barcafan9512
Dołączył/a: styczeń 2020
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dostałem na messengerze no zobaczymy o 21 :P
Dziś o godz.21.00.na całym świecie łączą się wszyscy ludzie w modlitwie.Zapalamy świece w oknie i modlimy się razem.Będą też bić dzwony na całym świecie. 21.00.Jeżeli możesz to komuś przekazać ZROB TO!❤❤❤
3
https://zapodaj.net/69b02c03208a4.jpg.html
Teraz już wiadomo po co ludziom sraj taśma i makaron :D
2
@BaRcA!FaN
Seks pisze na polskim forum, sex na zagranicznym :D
0
Z czego wynika fakt że takie seriale jak M jak Miłość barwy szczęścia czy inne klany mają w Polsce taką oglądalność, że tyle lat utrzymują się na antenach? Przecież to ma 3-4 mln na odcinek to jest porażka jakaś
1
@FC1899Barca
Tam to dopiero są wielkie skupiska ludzi więc logiczne że zarażonych będzie przybywać. Jedyna szansa to że postąpią tak jak Chiny, ale nie wydaje mi się że Trump tak o sobie wszystko nagle zamknie i taki Nowy Jork nagle będzie bezludną wyspą
1
@Jaca27
Grał i we włoskiej robocie w 2004 i angielskiej robocie w 2008. Oba są fajne, ale angielska robota chyba jednak lepsza
0
Jaki jest was ulubiony film z Jason Statham? To mój ulubiony aktor z kina akcji.
Moje top 3 to:
Transporter (1-3)
Koliber
Agentka (parodiuje samego siebie)
Ale ogólnie to lubię wszystkie jego filmy, może oprócz Szybcy i Wściekli bo nie jestem fanem tej serii po śmierci Paula Walkera.
0
@Hiacynk
Angielska robota. Z Jason Statham to ja mogę filmy oglądać bez przerwy.
0
@damianex10
Kojarzę ten epicki dialog, ale z jakiego to dokładnie odcinka?
0
@fc_barcelona_1899
Albo Dua Lipa "be the one"
0
@fc_barcelona_1899
W jakim radiu to leci? To ważne bo każda stacja ma trochę inne klimaty
1
@msmsms
Dla mnie oba seriale stoją na wysokim poziomie. I to i to oglądam z wielką przyjemnością. Choć ja np może jestem dziwny, ale wolę Kiepskich po 2010 roku. Postać Prezesa Kozłowskiego jest epicka.
0
@Oskaer1
Ja mam sentyment do filmów z lat 80 i 90. Nic innego mnie nie rusza.
0
Jak myślicie kiedy otworzą bary z piwem i dyskoteki?
1
@DaPi
Ogólnie mam słabość do filmów z lat 80 i 90. Ten akurat jest z 1994.
3
Oglądam właśnie z dziewczyną z nudów Brzdąc w opałach na Polsacie i muszę powiedzieć że naprawdę można się pośmiać i to ostro. Scena z gorylem wymiata. #ZostańWDomu
2
Brzdąc w opałach na Polsacie :D
1
@tobiasson92
Korona wirus 500+. Jak w rodzinie jest przykładowo 5 osób (trójka dzieci, rodzice) to 2500 zł.
2
Koronawirus w Polsce. Nadleśnictwa wprowadzają zakazy wstępu do lasów :D
0
Do czego to doszło, że zamiast w sobotę oglądać sobie La Ligę w TV, oglądamy sobie jakieś meczyki w Fifę piłkarzy La Ligi na Youtube ;p
10
Real nawet w tym turnieju w Fifę gra tylko na wrzutki widzę teraz :D
1
@zodiak_10
A myślałem że trenuje to tylko CR7, a Messi to tylko Laysy je i popija Pepsi.
4
@TraperWWL
Wiem że napisałeś to dla jaj, ale nie zdziwiłbym się gdyby to była prawda :D
0
Dziś w Biedronce byłem na zakupach, dużo starszych ludzi nawet o lasce było. No ale starsi ludzi mają gdzieś tego wirusa. Słyszałem dzień czy dwa dni temu jak jakaś starsza babcia mówiła w wiadomościach, że im to już wiele życia nie zostało, to się tym nie przejmują, a przed wami młodzi to całe życie. Takie jest podejście starszych ludzi u nas.
0
O co chodzi z tym "wyzwanie przyjęte" na Fejsie i prawie każdy mój znajomy wrzuca zdjęcia jak był mały xD
1
@Barcelismo
W kwarantannie
2
@justfootball
-Halinka, śpisz se?
-Śpie se, a bo co jełopie?
0
@damianex10
Z jakiego to konkretnie odcinka?
2
@zadafcb
Kurde to już 24 grudnia dziś? Ale zleciało
0
Został wprowadzony stan epidemii w Polsce. Co to oznacza?