barcafan9512
Dołączył/a: styczeń 2020
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon
Ten francuski z tym niepełnosprawnym na wózku i z murzynem. Epicki film dla mnie.
0
@usztafik
12 gniewnych to ten film co się dzieje na sali sądowej cała akcja? Klasyka kina
1
@Kamilos84
Chaturbate :D
1
@Arkon
Pulp Fiction
Django
Nietykalni
Choć Goni Nas Czas
Zielona Mila
Milczenie Owiec
0
@Szenszej
Wczoraj o 20 leciał na Polsacie :P
1
@Danny Gaucho
Tak się robi biznes w cebulandii :)
0
@Hubert102
Można
4
@mekston
Messi i Ramos ;p
1
@xVENUMx
Ja siedzę na dupie już 2 tygodnie, a jeszcze co najmniej 3 będę siedział :(
0
Poproszę o link do ligi białoruskiej. Na bezrybiu i rak ryba :D
5
@IronSanHybrid
Ona czuje we mnie piniądz, wystroiła się jak Beyonce :D
0
@usztafik
No raczej nie powinno, powiedział że zdjął blokadę, ale teraz od banku zależy kiedy na to zareagują, bo mówił że to wszystko drogą elektroniczną jest załatwiane. Tak czy siak w poniedziałek babcia powinna mieć już wolne środki.
1
@svensonFCB
Dzięki korona wirusowi możemy codziennie oglądać klasyki :) przed wirusem było to tylko 2 razy w sezonie ;p
0
@usztafik
No ma ustalone, że ściąga z emerytury 150 zł miesięcznie. To jakim prawem zajął sobie węgiel teraz i babcia gdyby nie ja, zostałaby bez jedzenia przynajmniej do tego 1 kwietnia. Nie ma innej rodziny, dziadek nie żyje, innych wnuków nie ma, a córka za granicą, z resztą jakby córka wysłała jej kasę, to też by pewnie to zablokował.
0
@sonek
Możliwe, bo teraz to te banki krócej pracują, jest pogmatwane wszystko przez tego je**nego wirusa. Może w poniedziałek już będzie mogła sobie pobrać środki.
0
@Bykunn
Babcia ma 2100 zł emerytury. Spokojnie mogliby sobie ściągać więcej. Ten dług to tylko około 5 tysięcy. Ściągają sobie po 150 zł.
Edit: w dodatku to jest dług, który został w "spadku" po moim zmarłym dziadku.
0
Panowie mam takie pytanie. Wiem że chyba mamy tu na forum osobę obeznaną w prawie. Czy to jest legalne?
Moja babcia ma komornika na swojej emeryturze, ściąga jej miesięcznie 150 zł. Ma jakiś limit miesięczny że maksymalnie może pobrać z konta 1950 zł miesięcznie. Wczoraj przyszedł jej przelew za deputant węglowy. 2 tysiące zł. Poszła do banku pobrać pieniążki, ale pani powiedziała jej że pieniążki są zablokowane przez komornika i może je wybrać dopiero 1 kwietnia, nowy miesiąc = równa się nowy limit 1950 zł do wybrania. Zadzwoniła do mnie babcia. Komornik jakiś z drugiego końca Polski, 300 km od naszego miejsca zamieszkania hehe. Znalazłem w internecie numer telefonu do tego dziada, dałem babci. Zadzwoniła, wyjaśniła i powiedział jej że już zdjął blokadę. No to poszła do banku, pieniążki dalej zablokowane, kazali w banku jej przyjść 1 kwietnia. No i została bez środków do życia. Dałem jej oczywiście pieniążki, ale nie o to chodzi. Czy komornik ma prawo zająć inne środki wpływające na konto, skoro zajął już emeryturę i ściąga te swoje 150 zł miesięcznie?
0
@msmsms
Już widzę jak starsza babcia i dziadek siedzą w domku przed tv 60 cali i oglądają Netflixa, gdy większość z nich ledwo wiąże koniec z końcem. Smutne ale prawdziwe.
0
@Aureczek
Z tego co wszyscy w okół mówią, to szczyt w Polsce dopiero przez nami.
2
Skąd Polska ma 212 miliardów na tarcze antykryzysową? Nie jestem w temacie. Ale nie chce mi się wierzyć że nagle dysponujemy taką kwotą ;p
0
@mkord
Oczywiście, jak mogłem o Kaziu zapomnieć ;)
0
@Colon
Albo "Valverde/wuefista out"
0
@Encore
Maszyna gra? :d
0
@Michael24
O kurde faktycznie remake, przepraszam za wprowadzenie w błąd.
0
Na puls 2 właśnie zaczyna się piątek 13. Pierwsza część. Kultowy horror, polecam.
5
@Criss18Barca
Ale wiele ludzi żyje w biedzie, a co za tym idzie odporność automatycznie obniżona, nawet u młodych ludzi. Niedożywienie itp.
0
@LuisSalvano
Dokładnie. A sam pewnie nawet złotówki nie przekazał :D
0
Ucieczka do zwycięstwa na tvp1, Rambo i Pele w akcji :D
0
@MesQueUnClub_87
Już wiadomo na co były te 2 miliardy potrzebne dla TVP :)
0
Jak wstawić zdjęcie na forum żeby było od razu widoczne i nie trzeba było wchodzić w link?