0

Oglądałem przed chwilą nasz nowy dom na Polsacie i tak się zastanawiam czy faktycznie taki remont robią w 5 dni czy to jest tylko ściema i trwa to dłużej? Jak myślicie? I ciekawe ile zarabiają ci z tej ekipy budowlanej, która remontuje te domy dla Polsatu.

0

@NaFazieHitman
Ja widzę coś innego :)

4

@kerouac
Jak ktoś ma dużo, to chce jeszcze więcej. Jak ktoś ma mało, to ma to w dupie, bo i tak będzie miał mało.

0

@Arkon
Trzeba zadzwonić na uprzejmie donoszę ;p

2

@svensonFCB
Duży kebab w bułce z podwójnym mięsem mieszanym z ostrym sosem + puszka mocno schłodzonej Coca Coli do popicia.

0

@AmigoBlancos
Przecież ja se robię jaja hehe wiedziałem że na pewno i tak będzie jakieś nawiązanie do maszyny więc chciałem być pierwszy ;p

0

@AmigoBlancos
Tak jak maszyna udostępniła hotele? :d

0

@czosnekfcb
A jak Ramsey strzeli gola, to ktoś będzie miał pecha lub coś się stanie złego.

0

Jakie są wasze ulubione płyty rapowe w Polsce?
Moje top10, kolejność przypadkowa. Jak widać jest tu wszystko, różne czasy, różne style i mainstream nawet.

Słoń- Chore Melodie
Peja/Slums Attack- NOJA
Pih-Kwiaty Zła
Szad- I niech szukają mnie kule
3W-Dolina klaunów
Hemp Gru-Klucz
Kobra- na żywo z miasta grzechu
Taconafide-Soma
Peja/Slums Attack-na legalu?
Kobra x Bezczel- 0,7 na dwóch


0

@NeroTFP
Bal na żyletce to doskonały przykład jego poezji. Jeden z moich ulubionych raperów, choć wiele osób krytykuje go za "dla mnie masz stajla" z 3W, który śmigał w Esce.
Z resztą Dolina klaunów 3W to też klasa sama w sobie. Nawet mam ten album na półce z płytami rap. A mam "tonę" płyt rapowych.

1

Szad "Bal na żyletce". Katuje to od dnia premiery, to jakieś już 7 lat będzie ;p w ogóle cała płyta "i niech szukają mnie kule" mega wyje*ana w kosmos

1

@Mesi12
Dolnośląskie, Lubin :D

0

U mnie policja jeździ po mieście i przez megafon mówi ludziom żeby nie wychodzili z domu i grożą mandatami za złamanie tej prośby :DD

0

@Xwowrak
Viber :D

7

Wrocław: Ewakuacja oddziału szpitala przy Grabiszyńskiej. 16 pielęgniarek ma koronawirusa
O.o

0

@MarioVeB!
Bo my tysiąc lat za murzynami. Pewnie na Wielkanoc będzie u nas szczyt zachorowań i nie będzie gdzie składować ciał, jak we Włoszech. Obym się mylił.

8

Polska. Mężczyzna z podejrzeniem korona wirusa dźgnął nożem ratownika medycznego w karetce. jpr co się dzieje

3

@nadachu
Ale za to za PO dzieci w Polsce widziały śnieg. A teraz nie widzą. Szach i mat

0

Czy jest u nas na forum ktoś z korona wirusem? Ktoś się "chwalił"?

0

Czy skarbówki są normalnie otwarte? Można się rozliczać? Czy przesunęli termin rozliczenia? Był chyba do końca kwietnia z tego co wiem.

5

@NeroTFP
Klose ma 16 bramek na mundialach i to tych bardziej nowożytnych niż Pele grał, a nikt go nie docenia w żadnym plebiscycie ;p

1

Teraz wiele ludzi mówi, że bramki Pele są mało ważne, bo zdobyte 50 lat temu, bo to bo tamto. A za 50 lat będą mówić tak o bramkach największych piłkarzy naszych czasów, czyli Messi CR7 itp. Normalne

1

@prodigy
Lm jest w cyfrowym Polsacie, ale jest dostepna w kablówkach w oddzielnym pakiecie. Hiszpańska jest podzielona na eleven/canal+, angielska i ekstraklasa jest w canal+. Włoska w eleven.

1

@DLFCB
O 12.00 otworzyłem piwo i napiłem się za nas wszystkich

0

@AmigoBlancos
Widziałem identyczny no troszkę zmieniony komentarz przed chwilą na Youtube pod tym hejt parkiem ;p

0

@MarioVeB!
Nie chodzi o to, miałem na myśli że tam jest już tyle zgonów, że nawet kostnice nie wyrabiają. Masakra po prostu tam się dzieje. Oby u nas tak nie było

1

O Książę Karol z korona wirusem

5

@Szicek10
Zawsze kupuję Łowicz truskawkowy. Do tego masełko, świeża bułeczka i niebo w gębie :)

0

A we Włoszech nie ma miejsca na ciała w kostnicach, to teraz ciała składują na lodowisku miejskim ;P

1

@zmiter912576
Z cyklu "cebulak roku" hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?