1

@IronSanHybrid
Za to kocham la ramble

64

@PopekMonster
Sądząc po awatarze, to nawet 13 lat.

0

@MesQueUnClub_87
Opowieści z Narnii, takie skojarzenie.

8

@Jaca27
Sam mam znajomego co śmieje mi się prosto w oczy że ja debil pracuje czasami nawet po 12 godzin dziennie, a on siedzi na dupie, pije ze swoją konkubiną i utrzymują go nawet nie jego dzieci tylko jego baby, a ma ich czwórkę, czyli 2 koła. Do tego socjal mieszkanie mops itp. Dostał ode mnie w ryj.

10

@Jaca27
Dokładnie. Zawsze byłem zdania że 500+ tylko dla ludzi pracujących i samotnych matek.

21

@SuperVegeta
No właśnie. Za rządów PO nie było rozdawnictwa i kasy nie było. Teraz jest rozdawnictwo i kasy też nie ma. To z dwojga złego lepszy chyba ten PiS jednak.

1

@NaFazieHitman
Zdrówko. Choć ja na szczęście zarabiam. Płacą nam 100% postojowego :p

1

@4drian0
No musiałem stół sprzedać żeby mieć na flaszkę ciężkie czasy nastały ;p

1

@Kamil92
Mam wolne aż do świąt. Zakład stoi

1

Żołądkowa z zamrażalnika wjechała ;P
https://zapodaj.net/94a128c67f934.jpg.html
A wy coś dziś pijecie? xD

2

@HansLanda
Hahaha to samo miałem już napisane identycznie jak ty, ale anulowałem jednak bo nie chciałem go wkurzać xD

1

@DLFCB
Przed koronawirusem rzadko, bo pracuje w 3 zmianowym systemie, było mało czasu. A od jakichś 2 tygodni jak siedzę na dupie bo zakład zamknięty, to siedzę non stop.

1

@MSN1998
Jak to Niemka? Przecież Niemki to raszple tak słyszałem o najbrzydsze kobiety w Europie xD
A tak serio, to taka Niemka raczej Polaka nie zechce :P

0

@Kamilos84
Kiedyś faceci byli męscy, a teraz są piz**waci. Taki jest stereotyp. Jedzenie nafaszerowane chemią itp.

1

@Kamilos84
Na Polsacie leci teraz megahit Niepowstrzymany.

1

Megahit Niepowstrzymany na Polsacie leci teraz. Nawet spoko film.

0

@tobiasson92
Z dotychczas wymienionych najsłabszy, ale nie należy o nim zapominać. Także klasowa 9 w swoim prime.

0

@Hiacynk
Dla mnie van Persie był lepszy. Nie zapominajmy również o Huntelaarze.

0

@damiano996
Jak zamrozili pensję, to zostali bez pieniędzy. Nie widzę w tym głupoty.

0

@IronSanHybrid
Cebulaki... oh wait..

1

@Mario96w
Kupiłem już 10 po 5 zł, to 50 zł. Reszta pójdzie na przelew, jakaś whisky może wleci :)

10

W tych ciężkich czasach choć trochę szczęścia się człowiekowi uśmiechnęło. Wygrałem 300 zł w zdrapce za 5 zł :)

0

Właśnie znalazłem otwartego fryzjera u mnie w mieście. Czy to jest dopuszczalne? W dodatku dziewczyna strzyże faceta bez rękawiczek nawet.

1

@Mathew86
O zaczęło się. Piłkarze nie mieli obniżonej pensji to żerowali na klubie w trudnej sytuacji. Zgodzili się na obniżkę pensji to gadanie że źle, bo ratują tyłek bandzie Baetomeu hejeh

0

@Hasszz
A co robili? Ludzie mieli w dupie, rząd miał gdzieś, nie było żadnych zakazów. U nas w Polsce od razu weszły restrykcje.

0

@AnnaMarianna
Ja uwielbiam wszystko od Kindera + ptasie mleczko waniliowe wedla, snickersy i czekoladę wedla truskawkową

0

@MesQueUnClub_87
No są, ale dzisiaj mi się przyfarciło, poszedłem do społem, a pod sklepem nikogo nie było i w sklepie też :)

0

@TR3YWAY
Ciężkie czasy nastały. Pozostała patelnia i smażona kiełbaska z cebulką. Lepszy rydz niż nic :)

0

@Jaca27
Ja robię zakupy w społem, a tam wpuszczają tylko po 2 osoby. Kolejek nie ma :)

2

@TR3YWAY
No na patyku taką z bułeczką i musztardką:) u mnie dziś 3 stopnie tylko, ale jak będzie cieplej to muszę coś ogarnąć. Kiełbacha + zimny browar :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?