1

@avanes
A nie było leku na upławy albo na erekcję? A sorry, za wczesna pora. Na erekcję to gdzieś od 21 wchodzą dopiero ;)

2

@Hiacynk
Demba Ba? Kiedyś w jakiejś Fifie w fut go miałem, chyba w FIFA 14, ładował z główki co chwila, główki w tamtej Fifie były mega OP

1

@barcowy1899
Prędzej papier toaletowy znajdę w markecie niż Szwaby zapłacą tyle za Brazylijczyka ;)

0

Walka o makaron i papier toaletowy wykończy więcej ludzi niż korona wirus.

7

@Jaca27
Żebym ja miał takie problemy. Ja nie mogę ich wyprosić o urlop, a ty się martwisz czy ci anulują hehe ;)

0

@Uukasz_93
Nie no nie przesadzaj w dolnośląskim właśnie nie ma dużo przypadków oficjalnych wirusa. U mnie w Lubinie oficjalnie jeszcze nie ma chorych, ale pewnie nieoficjalnie ktoś to w sobie już ma, ale jeszcze nie wie

1

U mnie w mieście ruch jak zwykle. Ciepło dziś to już pełno dzieciaków z rodzicami na placach zabaw. Pijaki pod żabką z wódką. Dużo starszych osób spaceruje o laskach. Ale jeden koleś przyszedł w masce do żabki po wódkę i czteropak. Pierwszy raz w Lubinie widzę kogoś w masce hehe

0

@tadzik447
Teoretycznie mniejszy ruch na drogach, więc powinni jeszcze szybciej dostarczać ;)

1

@DarekFCBnaZawsze
Ktoś już to parę godzin temu tu wrzucał ;)

0

@Explode
Akurat mieszkam w Lubinie, społem u mnie co kawałek jest. Czasem tam wpadnę po mięsko czy wedlinke

0

@Kamil92
Dokładnie. Ja dziś byłem w Żabce godzinę temu, to tylko jeden gościu stał przede mną, wysyłał Toto lotka

1

@Kamil92
Bo w Żabce i małych osiedlowych sklepikach jest stosunkowo drogo, więc w pierwszej kolejności znika towar z dużych marketów jak Lidl czy biedronka

0

@NaFazieHitman
500g makaronu Lubella świderki 7.50

2

@AnnaMarianna
Golonka pieczona i 0'7 czystej wódki w celu dezynfekcji gardła i dróg oddechowych

4

Kolejny sezon serialu pt. Neymar w Barcy czas zacząć

1

Wracam właśnie z przydomowej żabki. Poszedłem tam z myślą kupna makaronu, bo chce sobie przyrządzić sos na kolację. O dziwo było kilka opakowań makaronu Lubella świderki, spaghetti i jeszcze jakiś. Babka mówi, że w poniedziałek ma przyjechać dostawa ryżu i makaronu do żabki, to nie zabraknie. Ot taka sytuacja hehe za to sraj taśmy nie ma.

0

@deyna2018
Słyszałem że był już taki przypadek że wyleczona osoba po jakimś czasie znowu się zaraziła. Gdzieś tam w Chinach

1

Na ulicach widzę bardzo dużo ludzi starszych. Nawet w knajpie na piwie siedzą sami górnicy emeryci +60 lat. Mieszkam w Lubinie, to tu akurat sami górnicy. I dziś powiedzieli mi właśnie w jednej z knajp że oni mają w dupie tego wirusa i że to rząd sieje propagandę. Siedzą sobie grają w karty chleja wódę piwko i wszystko mają w dupie śmieją się na głos. I jak tu ma być dobrze w tym kraju

0

"Przyjmujemy środki bezpieczeństwa polegające na ograniczeniu zgromadzeń zbiorowych do liczby 50 osób"

Aha i co to da. Jak będzie w jednym miejscu 50 osób to nikt się nie zarazi wirusem, a jak będzie np. 60 osób to już bedzie ryzyko zarażenia?

7

Parodia. Na jednym z barów wisi kartka że przeziębiony nie może wejść. Ja mam trochę kaszlu i mnie wyprosili z lokalu. A nie zdają sobie sprawy, że ci z pozoru zdrowo klienci mogą być nosicielami wirusa. Nie wiem czy Polacy naprawdę są takim niezbyt mądrym narodem naprawdę

7

@Nano22
I moralne i higieniczne. Nie wyobrażam sobie seksu z kobietą, że świadomością ze dziennie bzyka ją pewnie z 5 gości jak nie lepiej.

1

@lucas/catalan
Nie mówię o kobietach, które są zmuszane do prostytucji. Mówię o kobietach, które robią to z własnej nieprzymuszonej woli.

11

@Nano22
Według mnie nie. Przecież one się na to zgadzają, zarabiają na tym pieniądze. Nie robisz nic na siłę. Same tego chcą. Ich wybór. Co prawda ja bym wolał bić konia niż korzystać z takich usług. Ale co kto lubi.

11

Lubicie ptasie mleczko waniliowe wedla? Ja kocham, ale staram się rzadko kupować, bo nawet jak chce zjeść maks 4-5 pianek, to przeważnie kończy się na całym opakowaniu xD ale akurat dziś kupiłem sobie 3 opakowania

0

http://www.chujnia.pl/przypalowe-hobby/

Przeczytajcie to. Normalnie turlam się po podłodze xd

3

Teraz każdy listek papieru toaletowego jest na wagę złota

0

@Mihcim
Kontakt to miałem z połowa miasta chyba. W przychodni z tłumem ludzi, z lekarzem, w kilku sklepach z tłumem ludzi. Nawet u fryzjera i w banku byłem. Także ludzi bardzo dużo. Mieszkam w Lubinie, dolnośląskie.

1

@SuperPatsonFCB
Z dziewczyną mieszkam. Ona zdrowa jak ryba.

1

@barcafan9512
Leki mam od lekarza, który nawet mnie nie zbadał. Osłuchała tylko plecy, a klatki piersiowej już nie i powiedziała że nic nie słyszy. Mówię że gardło boli, a ona nawet gardła nie sprawdziła. W sumie to wystawiła L4, dała recepty i pogoniła. Bała się korona wirusa. Ot polska służba zdrowia

0

Od 3 dni biorę antybiotyk, różne syropy/tabletki na kaszel, a kaszel z dnia na dzień coraz większy, już mam tak że nie idzie spać, bo co usnę, to zaraz się budzę i patrzę na komórkę, a tam minęło góra 30 minut. Budzi mnie atak kaszlu. Wieczorem mam również gorączkę. Boje się że mam tego korona wirusa nie wiem już co robić. Za 2 dni skończą się antybiotyki, jak kaszel nie minie to chyba zadzwonię do tego inspektoratu sanitarnego bo naprawdę się boję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?