0

@Danny Gaucho
Gra sobie na zapleczu PL, to tak jakby już nie grał w sumie. A pamiętam go z jego prime czasów, to był wybitny zawodnik. I ta ofensywa Ronaldo Rooney Nani

0

@Danny Gaucho
Nieprawdopodobne. Przeczytałem wpis i komentarze i nikt nawet nie wspomniał o Rooney o.O

1

@Kidd
A sędzią walki będzie Borek :P

0

@NeroTFP
Niektórzy pewnie tak myślą naprawdę :p

0

@`Sin
Dla mnie dobre, z chęcią bym to usłyszał na jakimś bicie z refrenem i drugą zwrotką :)

0

@macio_944

Ja jak grałem w GTA, to zawsze bezstresowo. Jak w swoim prime że tak powiem nałogowo grałem w Fifę 13,14 i 15 w trybie FUT, to nie jednego pada o ścianę rozbiłem w nerwach. A od Fify 15 nie grałem w żadną Fifę. To już 5 lat masakra xD

0

@SelloutCrowd
Nie mam zachcianek żywieniowych, to chyba nie jestem :p

0

Kurde dziś mam taki apetyt że konia z kopytami bym chyba zjadł nawet. Od rana coś jem, nawet teraz. A na ogół mało jem raczej.

0

@Mns21
Biali mają 3 zawodników z tej listy. Ciekawe czy któryś z tych 10 zawodników zrobi wielką karierę i zapisze się w historii futbolu. Mam nadzieję że Ansu to zrobi.

1

@Vahn
Wszystkie są ulubione. Bajka mojego dzieciństwa.

0

@Witekk10
Ja oglądałem jedną część, tylko dlatego że była wycieczka do kina ze szkołą na Czarę Ognia bodajże ;p

0

@Rudi35
Aż takiego nie mam żeby sięgnął z 2 metrów :P

0

@Hiacynk
Wiedziałem że Brożek będzie w top 5. Co za GOAT ;p

0

@zoltan87
A PornHub, La Rambla, Netflix, Spotify i YouTube? TOP 5 serwisów w kwarantannie domowej (kolejność przypadkowa) ;p

3

@AnnaMarianna
Polki, Rosjanki, Brazylijki, Kolumbijki

0

@Hiacynk
Ronaldo maszyna. Zdziwił mnie Messi, "aż" 154 mecze potrzebował.

0

@AnnaMarianna
I ciaśniutkie :)

15

@marko111122
Ciasne mają (podobno) :p

0

@El Ronaldinho
Byleby tam była dziurka wycięta, bo przyjaciela trzeba włożyć jakoś przeca

0

@puyol_presidend5
Wolałbym w starym bo lokatorzy to głównie emeryci. Cisza i spokój.

1

@Commando
A przed igraszkami obowiązkowa dezynfekcja xDD

5

@Arkon
Jak przeczytałem o Joviciu, to już wiedziałem że to fejk. xD

0

A idąc z partnerką do sklepu też musimy utrzymywać między sobą 2 metry dystansu na ulicy? xDD

0

@Szicek10
Ostatnio u mnie w mieście otworzyła babka knajpę z piwem, przyjechała policja i każdemu klientowi co pił tam piwo grozi mandat 5 tysiecy.

2

@pauletaa
Dokładnie myślałem o jednym, a drugie napisałem. Już edytowałem.

2

Między 10-12 zakupy mogą robić seniorzy. To jak pójdę o 11 do sklepu, to mnie nie wpuszczą? Myślicie że sklepy będą tego pilnować?

0

@Hiacynk
Dokładnie. Jak Ronaldo nie zna się na piłce, to nie wiem kto się zna lepiej. Pewnie Janusz z przed monitora/telewizora

1

@Kajtek77
Jak patrzę na Mullera ryj to rzygać mi się chce ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP
Del Piero
Rooney
Ronaldinho
Hazard
Ibrahimović
Henry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?