barcafan9512
Dołączył/a: styczeń 2020
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MadafakinGuy
Ja przeważnie palę kupne, ale mam też maszynkę, gilzy i tytoń i od czasu do czasu sam sobie nakręcę ;)
0
Byłem dziś na zakupach. Mijałem pełno dzieci/młodzieży. Na boiskach wywieszki że zakaz korzystania z obiektów sportowych z powodu korona wirusa, a boiska i tak pełne, nawet rodzice z dziećmi. A już nie mówię o jakichś gówniarzach 12-13 lat, którzy bujają się po mieście z papierosem. No masakra, gdzie rodzice? A już nie wspomnę o starszych małżeństwach +70, które urządzają sobie wycieczki o lasce do Biedronki, a później do okolicznego parku. Każdy ma w dupie tego korona wirusa.
Obudzimy się jak Włosi/Hiszpanie, z ręką w nocniku
26
Ale mnie wkurzają ludzie, co sami nie dali złotówki, a mówią że co to dla Lewandowskich taka kwota. Jak to ktoś napisał na Twitterze bodajże, Lewandowscy powinni oddać 100% majątku, plus zaciągnąć kredyt i również przekazać, a i tak by było mało wg niektórych dzbanów.
3
@barcelonaLM
Pakt Zidana z diabłem.
1
@fcbarcafan19
Moja sprawa na co wydaje swoją kasę. Pale już 8 lat i jakoś nie mam żółtych palców, zębów i nie śmierdzę. Trzeba umieć palić to się nie śmierdzi.
2
@SuperVegeta
Ogólnie nie rozumiem jak można kupić telefon za 2-3 kafle i nie zabezpieczyć go w jakikolwiek sposób. No chyba że ktoś sra pieniędzmi i to dla niego żaden wydatek.
0
@MichalZZZ
Na Skype? ;D
0
@contowsky
28 dni później
Ewolucja planety małp/wojna o planetę małp
1
@Kwiatek67
No w tej tv to nic nie ma, ja mam tylko naziemną w sumie i to mi starcza. Naziemna + Netflix YouTube i to mi starcza
0
@AssisMoreira
Pewnie testów robią mało, bo nie mają. My też w sumie w porównaniu z innymi krajami robimy mało testów. Mało tego, założę się że chorych jest o wiele więcej, ale rząd sporo ukrywa żeby nie siać większej paniki.
0
@AV0CAD0
No, ja mną wolne aż do końca kwietnia i mają być duże redukcje etatów. Boje się co to będzie, ale to już dyskusja na inny temat.
4
Na ATM rozrywka właśnie zaczynają się 2 odcinki Kiepskich, odcinek 518 i 519 ;p
0
@Przemek2323
A w nocy też podają aktualizowane dane?
0
Dziś oficjalnie 98 przypadków korony u nas. Jaki jest nasz rekord oficjalnych zarażeń jednego dnia?
0
@AV0CAD0
W tej dyskusji pokazał że albo jest dzbanem albo jest pijany.
0
@neutrealnykibic
Gol Zidana z finału LM 2002 z Leverkusen i maszyna z wolnego jeszcze w barwach MU, nie pamiętam z kim wtedy MU grali.
0
@NeroTFP
Pewnie wychodzili z założenia, że jak to w gumie mamy się pukać? Żadna przyjemność (innych środków antykoncepcji pewnie nie znali). A później są tego konsekwencje w postaci 163637 dzieci i skrajnej biedy.
0
@TheMugShot
U mnie deszcz pada
0
@4drian0
Byłem kiedyś z bratem i ziomkiem zrobić sobie ognisko kiełbaski te sprawy wiadomo piwko jakieś wódeczka. W pewnym momencie go przycisło, wziął jakieś pierwsze z brzegu liście żeby się podetrzeć, a to były pokrzywy. Myśleliśmy że ze śmiechu padniemy tam hehehe masakra :D
1
Na TVP 1 zrobili nawet ciekawy format. W zeszłym tygodniu były wspomnienia z roku bodajże 1990, a dziś z 2004. Np. Otylia Jędrzejczak jest w studio, bo w 2004 zdobyła pierwszy złoty medal w pływaniu dla Polski na olimpiadzie. będzie tez Danzel z hitem z 2004 roku pump it up
2
@sedziaoxford
Siedzę w domu, nie mogę wyjść z ziomkami na piwo do baru, nie mogę pójść do kina/fryzjera, nie mogę iść z dziewczyną na obiad do restauracji, nawet do pracy nie mogę iść. I mam sobie jeszcze odmówić papierosa? To by było już za wiele.
1
@Kwiatek67
Może jest pod wpływem substancji odurzających :D a tak krytykuje palenie papierosów
3
@Avada Kedavra
Niezły dzban z Ciebie. Niech się wirus rozprzestrzenia. To chcesz mieć tutaj drugie Włochy/Hiszpanię albo i gorzej? Ludzie mają padać jak muchy? Prosektoria mają nie mieć miejsca na kolejne ciała? Bliscy mają nie mieć szansy pożegnać się ze zmarłymi?
2
@Kwiatek67
Dokładnie. Ja pomimo tego że palę, to cieszę się że zabronili palenia w barach czy pubach. Pamiętam te kłęby dymu, to nic innego nie widziałeś tylko dym. A tak jak idę na piwko do knajpy, wyjdę sobie na papierosa na zewnątrz i jest git. A i zaraz usłyszę że jestem debilem bo idę do knajpy i tracę 7-8 zł na jedno piwo gdzie w sklepie mam Harnasia za 2 zł ;d
1
@Avada Kedavra
Nie nazywaj mnie debilem. Obrońca świata i środowiska się znalazł. Weź tam się przykuj do jakiegoś drzewa i wygłaszaj swoje poglądy.
Kierowcy to też debile bo trują środowisko? Aha samochody są legalne bo państwo zarabia kupę kasy na akcyzie paliwa..
0
@msmsms
Zdaję sobie z tego sprawę, ale to jest taki nałóg, że ciężko rzucić. Jeszcze u mnie w robocie prawie każdy pali, przed pracą wszyscy papierosek na palarni, ciężko tak nie zapalić. Na dokładkę moja panna też pali papierosy
13
@Avada Kedavra
Nie porównuj mordowania ludzi czy gwałcenia córek do palenia papierosów. Palenie akurat jest legalne i nikt nie łamie prawa gdy pali papierosa, ewentualnie łamie prawo jak pali w miejscu niedozwolonym.
0
@Avada Kedavra
A przetworzona żywność niszczy organizm. Większość ludzi spożywa żywność przetworzoną, często nie stać ich na inną. To też debile?
6
@Avada Kedavra
Ze swoimi pieniędzmi mogę robić co chce i nikomu nic do tego. Jak palę to palę za swoje, jak piję to piję za swoje.
0
Mamy jakichś palaczy na forum? Jeśli tak to jakie palicie papierosy i ile wydajecie na fajki miesięcznie? Ja palę Winstony niebieskie 100s. Na fajki idzie mi gdzieś 500-600 zł miesięcznie. Palę 1-1,5 paczki dziennie.