barcafan9512
Dołączył/a: styczeń 2020
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho
Gra sobie na zapleczu PL, to tak jakby już nie grał w sumie. A pamiętam go z jego prime czasów, to był wybitny zawodnik. I ta ofensywa Ronaldo Rooney Nani
0
@Danny Gaucho
Nieprawdopodobne. Przeczytałem wpis i komentarze i nikt nawet nie wspomniał o Rooney o.O
1
@Kidd
A sędzią walki będzie Borek :P
0
@NeroTFP
Niektórzy pewnie tak myślą naprawdę :p
0
@`Sin
Dla mnie dobre, z chęcią bym to usłyszał na jakimś bicie z refrenem i drugą zwrotką :)
0
@macio_944
Ja jak grałem w GTA, to zawsze bezstresowo. Jak w swoim prime że tak powiem nałogowo grałem w Fifę 13,14 i 15 w trybie FUT, to nie jednego pada o ścianę rozbiłem w nerwach. A od Fify 15 nie grałem w żadną Fifę. To już 5 lat masakra xD
0
@SelloutCrowd
Nie mam zachcianek żywieniowych, to chyba nie jestem :p
0
Kurde dziś mam taki apetyt że konia z kopytami bym chyba zjadł nawet. Od rana coś jem, nawet teraz. A na ogół mało jem raczej.
0
@Mns21
Biali mają 3 zawodników z tej listy. Ciekawe czy któryś z tych 10 zawodników zrobi wielką karierę i zapisze się w historii futbolu. Mam nadzieję że Ansu to zrobi.
1
@Vahn
Wszystkie są ulubione. Bajka mojego dzieciństwa.
0
@Witekk10
Ja oglądałem jedną część, tylko dlatego że była wycieczka do kina ze szkołą na Czarę Ognia bodajże ;p
0
@Rudi35
Aż takiego nie mam żeby sięgnął z 2 metrów :P
0
@Hiacynk
Wiedziałem że Brożek będzie w top 5. Co za GOAT ;p
0
@zoltan87
A PornHub, La Rambla, Netflix, Spotify i YouTube? TOP 5 serwisów w kwarantannie domowej (kolejność przypadkowa) ;p
3
@AnnaMarianna
Polki, Rosjanki, Brazylijki, Kolumbijki
0
@Hiacynk
Ronaldo maszyna. Zdziwił mnie Messi, "aż" 154 mecze potrzebował.
0
@AnnaMarianna
I ciaśniutkie :)
15
@marko111122
Ciasne mają (podobno) :p
0
@El Ronaldinho
Byleby tam była dziurka wycięta, bo przyjaciela trzeba włożyć jakoś przeca
0
@puyol_presidend5
Wolałbym w starym bo lokatorzy to głównie emeryci. Cisza i spokój.
1
@Commando
A przed igraszkami obowiązkowa dezynfekcja xDD
5
@Arkon
Jak przeczytałem o Joviciu, to już wiedziałem że to fejk. xD
0
A idąc z partnerką do sklepu też musimy utrzymywać między sobą 2 metry dystansu na ulicy? xDD
0
@Szicek10
Ostatnio u mnie w mieście otworzyła babka knajpę z piwem, przyjechała policja i każdemu klientowi co pił tam piwo grozi mandat 5 tysiecy.
2
@pauletaa
Dokładnie myślałem o jednym, a drugie napisałem. Już edytowałem.
2
Między 10-12 zakupy mogą robić seniorzy. To jak pójdę o 11 do sklepu, to mnie nie wpuszczą? Myślicie że sklepy będą tego pilnować?
0
@Hiacynk
Dokładnie. Jak Ronaldo nie zna się na piłce, to nie wiem kto się zna lepiej. Pewnie Janusz z przed monitora/telewizora
1
@Kajtek77
Jak patrzę na Mullera ryj to rzygać mi się chce ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP
Del Piero
Rooney
Ronaldinho
Hazard
Ibrahimović
Henry