najsłabszy, ale nie należy o nim zapominać. Także klasowa 9 w swoim prime.
0
@Hiacynk
Dla mnie van Persie był lepszy. Nie zapominajmy również o Huntelaarze.
0
@damiano996
Jak zamrozili pensję, to zostali bez pieniędzy. Nie widzę w tym głupoty.
0
@IronSanHybrid
Cebulaki... oh wait..
1
@Mario96w
Kupiłem już 10 po 5 zł, to 50 zł. Reszta pójdzie na przelew, jakaś whisky może wleci :)
10
W tych ciężkich czasach choć trochę szczęścia się człowiekowi uśmiechnęło. Wygrałem 300 zł w zdrapce za 5 zł :)
0
Właśnie znalazłem otwartego fryzjera u mnie w mieście. Czy to jest dopuszczalne? W dodatku dziewczyna strzyże faceta bez rękawiczek nawet.
1
@Mathew86
O zaczęło się. Piłkarze nie mieli obniżonej pensji to żerowali na klubie w trudnej sytuacji. Zgodzili się na obniżkę pensji to gadanie że źle, bo ratują tyłek bandzie Baetomeu hejeh
0
@Hasszz
A co robili? Ludzie mieli w dupie, rząd miał gdzieś, nie było żadnych zakazów. U nas w Polsce od razu weszły restrykcje.
0
@AnnaMarianna
Ja uwielbiam wszystko od Kindera + ptasie mleczko waniliowe wedla, snickersy i czekoladę wedla truskawkową
0
@MesQueUnClub_87
No są, ale dzisiaj mi się przyfarciło, poszedłem do społem, a pod sklepem nikogo nie było i w sklepie też :)
0
@TR3YWAY
Ciężkie czasy nastały. Pozostała patelnia i smażona kiełbaska z cebulką. Lepszy rydz niż nic :)
0
@Jaca27
Ja robię zakupy w społem, a tam wpuszczają tylko po 2 osoby. Kolejek nie ma :)
2
@TR3YWAY
No na patyku taką z bułeczką i musztardką:) u mnie dziś 3 stopnie tylko, ale jak będzie cieplej to muszę coś ogarnąć. Kiełbacha + zimny browar :)