0

@badej60
Właśnie napisałem do przełożonej mojego działu. Czekam na odpowiedź.

0

Koleżanka z pracy właśnie mi napisała że w naszej fabryce w zeszłym tygodniu było spotkanie z dyrektorem, który nakazywał częste mycie rąk i kategoryczny zakaz przychodzenia chorym do pracy. Ja byłem na L4 w zeszłym tygodniu. Jeszcze trochę kaszle, a dziś mam nockę. Jak myślicie iść i ryzykować z tym kaszlem? Nie pogonią mnie?

0

@IronSanHybrid
Kuźwa, mam złotówkę. Starczy mi na 100 kebabów. Będę miał zapasy na trudne czasy. Oh wait, nie jestem ratownikiem ;(

0

@Ratamahatta
Spotkanie Ronaldinho w paragwajskim więzieniu to abstrakcja.
To teraz wyobraźcie sobie że za 10-15 lat trafiacie do więzienia w Polsce, a tam po kilku dniach Messi, który został skazany za posługiwanie się fałszywym paszportem ;)

0

Mam nadzieję że zamkną moją fabrykę. Mamy taką nadprodukcję, że nawet zamknięcie na miesiąc nie przyniosłoby większych strat.
A tak dzisiaj nocka niestety. Ale z ciekawości byłem o 13 na przystanku zobaczyć ile ludzi jedzie na 2 zmianę i wsiadło tylko 5 osób, a zawsze jedzie pełny autobus, a teraz nawet połowa nie była zapełniona. Wszyscy chyba L4 wzięli.

0

Przechodzę sobie teraz koło warzywniaka i stare babcie macają te owoce i warzywa gołymi łapami, aż rzygać się chce masakra. W ogóle na ulicy mały ruch, ale w większości starsi ludzie. Ich widzę wszędzie dziś.

0

@Jaca27
Ja robię w zakładzie w Legnicy, a dokładniej Nowa Wieś Legnicka zaraz za Legnicą.

0

Dziś kończy mi się L4. Mam iść na nockę do roboty. U mnie pracuje w zakładzie +1000 osób, na jednej zmianie +300. W tym sporo obcokrajowców. Produkujemy części samochodowe. Firma amerykańska Lear Corporation. W Polsce 8 zakładów, +10k pracowników. Autobusem z Lubina jedziemy, jedzie nas w jednym autobusie 77 osób + kierowca. Masakra. I tego nie zamkną.

2

@July_6_BcN
A żona ma kochanka ;)

0

Kolejne 2 przypadki korona wirusa w Polsce. Wrocław i gdzieś tam jeszcze. Razem 125 przypadków

0

@TheNekro94
Obejrzenie wszystkich odcinków mody na sukces zajęłoby ci więcej czasu niż obejrzenie wszystkich tych seriali z twojej listy.

4

@FranzMaurer
Ja na zero się golę, bo moja dziewczyna mówi że wyglądam jak dziad taki nieogolony. Jeszcze 2-3 dniowy to wyglądam ok, a już +3 dni to faktycznie jak dziad. Nie pasuje mi większy zarost.

0

Maraton trudnych spraw na Ipli a nie jakieś tam Netflixy

1

@TheNekro94
A gdzie M jak miłość barwy szczęścia ojciec Mateusz i nieśmiertelna moda na sukces?

A tak serio to brakuje mi Z archiwum X na tej liście.

0

O Bereszyński z korona wirusem

0

@pride1899
Niech wezmą chwilówkę online, pierwsza na 0% wezmą 2500 zł, to akurat na 2 bilety powrotne i zostanie stówa na litra czystej po przylocie.

0

@tadzik447
Smacznego. Ja właśnie jestem po pizzy.

0

@jedrek7000
No tak idąc twoim tokiem myślenia, to musimy wycofać noże ze sprzedaży, bo przecież co roku dochodzi na całym świecie do wielu zabójstw z użyciem noży. Albo samochodów zakazać, bo przecież wiele ludzi ginie w wypadkach, więcej niż na wirusa.

0

@tristan87
U mnie w mieście od jutra wszystkie sklepy z używaną odzieżą zamknięte ze względu oczywiście na korona wirusa

1

Ile można wziąć maksymalnie abonamentów z telefonem w plusie? Ja mam już 3 abonamenty i 3 telefony z tamtego roku na raty 1x Huawei p30 lite i 2x Samsung a70. A teraz chciałem kobiecie wziąć.

0

Patrzyłem teraz na końcówkę wczorajszego odcinka twoja twarz brzmi znajomo. Na koniec była wstawka z Dowborem, że Polsat zawiesza emisję kolejnych odcinków ze względu na korona wirusa. Wiecie dlaczego? Przecież to nie leci na żywo, tylko jest nagrywane z wyprzedzeniem. Bez sensu.

3

Wracam właśnie ze spaceru z dziewczyną. Jak pięknie
Słoneczko świeciło, ludzi zero. Można sobie spacerować :)

1

@gumaz
O brak wirusa w dzisiejszych czasach ciężko. Nawet na ulicy można takiego złapać.

8

Jaka jest wg was najlepsza gra z serii GTA? Dla mnie San Andreas. Ta fabuła, ten klimat, ci aktorzy podkładający głosy. Hip hop, soundtrack jeden z najlepszych jaki pamiętam z jakiejkolwiek gry. No i oczywiście masa pobocznych rzeczy do roboty. Jak np. zdobywanie 100% terenów gangów, malowanie tagów, masa wyścigów itp. Kultowa gra. Przynajmniej raz w roku muszę ją przejść obowiązkowo. Do tej pory pamiętam lokalizację wszystkich 100 tagów do zamalowania z Los Santos.
I jaka misja wam sprawiała największy problem? Mi ta misja co ścigałeś samolot z mafią i w pewnym momencie trzeba było wyskoczyć i wylądować na tym samolocie. Długo się męczyłem

0

@ProMILs
Na socjalnym siedzą.

0

@masakrator05
Messi co mecz strzelałby 10 goli i zostałby rekordzistą. Ponad 100 bramek w sezonie ligowym.

2

@Zieliniak
Moja mama mieszka w Londynie. Mówi że jest przerażona. W sklepach nic nie ma, kasjerki nawet rękawiczek nie mają. Angole chleja w barach, mają wywalone. W dodatku na jej ulicy wykryto kogoś z koroną. W telewizji mówili w wiadomościach brytyjskich że jak źle się czujesz, to zostań w domu i nie idź do przychodni. Jedyne co zalecają to mycie rąk.

2

@kkbarca
To tak samo jak za 10 lat któryś z nas spotkałby w polskim więzieniu Messiego. Taka sama abstrakcja jak spotkanie Ronaldinho w paragwajskim więzieniu.
No ale u nas żadnego turnieju w piłkę by nie było.

0

@l0Messini
Maseczka to by już było na bogato.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?